معرفی محصول جدید شرکت نینتندو برای نینتندو سوییچ

شرکت نینتندو

بخش جالب اینجاست که شرکت نینتندو برای محصول خود که قرار است کنار نینتندو سوییچ قرار بگیرد، هنوز نامی بیان نکرده است اما زمان معرفی او را گفته است.

شرکت نینتندو
شرکت نینتندوشرکت نینتندو

شرکت نینتندو برای گیمرها به عنوان یک شرکت خلاق معروف است. این شرکت در قدیم بازی‌های بسیار جذابی را ارائه داده است و همگی خاطرات زیادی با بازی‌های این شرکت داشته‌اند. بعد از یک مدت مشخصی، شرکت نینتندو راه خود را در صنعت کنسول‌های بازی متفاوت و جدا کرد و هیچ رقیبی نتوانست به اندازه این شرکت موفق شود. نینتندو یکی از اولین شرکت‌هایی بود که کنسول هیبریدی ساخت و توانست موفق بشود. این کنسول نینتندو سوییچ نام دارد که اگر اهل رسانه‌های بازی باشید حتماً نام آن را شنیده‌ اید.

خلاقیت‌ های نینتندو بی حد و مرز بود. این شرکت همیشه تلاش می‌کرد که بتواند احساس و تجربه‌های جدیدی را در گیمر ایجاد کند و آن را تنها به یک بازی ویدیویی محدود نکند. به همین دلیل است که کنسول نینتندو سوییچ در کنار سادگی خود، فروش زیادی داشته است. یکی از معروف‌ترین محصول شرکت نینتندو، محصول نینتندو لبو یا همان Nintendo Labo برای کنسول نینتندو سوییچ می‌باشد.

شما از طریق این وسیله مقوایی می‌توانید شکل‌های مختلفی ایجاد کنید و از آن در کنسولتان استفاده کنید. همین محصول ساده توانست تجربه‌های تازه‌ای را در مخاطبان ایجاد کند و شرکت نینتندو طرفداران تازه‌ای برای خود پیدا کرد.

حال خبر جالب این است که شرکت نینتندو می‌خواهد برای کنسول خود یعنی نینتندو سوییچ محصول دیگری تولید کند. هر محصولی که از سوی نینتندو برای کنسول خود معرفی می‌شود، کاربران را شاد می‌کند زیرا می‌دانند که قرار است تجربه‌ای تازه در صنعت بازی داشته باشند. به همین دلیل این محصول هم عامل شادی کاربران خواهد شد. البته این محصول هنوز نام مشخصی‌ام ندارد و کسی نمی‌داند آن را چه چیزی صدا کند.

مشخصات محصول جدید شرکت نینتندو

همانطور که گفته شد نینتندو در صدد این است که یک محصول جدید برای کنسول خود یعنی نینتندو سوییچ معرفی کند. این خبر از طریق رسانه رسمی شرکت مطح نشد و در تریلر نینتندو سوییچ مشاهده شد. به تازگی یک تریلر از سوی شرکت نینتندو ساخته شده که در آن شخصی یک وسیله دایره‌ای شکل در دست خود گرفته است و مشغول بازی کردن با نینتندو سوییچ می‌باشد.

به نظر می‌رسد که این وسیله دایره‌ای شکل که همانند یک فرمان است، برای بازی‌های ورزشی و ماشینی قرار است ساخته شود و همان محصول جدیدی است که قرار است برای نینتندو سوییچ معرفی شود.

احتمالاً سوالی که قرار است کاربران بپرسند نحوه استفاده از این محصول می‌باشد. باید گفت که هنوز به طور دقیق نمی‌توان استفاده دقیق آن را گفت اما همانند نینتندو لابو، شما باید از جوی کان ها برای بازی استفاده کنید. بازی‌هایی که می‌توان در آن از این وسیله استفاده کرد مشخص نیستند؛ اما می‌توان دسته ورزشی را یکی از دسته‌های مورد استفاده دانست زیرا ارگونومی این وسیله به گونه‌ای است که برای بازی‌های ورزشی ساخته شده است. به همین دلیل نمی‌توان رده‌های بازی مشخصی برای این محصول بیان کرد.

اگر تریلر را تماشا کرده باشید، قطعاً باید یاد بازی‌های Wii Fit و کنسول Wii بیفتید. این کنسول یکی از معدود کنسول‌هایی بود که به خوبی توانسته بود با دنیای بیرون ارتباط برقرار کند. این کنسول کنترلر های خاصی برای خود داشت و بیشتر بازی‌های ورزشی این کنسول نیاز به این کنترلر ها داشتند و جذابیت زیادی به شما می‌دانند.

حتی گاهی برای سلامتی‌تان هم مفید بودند و باعث می‌شدند که شما فعالیت و تحرک زیادی در بدن خودتان داشته باشید. حال به نظر می‌رسد که محصولات جدید نینتندو سوییچ هم یاد آور آن کنسول و کنترلر هایش هستند و نینتندو می‌خواهد ارتباط مناسبی با دنیای بیرون داشته باشد و فضاسازی لازم را انجام بدهد.

نینتندو معدود شرکتی است که به مخاطب و فضای بیرون خود اهمیت می‌دهد. در پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان شما تنها شاهد بازی‌های ویدیویی با کیفیت خواهید بود اما در نینتندو سوییچ چنین خبری نیست. نینتندو سوییچ تلاش کرده است که معنای تازه‌ای به بازی‌ها بدهد و به دنبال تجربه‌های جدید در انسان می‌باشد. به همین علت است که کاربران زیادی از دست داده است و در کنار آنها کاربران زیاد دیگری هم به دست آورده است.

شرکت نینتندو
شرکت نینتندو

زمان معرفی محصول جدید شرکت نینتندو

بخش جالب اینجاست که شرکت نینتندو برای محصول خود که قرار است کنار نینتندو سوییچ قرار بگیرد، هنوز نامی بیان نکرده است اما زمان معرفی او را گفته است. به گفته رسانه رسمی شرکت نینتندو این محصول در تاریخ ۱۲ سپتامبر معرفی می‌شود و در همان زمان می‌توانید مراسم معرفی را نگاه کنید. چنین اتفاقی برای نینتندو لبو هم رخ داد و نام مشخصی از قبل برای آن وجود نداشت و شرکت سازنده ترجیح داده بود که در مراسم معرفی نام او را بیان کند و قابلیت‌های محصول را به کاربران نشان بدهد.

نینتندو لبو در زمان معرفی خود توانست محبوبیت زیادی به دست بیاورد. او در میان تمامی کاربرانی که از کنسول نینتندو سوییچ استفاده می‌کنند محبوب شد و امتیازات زیادی از سوی رسانه‌ها و منتقدها دریافت کرد. به نظر می‌رسد که این محصول جدید شرکت نینتندو هم می‌تواند همانند محصول قبلی خود امتیازات زیادی دریافت کند و محبوب شود.

هنوز قیمتی برای این محصول بیان نشده است و نمی‌توان در مورد ارزش خرید آن نظر دقیقی داد. با توجه به دیده‌هایی که در تریلر وجود داشت، به نظر می‌رسد که این محصول باید قیمتی کمتر از نینتندو لبو داشته باشد. زیرا این محصول از وسایل کمتری استفاده می‌کند و این در حالی است که نینتندو لبو دارای یک کیت کامل بود.

البته ناگفته نماند که گاهی همین سیاست‌های شرکت نینتندو باعث شده است که کاربران زیادی را از خود رانده کند. بسیاری از کاربران در بازی‌های امروزه به دنبال داستان و کیفیتی بالا هستند. نینتندو باور کمی به این دو مسئله دارد و می‌خواهد فناوری و تجربه‌ها را در بازی‌های ویدیویی افزایش بدهد. به همین دلیل گاهی نمی‌توان تجربه راحتی در نینتندو سوییچ به دست آورد.

همچنین بسیاری از فرایندهای شرکت نینتندو دارای هزینه‌های زیادی هستند که هرکسی نمی‌تواند انها را پرداخت کند. همچنین اشخاصی که در ایران زندگی می‌کنند انجام این فرایندها به دلیل تحریم‌ها و مبالغ زیاد بسیار سخت‌تر خواهد بود و شخص دچار مشکلات زیادی در انجام آنها خواهد شد و نمی‌تواند حس راحتی داشته باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + پانزده =