صحبت کردن کاراکتر بازی Sekiro: Shadows Die Twice PS4 در طول بازی

صحبت کردن کاراکتر بازی Sekiro: Shadows Die Twice PS4 در طول بازی

صحبت کردن کاراکتر بازی Sekiro: Shadows Die Twice PS4 در طول بازی

بازی پلی‌ استیشن Die Twice Sekiro: Shadows 4، یک بازی بسیار مهیج، لذت‌بخش و بسیار سرگرم‌کننده برای افراد می‌باشد. این بازی با تمام تفاوت‌هایی که با نسخه‌های قبلی خود دارد هنوز برای طرفداران خود بسیار لذت‌بخش است و مخاطبان بسیار زیادی را نیز به خود جذب نموده است. از دیگر نکاتی که می‌توان برای این بازی بیان نمود این است که بازی PlayStation ۴ Die Twice Sekiro: Shadows ، با تولید و نمایش آن در بازار توانسته است که طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند.
سازنده بازی فرام سافتور نیز یک سری تغییراتی در بازی ارائه نموده است تا بتواند یک تجربه‌ی جدیدی را برای بازی اعمال نماید. هرچند سکیرو هنوز همان فرمول همیشگی خود را برای ارائه بازی دارد ولی با ایجاد یک سری تغییرات در محتوای بازی پلی‌ استیشن Die Twice Sekiro: Shadows 4 تا حدودی توانسته است موفقیت‌آمیز باشد.
درهرصورت این بازی شامل محتوا هایی ازجمله المان‌های سولزبورن و دارای یکسری محتویات جدید برای طرفداران خود می‌باشد که تأثیر بسیار زیادی در محتوای بازی و هم‌چنین داستان داشته است .

صحبت کردن کاراکتر بازی Sekiro: Shadows Die Twice PS4 در طول بازی
صحبت کردن کاراکتر بازی Sekiro: Shadows Die Twice PS4 در طول بازی

که در نهایت اثر بسیار جذاب از این بازی را برای فرد به همراه دارد. از دیگر نکاتی که در ارتباط با این بازی می‌توان بیان داشت این است که کاراکترهای بازی پلی‌ استیشن Die Twice Sekiro: Shadows 4، می‌توانند در طول بازی صحبت نمایند. از دیگر نکاتی که می‌توان در مورد محتوای بازی ارائه داد این است که داستان بازی در مورد موضوع سنگوکو ژاپن صحبت می‌نماید و داستان به این شکل می‌باشد که یک کودکی در محیط داستان از شرایط جنگ بیرون می‌آید و طی آموزش‌هایی که در مسیر می‌بیند در نهایت تبدیل به یک شینوبی بسیار حرفه‌ای و فعال می‌گردد.
به همین علت است که شخصیت اصلی این داستان،Owl به شینوبی حرفه‌ای دستور می‌دهد که از ارباب کورو تحت هر شرایطی مراقبت و محافظت نماید. ولی شینوبی در طی روند داستان نمی‌تواند مأموریتی که به او واگذار شده است را به نحو احسن انجام دهد. در طی این مأموریت، شینوبی دست خود را از دست می‌دهد و ناکام از انجام مأموریت کشته می‌شود.
بازی پلی‌ استیشن Die Twice Sekiro: Shadows 4 دارای محتوای بسیار لطیف و درامی است که سه حس را می‌توان در طول بازی تجربه نمود:
حس عشق، نفرت و انتقام. حس عشق در بازی زمانی بیان می‌شود که یک اربابی در آغاز راه می‌باشد و باید او را در مسیری سخت و طولانی همراهی نمایید. حس نفرت در بازی زمانی قابل‌درک می‌باشد که باید شاهد وقایعی از داستان در طول مسیر باشید و در انتها حس انتقام هم برای بازیکن زمانی به وجود می‌آید که باید اعتباری که ازدست‌داده‌اید را به عنوان یک نینجا برگردانید و این حس ذهن شما را لحظه‌به‌لحظه به خود اختصاص می‌دهد.

صحبت کردن کاراکتر بازی Sekiro: Shadows Die Twice PS4 در طول بازی
صحبت کردن کاراکتر بازی Sekiro: Shadows Die Twice PS4 در طول بازی

در ضمن فرام سافتور برای این بار جهت محتوای داستان از یک کاراکتری استفاده نموده است که یک شخصی دارای پس‌زمینه‌ی داستانی است. وجود این شخصیت برخلاف ساخته‌های قبلی داستان نیازی به اینکه برای درک داستان در پی گشت‌وگذار در محیط باشیم وجود ندارد. ولی با این تفاسیر بازی پلی‌ استیشن Die Twice Sekiro: Shadows 4 شامل NPC های بسیاری می‌باشد.
که هر یک، یک محتوای اثرگذار در مسیر داستان بازی دارد و برخی از این کاراکترها در محتوای داستان اصلی تأثیرگذار می‌باشد.
از دیگر نکاتی که داستان بازی سکیرو بیان می‌کند این است که کاراکترهای بازی در طول داستان با یکدیگر صحبت می‌نمایند و این‌یکی از جذابیت‌های بازی به شمار می‌آید. شخصیت اصلی داستان تحت عنوان شینوبی یا گرگ یک دست شناخته می‌شوند.
ولی رفته‌ رفته با گذشت داستان در طول مسیر یک هویت جدیدی پیدا می‌کند که در نهایت صحبت کردن گرگ با سایر شخصیت‌ های بازی منجر می‌گردد تا بازیکن با بازی ارتباط بهتری پیدا کند. محتوای داستان بازی پلی‌ استیشن Die Twice Sekiro: Shadows 4 توانسته است مخاطب را به نحو احسنت به خود مجذوب نماید و سکیرو با گذشت زمان توانسته است با بهتر کردن محتوای داستانی بازی یک جذابیت ویژه‌ای را به دنبال داشته باشد.
در نهایت از بازی پلی‌ استیشن Die Twice Sekiro: Shadows 4 به عنوان بهترین بازی فرام سافتور یاد می‌کنند و بهترین کیفیت را به لحاظ کاراکترهای استفاده شده در طول مسیر بازی ارائه می‌نمایند. از دست دادن بازوی سمت چپ شینوبی باعث می‌شود که برای شما یک بازوی مصنوعی قرار داده شود و بازیکنان می‌توانند از طریق همین بازوی مصنوعی به بازی خود ادامه دهند که روند تأثیرگذاری برای مخاطب به همراه دارد.
استفاده از دست چپ کاراکتر اصلی این بازی، منجر می‌گردد که شما به‌راحتی از ساختمان‌ها به بالا بروید. وجود چمن‌ زارها در محیط داستان بسیار تأثیرگذار می‌باشد .
در نهایت بازی سکیرو بسیار با نسخه‌های قبلی خود متفاوت می‌باشد و احتمال دارد تمام بازیکنان از عهده‌ی انجام این بازی به‌راحتی برنیایند ولی در نهایت این بازی بسیار سرگرم‌ کننده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =