صحبت های سازنده بازی Until Dawn PS4 از ساخته نشدن ادامه آن

صحبت های سازنده بازی Until Dawn PS4 از ساخته نشدن ادامه آن

صحبت های سازنده بازی Until Dawn PS4 از ساخته نشدن ادامه آن

جدیدا استودیو سوپرمسیو گیمز در ارتباط با این موضوع که چرا دنباله بازی Until Dawn ساخته نشده صحبت هایی را داشته است. بعد از نشر بازی ترسناک Until Dawn که تنها برای پلی استیشن ۴ عرضه شده بود در سال ۲۰۱۵ طرفداران و علاقه مندان به این سبک خواستار ساختن ادامه آن شدند. ولی شرکت سازنده آن به صورتی صریح اعلام داشتند که هیچ تصمیمی برای ساختن ادامه این بازی ندارند و وقت خود را برای ساخت یک سری بازی جدید که البته مشابه به همان بازی نیز هست با نام Man of Medan اختصاص داده اند که اولین نسخه از سری پنج قسمتی The Dark Pictures خواهد بود.
اکنون با توجه به اخباری که از بازی ها بدست می آید این استودیو در صحبت های خود با سایت اینفورمر دلیل ادامه ندادن ساخت بازی Until Dawn و شروع کار سری The Dark Pictures را اعلام داشته است. مدیر ارشد و تولید کننده استودیو سوپر مسیو گیمز بیان کرده که گروه گسترش دهنده این اثر با مذاکراتی که با هم داشته اند بر این باورند که با صرف وقت خود بر روی اثر مشابه به بازی Until Dawn و مجموعه پنج قسمتی اش می توانند در آینده این رویه را پیش بگیرند و عناوین بیشتری با شباهت به بازی Until Dawn به عرضه رسانند.

صحبت های سازنده بازی Until Dawn PS4 از ساخته نشدن ادامه آن
صحبت های سازنده بازی Until Dawn PS4 از ساخته نشدن ادامه آن

قسمت هایی از این صحبت را خواهیم داشت: ” علاقه و تمایل ما به ساختن این سری پنج قسمتی خاص بسیار زیاد است و خواهان آن هستیم که با ساخت و ارائه این سری از بازی به طرفداران خود آنچه که علاقه خودمان است را هدیه دهیم و این شانس را به آن ها بدهیم که این بازی را تجربه نمایند و صد البته از آن لذت ببرند. این اثر از بسیاری جهات از بازی قبل متنوع تر و گسترده تر است همانند قسمت داستانی و تعداد کاراکتر های موجود در آن که باعث لمس بیشتر بازی توسط بازیکنان می شود “
کارگردان بازی Man of Medan، تام هیتون بیان داشته که با ساخت این اثر پنج قسمتی می توان به جنبه های بیشتری از ترس و وحشت در بازی راه یافت و حصار نوع و چگونگی بازی Until Dawn را در این اثر شکست و از میان برداشت. قسمت هایی از سخنان هیتون در این راستا: ” در این سری پنچ گانه که در حال ساختش هستیم، احتمال زیادی دارد که با مضمون و کاراکتر ها و همچنین داستانی منحصر بفرد و خاص روبرو شویم.

صحبت های سازنده بازی Until Dawn PS4 از ساخته نشدن ادامه آن
صحبت های سازنده بازی Until Dawn PS4 از ساخته نشدن ادامه آن

در این حالت است که ما دیگر به کاراکتر های قدیمی در عناوین قبل وابسته نخواهیم بود و شخصیت های جدید را وارد بازی و تجربه خود می کنیم البته با توجه به داستان هر کدام از بازی ها ” یکی دیگر از تولید کنندگان بازی Until Dawn، دن مک دونالد به این موضوع اظهار داشته که به دلیل باز بودن انتهای داستان این بازی بسیار سخت است که یک دنباله درخور و مناسب به آن را تولید کرد. در ادامه بخشی از سخنان وی در این زمینه را خواهیم داشت:
” ما برای ساخت ادامه بازی Until Dawn به درستی برای بازسازی شخصیت های نسخه اول آن نمی توانستیم تصمیم بگیریم و به صراحت آن ها را در نسخه جدید بکار بگیریم. شاید از طریق فایل های سیو شده بازیکنان بتوان حدس زد که که سیر داستانی به چه صورتی باید ادامه داشته باشه اما از نظر ما دنباله ای جالب نخواهد شد و قصد ما نیز به این صورت ادامه دادن ساخت بازی نیست و ما به این نتیجه رسیده ایم که داستانی متفاوت به همراه کاراکتر هایی متفاوت را خلق کنیم “
با توجه به این ها طرفداران دیگر امید خود را مبنی بر داشتن دنباله ای جذاب و مرتبط با بازی را از دست داده اند و حال باید منتظر سری بازی های پنج گانه باشند و ببینند که گفته ها در رابطه با آن تا چه اندازه به حقیقت نزدیک هستند. آیا این سری پنج گانه می تواند خواسته طرفداران Until Dawn را از یک بازی برطرف نماید یا خیر. این سری جدید بازی های پنج گانه بر این قرار است که برای کنسول های بازی Playstation 4، پی سی و ایکس باکس ۱ منتشر شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =