جزئیات و بررسی صحبت های پت هاینز از نحوه معرفی بازی Rage 2 PS4

جزئیات و بررسی صحبت های پت هاینز از نحوه معرفی بازی Rage 2 PS4

جزئیات و بررسی صحبت های پت هاینز از نحوه معرفی بازی Rage 2 PS4

چند روز پیش بود که برخی شایعات درباره بازی Rage 2 به گوش رسید. شروع این شایعات از آنجا بود که سایت وال مارت یک لیست از بازی هایی که قرار است به زودی منتشر شوند را در اختیار کاربران خود قرار داد که نام این بازی هم دربین آن بازی ها دیده می شد. بسیاری از منتقدان و کاربران و طرفداران دنیای بازی‌های ویدیویی فکر می کردند این بازی در جریان نمایشگاه E3 2018 معرفی می شود.
ولی چندی بعد کمپانی سازنده این بازی یعنی بتسدا اقدام به انتشار یک تیزر خیلی کوتاه کرد. اتفاقی که در این تیزر افتاد این بود که آنها اعلام کردند که به زودی تریلر گیم پلی این بازی را منتشر خواهند کرد.
حالا یک سری از منتقدان و هواداران درباره این صحبت می‌کنند که کمپانی سازنده به خاطر سرپوش گذاشتن بر شایعاتی که در حال پخش شدن می باشد درباره این موضوع صحبت کرده است.
معاون ارشد کمپانی سازنده این بازی یک توییت منتشر کرد و در آن توضیح داد که از اول هم قرار بود به همین شکل این بازی را معرفی کنند. روندی که مد نظر او بود این بود که روز جمعه برخی شایعه ها و اخبار کوتاه از بازی در دسترس قرار بگیرد و سپس در روز دوشنبه تیزر بازی منتشر شده و در معرض دید طرفداران قرار بگیرد و در نهایت طرفداران بتوانند شاهد گیم پلی بازی در یک تریلر باشد.
او معتقد بود که این حرکت آنها بسیار جالب خواهد بود و توانسته اند آن را به خوبی اجرا کنند و تیم خود را که در این کار او را یاری کردند ستایش کرد.
البته او در ادامه صحبت هایش درباره این موضوع صحبت کرد که لیست شدن این بازی در فروشگاه والمارت کانادا از برنامه هایی که او تدارک دیده بود نبود ولی در هر حال اتفاق افتادن این موضوع باعث شده تا معرفی این بازی بیشتر از قبل هیجان انگیز باشد. گفته می‌شود این بازی برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

جزئیات و بررسی صحبت های پت هاینز از نحوه معرفی بازی Rage 2 PS4

جزئیات و بررسی صحبت های پت هاینز از نحوه معرفی بازی Rage 2 PS4

برای آشنایی بیشتر با فضای این بازی اجازه بدهید نقد مختصری درباره نسخه قبلی این بازی ارائه کنیم. برخی بازی‌ها قبل از اینکه انتشار پیدا کنند خبرهای بسیار زیادی را حول محور خود منتشر می‌کند به طوری که انتظارات از آنها بسیار بالاتر رفته و زیر ذره‌بین قرار می گیرند مثلا عنوان می‌شود که این بازی قرار است در ژانر خود بهترین نسخه موجود شود و یا اینکه این بازی قرار است از فلان بازی بسیار معروف حتما بهتر باشد خیلی وقتها این اشتباهات را خود کمپانی سازنده بازی ها انجام می دهند و معمولا این تلاش ها اثر منفی در بازی ها می گذارد.
Rage یکی از این بازی ها است. این بازی چندان گرفتار هایپ و دروغ نشد، اتفاقی که افتاد این بود که به دلیل اینکه سازنده بسیار بزرگی داشت و تریلر های بسیار جذاب و زیبایی برای آن منتشر شده بود انتظارات از آن بسیار بالا رفت و در حالی که این بازی امتیاز بسیار خوبی کسب کرده است ولی کماکان همه از آن انتظار یک شاهکار را داشتند.
همانطور که الان دیگر همه طرفداران در دنیای بازی‌های ویدیویی می‌دانند استفاده از ژانر آخرالزمانی در صنعت بازی سازی بسیار محبوب شده و طرفداران بسیار زیادی را دارد این بازی هم در این سبک و سیاق دنبال می شود.
غالبا موضوع کلی این بازی ها، سریال ها و فیلم های زیادی که در این ژانر ساخته می‌شود این می باشد که به هر علتی اکثریت جمعیت کره زمین مرده اند و آن جمعیتی که باقی مانده اند هم در تلاش هستند تا بتوانند بقای خود را حفظ کنند و این باعث وجود چالش ها و درگیری ها می شود.
از لحاظ گرافیکی ما شاهد سطح بسیار خوب و بالایی حداقل برای نسخه کامپیوتر هستیم چرا که تمام المان های موجود در بازی playstation از شخصیت ها و کاراکتر ها گرفته تا محیط و شهرهای نابود شده که انصافاً توانسته اتمسفر بسیار خوب و خاصی را ایجاد کند به خوبی طراحی شده اند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.
وسایل نقلیه ای که در این بازی می بینید همهبه زیبایی و با وسواس زیاد طراحی شده و حتی دشمنان شما نیز از این زیبایی‌ها بی بهره نیستند از لحاظ نورپردازی شاهد دقت بالای تیم تولید کننده هستیم.
از لحاظ گیم پلی نیز این بازی در سطح بسیار خوبی قرار دارد و مخصوصاً در قسمت خرید و فروش اجناس و همچنین ارتقاء ماشین ها با ظرافت خاصی طرف هستید برای مثال شما می توانید در مسابقه ها و شرط بندی هایی شرکت کنید و به پول درآوردن بپردازید.

جزئیات و بررسی صحبت های پت هاینز از نحوه معرفی بازی Rage 2 PS4

جزئیات و بررسی صحبت های پت هاینز از نحوه معرفی بازی Rage 2 PS4

شما این امکان را دارید تا یک ماشین معمولی و ساده را به یک پدیده بزرگ و وحشتناک و جنگی تبدیل کنید.منتقدان این بازی به ایراد گرفتن از داستان بازی پرداختند و همچنین کمی نیز به دیر لود شدن texture ها اعتراض داشتند اگر این دو مورد را بتوانید نادیده بگیرد قطعاً با یک بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده تر خواهید بود.

مرکزخرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of