شرکت اسکوئر انیکس تصمیم به بروزرسانی بازی های خود دارد

شرکت اسکوئر انیکس

مدتی قبل شرکت اسکوئر انیکس به مشتریان و بازی بازان خود خاطر نشان کرد که قصد دارد مهم ترین بازی های ویژه خود را برای دنیای مدرن امروز بازنگری و ترمییم کند.

شرکت اسکوئر انیکس
شرکت اسکوئر انیکس

شرکت اسکوئر انیکس تصمیم به بازسازی بازی های خود دارد

شرکت اسکوئر انیکس کمپانی‌ای است که در زمینه ی ساخت بازی های متنوع فعالیت دارد و بسیاری از بازی های جذاب را برای کاربران خود تولید کرده است. کارتل انیکس برای بازسازی تمام بازی های معروف و مهم خود قصد دارد که جدیدترین و بروزترین ورژن بازی هایش را برای کاربران عرضه نماید. پدیده بازی از زمان های قدیم تا به امروز برای انسان ها و سرگرم شدن آن ها مؤثر بوده است و روانشناسان هم بیان داشته اند که بازی برای انسان و روح او ارتباط و پیوندی عمیق خورده دارد و در روحیه و شخصیت او مؤثر می باشد. در پی همین نیازها شرکت ها و کمپانی هایی بوجود آمده اند که انواع بازی را برای اجرا روی کنسول ها ساخته اند.

برنامه سازان شرکت تجاری اسکوئر انیکس یک مجموعه بی نظیر از بازی ها را برای مشترکین خود عرضه داشته است، این کمپانی در اولین اقدام خود سعی کرده است مجموعه برنامه های اسکوئر انیکس را اعم از معرفی محصولات شرکت و ویژگی ها و محتوای بازی های جدید را در نمایشگاهی به علاقه مندان عرصه بازی به نمایش بگذارد.

کارهای اسکوئر انیکس که برای مشترکین در نمایشگاه عرضه داشته است:

۱: بازی هایش را بطور کامل شرح می دهد.

۲: بازی بازان می توانند با سازندگان بازی ها مصاحبه و گفتگو داشته باشند و حتی می توانند قسمتی از بازی های جدید را بصورت فیلم دیده و بخش کوچکی را هم می توانند به صورت آزمایشی بازی کنند.

اقدام اسکوئر انیکس برای بروز رسانی بازی ها:

کنسرسیوم انیکس برای بازسازی بازی های خود از افراد تازه کار و جدید و همچنین از اعضای قدیمی شرکت که یک عضو مهم و مؤثر و اثر گذار در ساخت بازی ها هستند کمک گرفته است. کمپانی انیکس براین باور است که بجای ساخت بازی های جدید گوناگون و عنوان های بسیار، بازی های قدیمیش را بازسازی و بروز کند تا در بین کاربران خود محبوبیت دو چندان کسب نماید. به همین منظور در نمایشگاهی که دایر کرد، امکاناتی برای اشخاصی که در نمایشگاه هستند قرار داد تا بتوانند برنامه ها، بازی ها، فیلم و سبک قسمتی از بازی های جدید را به صورت زنده مشاهده نمایند.

برای کسانی که نتوانستند در نمایشگاه حضور پیدا کنند و به دیدن برنامه های زنده این کمپانی برسند لینکی از سوی کمپانی در وب سایت گذاشته شد تا علاقه مندان از طریق آن کانال به بازی ها و عنوان های جدید دسترسی پیدا کنند و به دیدن برنامه های زنده کمپانی در نمایشگاه بپردازند. در نمایشگاه کاربران و علاقه مندان می تواند قسمتی از نمایش غیر رسمی بازی های جدید را که به منظور ارزیابی و واکنش نماشاگران قرار داده اند را ببینند و تجربه کنند.

مدتی قبل کارتل انیکس به مشتریان و بازی بازان خود خاطر نشان کرد که قصد دارد مهم ترین بازی های ویژه خود را برای دنیای مدرن امروز بازنگری و ترمییم کند و قسمت های جدید و متنوع را در ورژن جدید بازی ها اضافه نماید. در زمان برگزاری نمایشگاه اعلام نمود که بازی final fantasy 7 این شرکت، بازنگری و نوسازی خواهد شد. البته بازی های دیگراین کمپانی نیز در حال بازسازی و ترمییم می باشد. در کل بازی های ریمستر یا همان بازسازی، برای کنسرسیوم اسکوئر انیکس نقشی مهم و حیاتی دارد چرا که آینده شرکت بستگی به همین بازسازی ها دارد. از دیگر خبرهایی که کمپانی اسکوئرانیکس در نمایشگاه و در حضور علاقه مندان اعلام نمود خبر ساخت بازی های معروف این شرکت برای انواع موبایل بود که توجه همه را به خود جلب کرد.

نحوه ی انجام کاربازسازی بازی ها در شرکت اسکوئر انیکس به چه صورتی می باشد؟

با در نظر داشتن هدف شرکت که می خواهد برخی از بازی های کلاسیک و مهم خود را با دنیای روز و بازار مدرن و نوین هم طراز کند، پس نیاز به ترمیم و بازنگری بازی های قدیمی خود، امری اساسی و ضروری است. با ذکر یک مثال قصد و هدف شرکت را واضح تر بیان می کنیم: مثلاً یک بازی از مجموعه بازی هایی که برای دستگاه های قدیمی ساخته شده بود را انتخاب می کنید بعد ساختار بازی را از ابتدا برای دستگاه های جدید می سازید علاوه بر این مورد، نسخه هایی از بازی را طوری درست می کنید که بر روی دستگاه ها و سخت افزارهای هوشمند قابل اجرا و بازی باشد.

