پرفروش ترین مجموعه بازی Call of Duty

شناخته شدن پرفروش ترین مجموعه بازی Call of Duty درسال 2018 کمپانی Infinity Ward

این روزها صنعت بازی های PlayStation ویدئویی به یک صنعت بسیار قدرتمند و رو به رشد تبدیل شده است. به طوری که تمامی کمپانی های بازی ساز با در نظر گرفتن سلایق و درخواست های متنوع مخاطبان خود، در پی تولید بازی هایی هستند که با بیشترین میزان بازدید و استقبال همراه باشد. سال ۲۰۱۸ را می توان یک سال رویایی برای بازی های نسل هشتمی در نظر گرفت. در این سال بازی های متنوع و با کیفیتی روانه بازار شدند.

بازی هایی که از لحاظ گیم پلی، گرافیک، داستان، شخصیت پردازی و سایر المان های تاثیرگذار در وضعیت مطلوبی قرار داشتند. به هر حال سال ۲۰۱۸ با تمام بالا و پایین هایی که برای کمپانی های بازی ساز داشت، به پایان رسید. پس از اتمام این سال، گروه NPD نام برترین و پرفروش ترین بازی های سال را معرفی کرد. اگر تمایل دارید تا با پرفروش ترین بازی سال آشنا شوید، با ما همراه بمانید. البته شاید بد نباشد پیش از معرفی پرمخاطب ترین بازی سال ۲۰۱۸ میلادی، کمی هم در مورد گروه NPD صحبت کنیم.

آشنایی با گروه NPD

اگر چه در سال های اخیر، گروه ها و کمپانی های متعددی از جمله آمازون، پلی استیشن و… آمار و اطلاعات پر فروش ترین بازی های سال را ارائه می دادند، اما خیلی از کارشناسان و مخاطبان به دنبال نظرات و بررسی های گروه NPD بودند. NPD یک گروه معتبر تحقیقاتی است که شرایط و میزان فروش بازی های ویدئویی، تجهیزات کنسول ها، نرم افزار ها، سخت افزار ها و … را به طور دقیق مورد بررسی قرار می دهد.

این مجموعه بررسی های خود را در ایالت متحده آمریکا پیگیری می کند. NPD پس از ارائه بازی های پرفروش ماه دسامبر، دست به تحلیل و بررسی پرفروش ترین بازی های سال ۲۰۱۸ زد. بسیاری از مخاطبان بازی های ویدئویی همواره منتظر نتایج بررسی های گروه NPD هستند تا با بهترین و پرفروش ترین بازی های سال آشنا شوند.

شناخته شدن پرفروش ترین مجموعه بازی Call of Duty درسال 2018 کمپانی Infinity Ward
شناخته شدن پرفروش ترین مجموعه بازی Call of Duty درسال ۲۰۱۸ کمپانی Infinity Ward

Call of Duty در صدر جدول

بدون شک تمامی گیمرها به خوبی با عنوان Call of Duty آشنایی دارند. بازی که خیلی زود در میان کاربران شناخته شد و این روزها به عنوان یک بازی قدرتمند و پرطرفدار در بین بازی بازان به محبوبیت رسیده است. گروه NPD، عنوان Call of Duty را در صدر جدول پرفروش ترین بازی های سال قرار داد تا نام این سری بازی جذاب برای دهمین سال بر فراز سایر بازی های با کیفیت ویدئویی بدرخشد. به نظر می رسد تیم سازنده سری بازی های Call of Duty به رمز موفقیت دست پیدا کرده اند.

زیرا در هر سالی که نسخه تازه ای از این سری بازی به دست کاربران و طرفداران می رسد، کماکان فروش نسخه های قبلی ادامه دارد. قطعا این اتفاق برای هر بازی ویدئویی نمی افتد. اما عنوان Call of Duty به همه ثابت کرده است که عرضه نسخه های جدیدتر این بازی، چیزی از جذابیت عناوین قبلی کم نمی کند. حالا دیگر Call of Duty به یک عنوان قدرتمند و تقریبا بدون رقیب تبدیل شده است که می تواند با خیال راحت در این صنعت پر فراز و نشیب بتازاند.

وقتی که خبر رسید Call of Duty برای دهمین سال، عنوان پرفروش ترین بازی را از آن خود کرده است، “کمپانی اکتیویژن” ساکت نماند و در پیامی از تمامی طرفداران این بازی تشکر کرد. این کمپانی در پیامی خوشحالی خود را از داشتن طرفداران ۱۰ ساله اعلام کرد. اکتیویژن معتقد است داشتن طرفدارانی که بتوانند ۱۰ سال با یک کمپانی همراه بمانند و لحظات شادی را در کنار هم رقم بزنند، جای افتخار دارد. اکتیویژن در انتهای این پیام اعلام کرده است که از دیدن ویدئوهای حیرت اور و مهارت های بی نظیر کاربرانش لذت می برد و از اینکه به گروهی قدرتمند و ماهر خدمت می کند، خوشحال است

شناخته شدن پرفروش ترین مجموعه بازی Call of Duty درسال 2018 کمپانی Infinity Ward
شناخته شدن پرفروش ترین مجموعه بازی Call of Duty درسال ۲۰۱۸ کمپانی Infinity Ward

کمی بیشتر در مورد Call of Duty

شاید برایتان جالب باشد که بدانید Call of Duty در سال ۲۰۰۹ میلادی پا به دنیای موفقیت گذاشت. زمانی که عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 به بازار روانه شد و خیلی زود با استقبال بی نظیر مخاطبان همراه گشت. پس از آن سال، اکتیویژن تمام تلاش خود را به کار گرفت تا روندی رو به رشد را طی کند و این اتفاق افتاد. این عنوان در این ۱۰ سال نسخه های مختلف و متنوعی داشت که در بازه های زمانی مختلف به دست مخاطبان رسید.

هر یک از این نسخه ها دنیای منحصر به فرد خود را داشتند و گیمر را در میان شرایط تازه ای می کشاندند. به عنوان مثال Call of Duty: WWII بازی بازان را به جنگ جهانی دوم می برد. این سفر در زمان، با شور و التهابات وصف ناپذیری همراه بود. اما تیم سازنده مدام به دنبال کشف ایده های تازه تر بود و سعی داشت تا در طول این ۱۰ سال ابتکارات و خلاقیت های بیشتری را در تولید نسخه های تازه به کار بگیرد. این موضوع را می توانید در نسخه Call of Duty: Black Ops 4 درک کنید.

زمانی که تیم سازنده تصمیم گرفت بخش داستانی را در Call of Duty: Black Ops 4 حذف کند و اتفاق تازه ای را برای مخاطبانش رقم بزند.

کلیدواژه : کمپانی Infinity Ward
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + شانزده =