کراس پلی بازی Stardew Valley

صحبت های سازنده بازی Stardew Valley PS4 از وضعیت کراس پلی این بازی

کمپانی سازنده بازی استاردو تمام خدمات و خلاقیت خود را در سبک جدیدی از بازی ها به کار گرفته است تا بتواند یک بازی دور از زندگی مدرن را بسازد. در این بازی زندگی در یک مزرعه با آب و هوای تازه و اکسیژن پاک، با شغل دامداری، شیلات، کشاورزی لذت فراوان و تنوع بیش از اندازه ای برای مخاطبی که همه سعی خود را می کند تا دانه ای بکار و از آن دانه مراقبت کند تا ثمر ببیند و بتواند با آن سکه و پول کسب کند را دارد.

تیمی که این بازی را ساخته Sickhead games نام دارد و نام سازنده اصلی آن اریک بارون است که توانسته جزء یکی از سازندگان بازی های لذت بخش و جذاب باشد و با ارائه این بازی پلی استیشن جدید و بی نظیر توانسته حال و هوای تمامی گیمر ها را تغییر دهد. از جایی که بازی های اکشن گاهی اوقات تاثیرات خوبی روی افراد ندارد اما این بازی کاملا به دور از دنیای بازی های اکشن قرار دارد و تاثیرات آن قطعا منفی نیست.

طبق سخنانی که اریک بارون در صفحه توییتی خود ارائه داده است به این موضوع که این بازی چند نفره و کراس پلی خواهد شد اشاره کرده است. حدودا یک ماه پیش قابلیت کراس پلی و چند نفره بودن بازی مزرعه استاردو آپدیت شد و در اختیار کاربران علاقه مند قرار گرفت تا افرادی که با پلتفرم های لینوکس، مک و ویندوز کار می کنند آماده استفاده از این آپشن باشند.

در ادامه کاربرانی که کنسول های دیگر در دست دارند مثلا ایکس باکس همچنان منتظر این آپدیت هستند تا بتوانند این بازی جذاب را به صورت چند نفره بازی کنند و مثل یک خانواده در مزرعه استاردو کار کنند تا زندگی خوبی داشته باشند ‌و این در حالی است که هنوز هم هیچ گونه اقدامی برای آپدیت این بازی روی گوشی های موبایل انجام نشده است.

صحبت های سازنده بازی Stardew Valley PS4 از وضعیت کراس پلی این بازی
صحبت های سازنده بازی Stardew Valley PS4 از وضعیت کراس پلی این بازی

اخیرا اریک بارون توسعه دهنده و سازنده بازی مزرعه استاردو در صفحه رسمی خود و طی سخنرانی هایش اعلام داشته که تاریخ دقیقی برای عرضه و ساخت این آپدیت و چند نفره شدن بازی برای کنسول های دیگر تعیین نشده و حتی ممکن است از ساخت برای کنسول های دیگر صرفه نظر کنند تا همچنان این بازی جذاب باقی بماند.

اما طبق سخنانی که به تازگی از اریک بارون شنیده ایم این اطمینان را به کاربران داده که هیچ وقت زیر حرف خود نخواهد زد و در راستای انتشار این بخش از بازی تلاش خواهد کرد تا کاربران خود را راضی نگه دارد و دلیل اعلام نکردن تاریخ انتشار این است که هنوز نتوانسته بخش چند نفره بودن را برای پلتفرم های دیگر بسازد و نمیخواهد در این راستا بد قول شود و زمانی که کار ساخت کراس پلی نزدیک به اتمام بود حتما تاریخ عرضه را به کاربران ابلاغ می کند. همچنین او گفت که کاربران نگران نباشند چون به زودی در این راستا اقدامات مهمی انجام خواهد داد.

بخش کراس پلی بازی stardew valley یک جنبه هم زیستی را برای کاربران ایجاد می کند تا بتوانند در این بازی در کنار یکدیگر قرار گیرند، وارد دنیای بازی یکدیگر شوند و حتی تا حدودی شیوه زندگی را در زندگی کنونی و آینده خود یاد بگیرند. کاربران یاد میگیرند که چگونه به یکدیگر کمک کنند و چگونه در کنار هم به طور مسالمت آمیزی زندگی کنند.

صحبت های سازنده بازی Stardew Valley PS4 از وضعیت کراس پلی این بازی
صحبت های سازنده بازی Stardew Valley PS4 از وضعیت کراس پلی این بازی

طبق اخبار جدیدی که اریک بارون در توییت خود اعلام کرده گفته می شود که ایشان خاطر نشان کرده اند که با شرایط سخت فعلی که داریم متاسفانه به این زودی ها کراس پلی به این بازی اضافه نمی شود و ما زمان بیشتری نیاز داریم. به نظر می رسد که این تاخیر به علت نقص فنی در سیستم کاری اریک بارون می باشد که اگر بتواند این نقص را جبران کند حتما به فعالیت ادامه خواهد داد.

اریک بارون: به این دلیل که خودم به بخش کراس پلی بازی ها علاقه فراوانی دارم از تلاش در این راستا دست بر نخواهم داشت و در کنار تمام‌ گیمرها تا زمانی که این قابلیت را در اختیار آن ها نگذارم از تلاش دست بر نخواهم داشت و اکنون روی قابلیت چند نفره بودن بازی ها تمرکز دارم. مطمئن باشید که این بروز رسانی دور از انتظار نیست فقط کمی وقت لازم است تا به نتیجه دلخواه برسم زیرا من به تنهایی تمام آپشن های این بازی Playstation را توسعه می دهم پس در این کار صبور باشید.

کلیدواژه : بازی Stardew Valley PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 10 =