کمپانی انیکس برای علاقه مندان بازی های قدیمی این شرکت امکانی قرار داده است که آن ها بتوانند بازی های قدیمی را دوباره اجرا نمایند و از بازی کردن آن ها لذت ببرند، برای انجام کار و انجام این ایده شرکت می توانست تنها از روش سخت افزاری و ایده های نوین و جدید به این امکان برسد که با این اقدام توانست کاربران جدید و علاقه مندان بسیاری را برای این بازی ها جذب نماید. سازندگان و برنامه نویسان موسسه انیکس بر این باورو اندیشه هستند که با عرضه بازی های قدیمی که بازسازی شده اند بر روی دستگاه های جدید، برای گیمر ها و بازی کنان تجربه ای جذاب و لذت بخش را رقم خواهند زد. در ادامه به توضیح بازسازی یکی ازبازی های این شرکت می پردازیم:

شرکت اسکوئر انیکس
شرکت اسکوئر انیکس

بازسازی بازی final fantasy 7:

هدف اصلی شرکت و کمپانی انیکس بازسازی بازی معروف خود که final fantasy 7 می باشد است. کمپانی برای بازنگری و بازسازی این بازی، شخصی به نام نامورا را عهده دار مسولیت و کارگردانی این بازی قرار داده است، نامورا هم برای عملکرد بهتر خود از افرادی به نام نوجیما و کیتاسه کمک و هم فکری گرفته است. نامورا با مشورت و هم فکری دوستانش در ساخت ورژن جدید این بازی درهمایش خبری اعلام نمود که برای بازسازی بازی فاینال تغییرات گوناگون و کلی داده شده است، بازسازی که ساده انجام نشده و داستان و ماجرای بازی دچار تغییر و دگرگونی بسیار شده است که با موضوغ قبلی از لحاظ داستانی فرق می کند. در ابتدا نامور و دوستانش قصد داشتند بازی فاینال را برروی دستگا ه های psh تعبیه کند اما در جریان ترمیم و بازسازی ورژن قدیمی به این نتیجه رسیدند که تغییراتی را هم در موضوع بازی انجام دهند. final fantasy 14 را منتشر کردند.

با انتشار final fantasy 14 واکنش کارگردان سرورهای کلاسیک، آقای یوشیدا چه بود؟

با انتشار ورژن جدید بازی فاینال آقای یوشیدا که کارگردان بازی های کلاسیک شرکت انیکس است بر این باور است، اگر چه کاربران و بازیکنان خواهان احیای بازی ها و بازسازی مجموعه بازی های اسکوئر انیکس و همچنین بازی های قدیمی هستند، اما با احیای این بازی ها کاربران دیگر تمایل به بازی کردن بازی های جدید و ورژن های دیگر را ندارند. یوشیدا کسی بود که بازی ffxiv را ترمیم و بازسازی نمود و آن را از خطر نابودی نجات داد و ورژن بازسازی شده این بازی را در سال ۲۰۱۰ به نام final fantasy ارائه نمود با پیشرفت بازی ها و دنیای بازی ها چندی بعد بازی دچار مشکلات زیادی شد، کمپانی انیکس از آقای یوشیدا خواست که دوباره برای بهبود عملکرد بازی و نجات بازی از نابودی دست بکار شود و بازی را بازسازی نماید، آقای یوشیدا هم با توجه به دستگاه های جدید و گرافیکی موفق به بازسازی و بازنگری بازی شد و نسخه جدید بازی را ترمیم و بازسازی کرد. بازی فاینال در سال ۲۰۱۳ برای عموم عرضه شد و در دسترس همگان قرار گرفت.

فهرست عناوین بازی های بازسازی شده در فستیوال ۲۰۱۶:

یکی از رخدادهای مهم و مورد توجه کاربران بازی، خبرهایی در خصوص برپایی همایش های مختلف می باشد که در زمان های مختلف سال برای بازی های ویدیویی برگزار می شود که در آن خبرهایی از خدمات جدید، ایده های نو و رونمایی شده و همچنین خبرهایی درباره ی عنوان های بازی و گیمرها که بازی بازان را به تجربه کردن آن بازی ها مشتاق تر می کند منتشر گشته است. در کنفرانس خبری که کنسرسیوم انیکس برگزار کرد شرکت ها و کمپانی های معروف و بزرگی از سراسر جهان در آن حضور داشتند مانند: شرکت مایکروسافت، سونی، یوبی سافت و ….

در این همایش و رخداد مهم تعدادی از بازی های جدید ویدیویی رونمایی شد.

در سال ۲۰۱۶ که همایش بزرگ کمپانی انیکس برگزار شد عناوینی از بازی ها در فستیوال قرار دادند و همچنین قرار شده بود که مراسم گیمزکام نیز در این همایش بزرگ برگزار شود تا کمپانی های معروف از تمام نقاط جهان بیایند و از بازی های جدید و آینده بازی صحبت نمایند.

از عنوان هایی که کمپانی در رخداد گیمز کام قرار داده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نسخه های مختلف بازی فاینال فانتزی

قسمت های جدید بازی dragon guest

قسمت های جدید بازی Mankind Divided

ما موز ۴۷ هیتمن Deus ExGO

جشن بیستمین سالگرد مجموعه تام رایدر

FINAL FANTASY XIV

Final Fantasy xv

و عناوین مختلف دیگر شرکت اسکوئر انیکس که همگی این عناوین را می توان به طور آزمایشی اجرا نمود، البته قسمتی از بازی قابل اجرا می باشد و قسمتی از فیلم که به صورت پیش نمایش بازی است را می توان مشاهده نمود.

امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − سیزده =