بلاگ

معرفی و اخباری از شرکت EA با مضمون آپشن اکسس

شرکت EA

مدیریت شرکت EA اذعان کرده که در نظر دارد تیترهای شرکت را جهت استفاده در مجموعه های جدید ومحصولات  آینده در دسترس  و استفاده مجموعه های gem نسبت به قبل بگذارد.

شرکت EA

شرکت EA

معرفیو اخباری از شرکت EA با مضمون آپشن اکسس

در حال حاضر شاهد مصاحبه ای  مور مسئول اجرا کننده ای با صحبت هایی که در  صحفه ی مجازی مجموعه کمپانی سونی هستیم  به این دلیل تصور نمی شود که از طرف مجموعه  این کمپانی واکنشی در این رابطه  دریافت شود

در حال حاضر شاهد مصاحبه ی  پیتر مور مسئول اجرا کننده ای آ با صحفه ی مجازی  گیم اسپات هستیم  و در رابطه با مشغول به کار شدن  جید کیموند در شرکت و نیز در مورد اوضاع و روند روبه رشد مجموعه بازی های استقلال یافته  می پردازد.

آپشن بازی  ای آ  که به نام اکسس معروف است که مور دراین رابطه  به طور واضح توضیح داده است  و در  رابطه با  استفاده از این آپشن برای  Play  sty tion  و قبول  این مسئله از سری آرتز چنین پاسخ  داد که آپشن مورد نظر کاربران  را به خود جلب می کند  و این که برنامه  های دیگر  بخواهند از آن استفاده کنند یا نه به حال ما فرقی نمی کند در آخر صحبت های اسپات را می شنویم که موافقت خود را برای استفاده این آپشن اکسس در مجموعه بازی های  Sony خبر داد.

وی همچنین اذعان داشت که این حرکت برای شرکت EA به صرفه و باعث رشد و پیشرفت این مجموعه می شود ولی همان طور که چندی پیش  گفتم برای مور مدیر اجرا کننده  شرکت EA تفاوت چندانی نمی کند به همین جهت  در پاسخی صریح و کوتاه گفت.

این چنین نخواهد بود هم اکنون این آپشن جدید د راختیار مجموعه  x bux won قراردارد و کمپانی Sony درگذشته ای نه چندان دور  به این موضوع پرداخته  و به همین جهت این موضوع برای این کمپانی تمام شده است و دیگر در این رابطه صحبتی نداریم.

در گذشته ای نه چندان دور آرتز آپشن اکسس را جهت مجموعه x bux won مورد استفاده قرار داد.

طبق این آپشن مخاطبان تا زمانی که عضویت خود را دراین مجمووعه دارند و به پایان نرسیده تنها با پرداخت ماهیانه پنج دلار یا سالیانه سی دلار  می شود سری تکمیل  شده ی EAرا در سیستم خود داشته باشند  و از آن استفاده کنند اما با همه ی این حرف ها کمپانی Sony  دراین رابطه  علاقه ای نشان نداده و نمی خواهد این آپشن بر روی play s tytion  ۴    راه اندازی شود.

آپشن شرکت EA اکسس سال جاری در اختیار مخاطبین این برنامه قرار خواهد گرفت.این مجموعه بازی نسخه اولش در ۲۰۱۱ به مخاطبین عرضه شد ولی فقط  در دسترس مجموعه x bux wonو pc  بوده در ابتدا کمپانی Sony در گفت و گویی اختصاصی  این موضوع مطرح کرد که  آپشن شرکت EA  با plass  هم زمان قرار خواهد گرفت  و دچار مشکل خواهد شد.

بنابراین خود ازاین  موضوع کناره گیری کرد. در جریان این موضوع کمپانی Sony در گفت و گویی از زمان انتشار مجموعه ی play s tytion تعداد مخاطبین مشترکان پلاس  با پیشرفت قابل  توجهی روبه رو شده است.

و بیان گر قابل توجه بودن در بین کارکنان بازی های گیم می شود.

به همین جهت گمان نمی کنم گرفتن ماهیانه پنج دلار بیش تر از مخاطبین  پی اس ۴ در برابر ارائه ی سرویس ویژه این کمپانی ای آی صحیح باشد هم چنین در سال های جدید شاهد تغییرات مهم و اساسی در اهداف کمپانی Sony بوده ایم  بنابراین به اضافه شدن  این آپشن جهت مجموعه خود رضایت داده است.

بنابراین با پرداخت ماهیانه ۴.۹۹ دلار خواهد بود البته اگر این مبلغ به عنوان سالیانه پرداخت شود به نظر به صرفه تر باشد چرا که ۲۹.۹۹ دلار برای اشتراک سالیانه باید پرداخت شود.

مدیریت شرکت EA   اذعان کرده که در نظر دارد تیترهای شرکت را جهت استفاده در مجموعه های جدید ومحصولات  آینده در دسترس  و استفاده مجموعه های  gem  نسبت به قبل بگذارد.

مخاطبین  با در دست داشتن  محصولات شرکت EA می توانند از آپشن های دیگر این کمپانی مانند دراختیار داشتن فهرست عریض تیترهای کمپانی و درادامه به دراختیار داشتن سریع محصولات و تیترهای جدیدش از سایرین استفاده خواهند کرد بنابراین می توان فهمید که کمپانی ازاهداف  سخت گیرانه  در دسترسی به امکانات  و آپشن ها را رها کرده و می خواهد  امکانات  وخدماتش را تا حد ممکن و با کمترین هزینه  یا بدون هزینه در دسترس کاربران قرار دهد تا به این وسیله  بتواند توجه مخاطبین را به خود جلب کند و طرفداران بیش تری را ازآن خود کند.

طبق آخرین خبرها  آپشن شرکت EA اکسس  تیر ماه سال جاری  در اختیار کاربران  مجموعه پلی استیشن ۴  گذاشته می شود و اما بهتر است بدانید که  این آپشن  اولین بار در ۲۰۱۴ برای مخاطبین عرضه شد ولی چنان چه در جریان هستین در حال حاضر در اختیار ایکس باکس وان و سیستم های خانگی  گذاشته شده است.

شرکت EA

شرکت EA

درابتدای این امر  و براساس گفت و گویی کمپانی  Sony اذعان داشت از دادن سرویس های این چنینی   ناتوان هستیم چرا که این آپشن یعنی EAاکسس   در مداخله با مشترکان پلاس است.

هم چنین با اضافه کردن این موضوع که  از وقتی  مجموعه پلی استیشن ۴  را برای مخاطبین  منتشر کرده ایم  در صد  مخاطبان  مشترکان پلاس نیز  افزایش یافته است  و ثابت می کند که بازیکنان گیم به این موضوعات توجه دارند و این قضیه برایشان مهم است.

بنابراین کمپانی  سونی می تواند با انجام چنین  حرکت هایی میزان  استفاده کننده گان از محصولات خود را افزایش دهد  چرا که این کمپانی  با ارائه  خدمات  زیاد و هم چنین تولید محصولات متنوع و جذاب توانسته تا کنون  مخاطبین زیادی را با خود همراه کند و حال  با اضافه کردن آپشن های جدید به  مجموعه بازی ها ی  ساخته شده خود و نیز در اختیار گذاشتن خدماتی که نیاز به هزینه زیاد ندارد می تواند نظر  کاربران قدیمی را به خود جلب کند و نیز باعث افزایش  بازیکنان جدید و گسترش فروش محصولات خود شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سیزده =