سازنده Fallout در مورد کنسول‌های شرکت سونی و مایکروسافت

صحبت‌های سازنده Fallout

صحبت‌های سازنده Fallout درباره ی کنسول های آینده قابل توجه است. برخلاف باوری که در جامعه وجود دارد، باید بدانید که هر بازی برای خود کارگردانی دارد که بازی را اداره کند و آنچه که لازم است تولید شود. تمام بازی‌های محبوب برای خود کارگردان هایی داشته‌اند که نامشان در میان کاربران جاودانه شده است و محبوب هستند.

تاد هاوارد یکی از همین کارگردان‌ها نام دارد که سری بازی‌های Fallout و The Elder Scrolls را اداره و مدیریت کرده است. صحبت‌های کارگردان های بازی برای صنعت بازی سازی و کنسول‌ها بسیار مهم است. زیرا بر اساس تفکر دقیق و آینده نگری شان صحبت می‌کنند. به همین دلیل است که کاربران به این صحبت‌ها اهمیت زیادی می‌ دهند.

تاد هاوارد، اخیراً مصاحبه‌ای داشته است و صحبت‌ های زیادی در مورد کنسول‌ های نسل بعد کرده است. این مصاحبه با آی جیان رخ داده است و می‌توانید به صورت کامل آن را در رسانه رسمی بخوانید. تاد هاوارد همیشه سعی کرده است که حرف‌های مفیدی در مورد صنعت بازی سازی بزند و همکاری‌ های زیادی با تیم‌ های توسعه دهنده کنسول‌ ها داشته است.

به خوبی می‌ توان دغدغه و نگرانی را در صحبت‌های سازنده Fallout مشاهده کرد و بازی‌هایی که خود تولید کرده است هم کیفیت بسیار بالایی دارند و خط داستانی مهمی را دنبال می‌ کنند. به همین دلیل است که حرف‌های او بازخورد زیادی در صنعت بازی سازی دارد.

بازی‌های مهم نسل نهم کنسول‌ها

منظور از نسل نهم کنسول‌ها همان پلی استیشن ۵ و ایکس باکس اسکارلت می‌باشد که قرار است معرفی شوند. کاربران همیشه مشتاق این بوده‌ اند که بدانند چه بازی‌ هایی قرار است برای این کنسول‌ ها معرفی شود و چگونه خواهند بود. حال زمانی که رسانه‌ ها را دنبال می‌کنید متوجه می‌ شوید که صحبت‌های کمی در مورد بازی‌ های نسل نهم شده است و بسیاری از شرکت‌ های بازی سازی سکوت کرده‌ اند.

در همین بین یکی از شرکت‌ های بازی سازی به نام بتسدا یا Bethesda برنامه‌های خود را به خوبی برای نسل نهم گفته است. این شرکت در میان کاربران کنسول‌ها بسیار محبوبیت بالایی دارد زیرا بازی‌ های شوتر اول شخص زیادی ارائه کرده است که دارای کیفیت بالایی بوده‌اند. به تازگی این شرکت دو بازی Starfield و The Elder Scrolls VI معرفی کرده است که قرار نیست این بازی‌ها برای نسل هشتم معرفی شود.

همانطور که گفته شد این بازی‌ها صرفاً برای کنسول‌ های نسل نهم معرفی می‌ شود و همچنین نمی‌ توان انتظار زیادی از اطلاع داشتن اخبار آن داشت زیرا این شرکت بازی سازی بیان کرده است که تا قبل از معرفی کنسول‌ ها، صحبت زیادی در مورد بازی‌ها نمی‌ کند و می‌ خواهد کاربران را تشنه  اخبار خود نگه دارد.

کاربران همچنین مشکل زیادی با دیگر شرکت‌ های بازی سازی دارند و می‌ خواهند که اخبار درون این شرکت‌ ها را بدانند. بسیاری از شرکت‌ ها سکوت کرده‌اند و به نظر می‌ رسد منتظر هستند که این دو کنسول به صورت رسمی معرفی شود تا بتوانند اخبار تازه‌ ای در مورد بازی‌ شان بدهند.

صحبت‌ های تاد هاوارد برای کنسول‌ های نسل بعد

همانطور که می دانید تاد هاوارد کارگردان رسمی Bethesda Game Studios می‌باشد. او اخیراً مصاحبه‌ ای انجام داده است تا بتواند صحبت‌ هایی در مورد بازی‌ های خود داشته باشد. مجری از او درباره وضعیت کنسول‌ های نسل نهم هم پرسید و می‌ خواست بداند که چه وضعیتی درون آنها وجود دارد. این کارگردان نمی‌ توانست پاسخ طولانی نسبت به این سؤال بدهد.

سونی و مایکروسافت همواره قوانین سختی برای کنسول‌های خود دارند و نمی‌خواهند اطلاعاتی از آن برای دیگران مطرح شود. به همین دلیل کارگردانان و کسانی که در توسعه این کنسول‌ها  نقش داشته‌ اند نمی‌توانند اطلاعاتی به دیگران یا رسانه‌ها بدهند مگر اینکه خود سونی یا مایکروسافت چنین چیزی را بخواهد. به همین دلیل تام هاوارد تنها وضعیت این کنسول‌ها را مناسب دانست و جملات زیادی را بیان نکرد.

نظر تام هاوارد درباره ی شرکت ها

صحبت‌های سازنده Fallout بیانگر این است که راه سونی و مایکروسافت کاملاً دقیق و خوب است. او گفت که این شرکت‌ها شروع خوبی برای کنسول‌های نسل نهم خود داشته‌اند و امیدوار است که همین روند را ادامه بدهند. از نظر این کارگردان بسیاری از شرکت‌ها شروع تلخی داشته‌اند و در همان ابتدا همه چیز را خراب کرده‌اند اما سونی و مایکروسافت از همان شروع و آغاز خوب عمل کرده‌اند و وضعیتشان را به خوبی ادامه داده‌اند.

تاد هاوارد گفته است که تجربه‌های سونی و مایکروسافت باعث شده است که بتوانند کنسول‌های خوبی را ارائه بدهند. آن‌ها تمام درس‌های لازم را فرا گرفته‌اند و به خوبی می‌دانند که در هر مرحله چه کاری را باید انجام بدهند. به همین دلیل است که آنها شروع کاملاً خوبی برای خود داشته‌اند.

تاد هاوارد ادامه داد و گفت که سونی و مایکروسافت به خوبی به حرف‌های توسعه دهنده‌ها گوش می‌دهد و به آنها اهمیت می‌دهد زیرا می‌داند که توسعه دهنده‌ها تفکر عمیق‌تری بر روی سیستم‌های درونی کنسول‌ها دارند. همچنین تاد هاوارد برنامه‌های سونی و مایکروسافت را تحسین کرد و گفت آنها علاوه بر یک کنسول خوب، برنامه‌ها موفقی برای فروش و  بخش تجاری این کنسول‌ها هم خواهند داشت و می‌دانند که چه کاری را باید انجام بدهند.

سوال درباره کنسول نسل آینده سونی

همچنین از صحبت‌های سازنده Fallout اینطور برمی آید که سونی در مورد کنسول خود اخباری را منتشر کرده است که رسمی هستند و می‌توان برخی از سخت افزار این کنسول را دانست. اما مایکروسافت در سکوت کامل قرار دارد و اخباری از کنسول آینده‌اش به گوش نمی‌رسد.

تاد هاوارد در مورد سخت افزار کنسول بیان کرده بود که سخت افزارهای جدید باعث شده است که بتوان بازی‌های جدید را به راحتی اجرا کرد و امکانات جدیدی را درون بازی اجرا کند. یعنی توسعه دهنده‌ها می‌توانند قابلیت‌های بیشتری را به بازی اضافه کنند تا کاربر بتواند آنها را تجربه کند. البته این را باید بدانید که تاد هاوارد یک توسعه دهنده و کارگردان بی طرف است و به صورت انحصاری برای کنسولی کار نمی‌کند. به همین دلیل می‌توان حرف‌های آن را امیدوار کننده و معتبر دانست. تاد هاوارد از هر دو کنسول به یک اندازه تعریف کرده است و آنها را آینده صنعت بازی سازی دانسته است.

انتظار برای کنسول ها

به هر حال باید تا معرفی رسمی هر دو کنسول صبر کرد. همچنین باید دید که این کارگردان با بازی‌های خود قرار است چه کاری را انجام بدهد و کیفیت‌های این بازی‌ها چگونه خواهد بود. کاربران انتظار دارند که فریم بازی‌های نسل نهم بسیار بالا باشد و تجربه نزدیکی را با دنیای واقعی داشته باشند. در بازی‌های نسل نهم از اسکن‌های سه بعدی زیادی استفاده شده است که باعث می‌شود بازی‌ها بسیار طبیعی‌تر به نظر برسند و می‌توان احساس نزدیکی زیادی به این بازی‌ها داشت.

این کارگردان نشان داده است که همیشه در ساخت بازی می‌تواند موفق عمل کند و گیم پلی‌های بسیار جذابی را برای بازی‌های خود به وجود آورده است. به همین دلیل است که بازی‌های این کارگردان بدون نیاز به تبلیغات هم می‌توانند فروش زیادی داشته باشند و کاربران به سمت این بازی‌ها کشیده می‌شوند و آن را امتحان می‌کنند.

کلیدواژه : تام هاوارد
سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =