صحبت های مدیر بتسدا در مورد احتمال انتشار Elder Scrolls Legends

صحبت های مدیر بتسدا در مورد احتمال انتشار Elder Scrolls Legends روی کنسول‌ها

جهان Elder scrolls جهان شلوغ و پر هیاهویی می باشد که اولین نسخه ی این بازی تحت عنوان Elder scrolls: Arina در سال ۱۹۹۴ منتشر شد و طی حدود ۲۵ سال توانست موفقیت های بسیاری را کسب کند. دنیای این بازی از همان ابتدا دنیای شلوغی بود که اتفاقات زیادی در آن رخ می داد و اکثر مخاطبان این بازی جذب همین ویژگی آن می شدند چرا که یک دنیای متنوع از هر نظر را برای بازیکن خلق می کرد و باعث می شد که طی بازی مخاطب در بازی غرق بشود و احساس خوبی داشته باشد.

تنوع این بازی تنها به بخش مبارزات بازی پلی استیشن مربوط نمی شود بلکه این تنوع بسیار گسترده است تا جایی که به خلق فضا های جدید و پر هیاهو و همچنین خلق دنیای جدید با چاشنی سحر و جادو نیز پرداخته است که باعث دو چندان شدن جذابیت این بازی شده است چرا که اکثر افراد به دنیای جادوگری علاقه ی زیادی دارند.
در طی این ۲۵ سال نسخه های جدیدی از این بازی منتشر شده است که روز به روز در جهت بهبود نواقص بازی حرکت کرده است و باعث افزایش محبوبیت این بازی شده است. در کل اگر طرفدار بازی هایی با سبک اکشن با چاشنی نقش آفرینی هستید تجربه ی دنیای Elder scrolls می تواند لحظات لذت بخشی را برای شما رقم بزند.
شروع این بازی که در زندان است آغاز زیبایی می باشد و در واقع با این فضا سازی که در اول داستان صورت گرفته است به مخاطب این هشدار را می دهد که با بازی مبارزه گونه طرف است که گاهی در میدان نبرد با سربازان و گاهی هم با موجودات افسانه ای مانند اژدها باید دست و پنجه نرم بکند.

صحبت های مدیر بتسدا در مورد احتمال انتشار Elder Scrolls Legends روی کنسول‌ها
صحبت های مدیر بتسدا در مورد احتمال انتشار Elder Scrolls Legends روی کنسول‌ها

از ویژگی های خوب این بازی می توان به فضای بسیار بزرگ آن اشاره کرد که در طی این همه سال که بازی های ویدیوئی محبوبیت زیادی در بین افراد پیدا کرده اند، کم تر بازی همچون Elder scrolls وجود داشته است که یک چنین فضای بزرگی را داشته باشد. همچنان که اشاره کردیم این بازی به موفقیت زیادی دست یافت بنابر این نسخه های مختلفی از آن منتشر شد که در بین آن ها می توان به Elder scrolls : legend اشاره کرد.

این بازی سبکی کاملا متفاوت با بازی های قبلی Elder scrolls داشت و سبک آن در حیطه ی بازی های کارتی قرار می گرفت و در واقع Legends اولین تجربه ی استودیو معروف بتسدا در زمینه ی تولید بازی های کارتی بود و در واقع این بازی تحت تاثیر بازی Hearthstone ساخته و به مخاطبان‌ عرضه شد که البته با وجود آن که الهام گرفته از این بازی بود اما در سبک و سیاقی کاملا متفاوت ارائه شد و در واقع حال و هوایی متفاوت را به مخاطبین خود عرضه کرد.

به طوری که آن ها وقتی این بازی را انجام می دهند هیچ تشابهی که نشان دهنده ی کپی از بازی پلی استیشن دیگری باشد در آن نمیابند و در واقع با وجود این که بیس آن بازی Hearthstone می باشد اما با ایده های تازه ای که در آن پیاده شد حتی توانست نسبت به این بازی موفق تر هم بشود و فروش بیشتری را نیز کسب کند البته مقایسه ی آن ها با هم کار درستی نمی باشد چرا که هر کدام ویژگی های مثبت و منفی خاص خود را دارند.

صحبت های مدیر بتسدا در مورد احتمال انتشار Elder Scrolls Legends روی کنسول‌ها
صحبت های مدیر بتسدا در مورد احتمال انتشار Elder Scrolls Legends روی کنسول‌ها

پیت هاینس که مدیر مالی کمپانی سازنده ی بازی های Elder scrolls می باشد به تازگی در مصاحبه ای اعلام کرده است که این استودیو در تلاش است تا این بازی را که نخستین بار در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم پی سی و گوشی موبایل ارائه شد. برای سایر کنسول ها نیز منتشر کند چرا که هر چه دامنه ی بازی گسترش یابد و تنوع کنسول هایی که می توانند از آن استفاده کنند بیشتر بشود در نتیجه ی آن افراد بیشتری می توانند از بازی استفاده کنند و بازی به مشهوریت بیش تری دست یابد.

البته مدیر مالی این مجموعه از دشوار بودن این مطلب و سختی هایی که در این راه وجود دارد نیز صحبت کرد اما در پایان به این موضوع اشاره کرد ‌که این موضوع هر چه قدر هم که سخت باشد در واقع نتیجه ی خوبی که دارد، این سختی را آسان میکند چرا که هر چه این بازی بر روی کنسول های بیشتری اجرا بشود تعداد کاربران آن افزایش میابد که نتیجه ی آن فروش بیشتر بازی و موفق تر شدن این مجموعه میباشد .با اطمینان خاطر از سایت ما بازی PS4 را خریداری کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − ده =