پیدا کردن صندوقچه Maestros Collection در رزیدنت اویل ویلیج

صندوقچه Maestros Collection

صندوقچه Maestros Collection یک FU کاملاً گول زننده برای جایزه است که در حال رسیدن به آن تنها چند گام طول می‌کشد. بدتر از آن، Maestros Collection یکی از صندوقچه‌های گنجی است که می‌توانید قرن‌ها قبل از اینکه حتی بتوانید به آن نزدیک شوید هم آن را ببینید. پس برای صرفه‌جویی در وقت و جستجوی هر سانت از دهکده برای رسیدن به آن، همه‌‌ی چیزی که به آن نیاز دارید را در این مقاله برایتان گردآوری کرده‌ ایم.

اول از همه باید مقدار مشخصی از Resident Evil Village را بازی کنید. House Beneviento را کامل کرده و کلید Luthier را در ۱ بردارید. در این نقشه اگر این کار را تاکنون انجام نداده‌ اید، اصلاً رسیدن به Resident Evil Village Maestros Collection هم سودی برایتان ندارد. وقتی کلید را به دست آوردید به سمت Luthier’s House در شماره ۲ روی نقشه بروید.

وقتی داخل شدید، متوجه قفل ترکیبی روی کابینت و یک عدد واضح روی میز می‌شوید. این یک تله است و آنجا قرار گرفته تا شما را اذیت کند.

کد Maestros Collection رزیدنت اویل ویلیج

کنار عدد تله، یادداشتی را پیدا می‌کنید که روی آن نوشته “من هرگز پنجمین تولد او را فراموش نمی‌کنم”. به اتاق دیگری که تقویمی را در آن دیده بودید که دور چند تاریخ آن خط کشیده شده بود بازگردید، آن هم تله است، به جای آن به پوستری که در بالای آن است نگاه کنید. کد The Resident Evil Village Maestros Collection، ۲۷۰۹۱۷ است، پس آن را در قفل وارد کنید و برای مشکلات و دردسرهای خود یک مگ F2 با ظرفیت بالا را به دست آورید.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + نوزده =