صحبت های تیم سازنده‌ بازی Jurassic World Evolution PS4

توضیحات سازندگان بازی Jurassic World Evolution

در بازی Jurassic World Evolution یا درواقع همون نسخه جدید ۴۰ گونه دایناسور گوناگون وجود دارد که تدریجا و با جلو رفتن در بازی این امکان را خواهید داشت تا به فناوری ساخت تمام آنها برسید. تولید دایناسورها در بازی Playstation 4 را می توان به عنوان یکی از مهم ترین نقاط مثبت بازی و وجه تمایز آن با کلیه آثار پیشین استودیوی فرانتیر به حساب آورد.

بازی Jurassic World Evolution
بازی Jurassic World Evolution

تاکنون تجربه یکی از بازی های Jurassuc Park را داشته اید؟ در این مجموعه بازی گیمر باید به مدیریت نمودن یک پارک حیوانات بپردازد. ولی این پارک یک تفاوت اساسی با سایر پارک ها دارد و آن هم مربوط به نوع حیوانات آن می شود. اینجا خبری از شیر و فیل و زرافه نیست بلکه دایناسورها در این پارک زندگی می کنند! بنابراین در این مجموعه می بایست از دایناسورها مراقبت نمایید.
نسخه های پیشین این بازی چندان جذاب نبودند و تقریبا می توان گفت که با شکست مواجه شدند. ولی این بار ظاهر اوضاع تغییر پیدا کرده و تولید کنندگان این بازی قصد عرضه نسخه Evolution را دارند. تولید کنندگان نسخه جدید Jurassic World ادعا کرده اند که در نسخه جدید از اشتباهات نسخه های قبلی درس گرفته اند و بازی جذابی را روانه بازار نموده اند. در ادامه به بررسی این ادعا می پردازیم.
در بازی Jurassic World Evolution یا درواقع همون نسخه جدید ۴۰ گونه دایناسور گوناگون وجود دارد که تدریجا و با جلو رفتن در بازی این امکان را خواهید داشت تا به فناوری ساخت تمام آنها برسید. تولید دایناسورها در بازی Playstation ۴ را می توان به عنوان یکی از مهم ترین نقاط مثبت بازی و وجه تمایز آن با کلیه آثار پیشین استودیوی فرانتیر به حساب آورد. برای انجام این کار، گیمر می بایست کاشفان و باستان شناسان کروهش را به مناطق مختلف بفرستد تا بتواند به فسیل ‌هایی از دایناسور دست پیدا کند و با سپس با تحقیق روی این فسیل‌ها به DNA آنها برسد. پس از به دست آوردن DNA پروسه تولید دایناسور آغاز می شود و می ‌توان با استفاده از گزینه ‌های مختلفی که در اختیارتان قرار می ‌گیرد، برخی جزییات نظیر رنگ پوست و … دایناسور را تعیین نمایید.
ضمن اینکه در زمان پرورش دایناسورها لازم است به این نکته دقت داشته باشید که چه نژادهایی را کنار هم می گذارید و مراقب باشید که با یکدیگر وارد جنگ نشوند. البته برخی اوقات هم ممکن است دوست داشته باشید که دو دایناسور با هم وارد جنگ شوند تا از جنگیدن آنه با هم لذت ببرید ولی باید توجه کنید که مثلا قیمت گونه تیراناساروس‌ در بازی چندین میلیون دلار می باشد و لذا جنگیدن آنها با یکدیگر که به احتمال زیاد موجب کشته شدن یکی از آن دو خواهد شد زیان مالی سنگینی را به سیستم مدیریتی شما وارد خواهد آورد.
در جمع بندی این قسمت باید به این نکته اشاره کنیم که کلیه موارد گفته شده یک بازی خوب یا حداقل متوسط رو به بالا را نوید می دهد ولی باید به این موضوع اذعان داشت که Jurassic World Evolution شاید روی کاغذ جذاب به نظر بیاید اما پیاده سازی مواردی یاد شده در بازی می تواند پس از چند ساعت کاملا تکراری و حوصله بر شود. بازی Jurassic World Evolution دارای کشش و ظرفیت کافی برای جذب گیمر نیست و قادر نخواهد بود در طول داستان ۲۰ ساعته اش، عناصر جذابی را ارائه دهد و تمام چیزهایی را که دارد در همان زمان ابتدایی بازی ارائه می نماید.

توضیحات سازندگان بازی Jurassic World Evolution
توضیحات سازندگان بازی Jurassic World Evolution

توضیحات سازندگان بازی Jurassic World Evolution

در ادامه مطلب به توضیحات سازندگان بازی در رابطه با موارد مختلف این بازی پرداخته می شود.Frontier Developments به عنوان توسعه ‌دهنده‌ی اثر Jurassic World Evolution ویدیویی جدید با اسم Developer Diary را انتشار داده است که در آن آن اعضای گروه تولید کننده این بازی، توضیحاتی را در رابطه با ساختار و همچنین مراحل توسعه‌ آن به علاقه مندان ارائه نموده اند.
در این ویدیو علاوه بر بخش هایی چشم ‌نواز از گیم ‌پلی و همچنین جلوه‌های بصری بازی شاهد این هستیم که تولید کنندگان بازی در مورد بعضی از جنبه‌ های گوناگون این محصول همانند ماموریت‌ هایی که در چند گروه مختلف نظیر تیم امنیت، گروه تحقیقات و … به کاربر محول می شود توضیح می دهند.
ضمن اینکه حضور Jeff Goldblum در نقش Dr. Ian Malcolm هم از سایر اخبار جالبی است که توسعه دهندگان این اثر در دسترس مخاطبان قرار داده اند. علاقه مندان به این بازی که از دوره کنسول play station 2 و اثر Jurassic Park: Operation Genesis تا به حال منتشر برگشتن این بازی بوده اند تا بتوانند بار دیگر حس و حال آن را تجربه کنند.
بازی Jurassic World Evolution در ۲۲ خرداد برای پلت فرم ‌های مختلف ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن ۴ و پی سی منتشر می گردد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هشت =