۵۰ میلیون بازیکن از بازی Apex Legends

عبور بازی Apex Legends PS4 از مرز 50 میلیون بازیکن در اولین ماه انتشارش

با وجود اینکه مدت خیلی زیادی از انتشار بازی Apex Legends نگذشته اما آمارها نشان می دهد که این بازی از مرز ۵۰ میلیون عبور کرده و همچنان تعداد بازیکنان این بازی رو به رشد می باشد.

حجم بازیکنان پس از انتشار بازی Apex Legends

در حالی که فقط یک ماه از منتشر شدن بازی Apex Legends ساخته شده کمپانی ریسپاون اینترتیمنت می گذرد، اما با یک حساب سرانگشتی این بازی تا به حال از ۵۰ میلیون بازیکن گذر کرده است و نشان از رشد حجم بازیکنان این بازی می دهد. طبق آمارها گیمران می توانند این بازی را در سه پلتفرم گوناگون تجربه کنند. رقم گفته شده در بالا نشان می دهد که این بازی حتی از بازی محبوب Fortinite هم جلو زده است و بازی Fortinite برای رسیدن به این حجم ۴ سال زمان برده که برای این بازی سریع بوده است.

پلتفرم بازی Apex Legends

با وجود اتفاقات خوشایند و فوق العاده برای بازی Apex Legends این بازی برای سه پلتفرم PC ،X Box One و PS4 انتشار یافته و در دسترس قرار گرفته است. با توجه به انتقاداتی که به بازی وارد بوده است می بینید که این بازی لیاقت چیزی بیشتر ازآنچه گفته شد را دارد. بازی Apex Legends یا اسطوره ایکس از بازی هایی بود که در سال ۲۰۱۴ برای کنسول های پلی استیشن ۴ عرضه شد، هر چند که این بازی فعلا در دسترس گیمران ایرانی نمی باشد.

عبور بازی Apex Legends PS4 از مرز 50 میلیون بازیکن در اولین ماه انتشارش
عبور بازی Apex Legends PS4 از مرز ۵۰ میلیون بازیکن در اولین ماه انتشارش

عرضه بازی Apex Legends

با وجود عرضه بازی Apex Legends بدون هیچ خبر قبلی اما خوشبختانه آن به حدی مورد استقبال گیمران بوده که همه را حیرت زده کرد و باعث پیروزی در مقابل بسیاری از بازی های سبک خود شد. این بازی هم اکنون جزء بهترین بازی های بتل رویال می باشد. با وجود آمارهای بالا از عرضه این بازی اما همچنان گیمران تقاضای خرید این بازی را دارند و این حجم عرضه نه تنها کم نشده بلکه می بایست به صورت گسترده تر صورت بگیرد زیرا بازی هم چنان طرفداران خود را دارد.

معرفی بازی Apex Legends

بازی Apex Legends از بازی های بتل رویال سبک تیراندازی اول شخص می باشد که سازنده آن استودیو Rospawn Entertainment بوده که توسط شرکت Electronic Arts انتشار یافته است. این بازی از آثار قبلی Titanfalls بوده که حول محور قهرمان های بازی می چرخد. داستان بازی مربوط به سال های قبل بازی Titanfall 2 بوده که قهرمانان گوناگون با قابلیت هایشان به جنگ و مبارزه برمی خیزند. گیمران در نقش کاراکترهای قهرمان گونه به جنگ می پردازند.
گیمران در گروه های سه نفره قهرمانی قرار دارند که در نتیجه در ۲۰ تیم مختلف باید مبارزه کنند. این بازی همچون بازی های مشابه خود هیچ اسلحه ای را ندارد و تسلیحات خود را در میان بازی به دست خواهید آورد که باید تلاش خود را برای رقم زدن نتیجه خوب زیاد کنید.

عبور از مرز ۵۰ میلیونی بازی Apex Legends

طبق آخرین بیانیه ای که از استودیو سازنده بازی اسطوره های اپکس منتشر شده است، این بازی از مرز ۵۰ میلیون هم عبور کرده است که این یک رقم قابل توجه می باشد. با وجود عرضه ناگهانی بازی اسطوره های اپکس بعد از یک ماه از ساخت آن، این بازی طوری مورد توجه قرار گرفت که رکورد اختصاصی را زده است. اخیرا رئیس کمپانی سازنده این بازی از پیشرفت و استقبال بالای مردم سخن گفته است که به تشکر فراوان از بازیکنان پرداخته است. او معتقد است که اختصاص این رقم توسط بازیکنان امکان پذیر شده و این موفقیت را مدیون بازیکنان این بازی می داند.

عبور بازی Apex Legends PS4 از مرز 50 میلیون بازیکن در اولین ماه انتشارش
عبور بازی Apex Legends PS4 از مرز ۵۰ میلیون بازیکن در اولین ماه انتشارش

شکست رقیب خود توسط بازی Apex Legends

از بازی های خوب عرضه شده کمپانی EA، بازی Apex Legends می باشد که رقیب او بازی Fortnite بود که او هم عنوان برترین بازی بتل رویال را کسب نموده است. در یک مقایسه کوتاه شما متوجه می شوید که بازی Apex Legends به خوبی بر رقیب خود پیشی گرفته است و با انتشار بازی Apex Legends بسیاری از طرفداران بازی Fortnite هم به این بازی روی آورده اند. در نهایت بازی Apex Legends در طول یک ماه توانسته ۵۰ میلیون کاربر را به دست بیاورد و در حالی که بازی Fortnite در طول ۴ ماه تنها ۴۵ میلیون کاربر را داشته است.

بازی بتل رویال Apex Legends

با وجود قابلیت های گوناگون و تسلیحات مختلف در بازی Apex Legends این بازی یک بازی بتل رویال می باشد که قوانین خودش را دارد. به عبارت دیگر باید گفت که در یک موقعیت صحیح موفقیت خود را تضمیین کرده است و توصیه ما به شما در این بازی این است که سعی کنید در بازی بدانید که در کجا قرار دارید و برای این کار شروع بازی را با مسیر هواپیمایی بپیمایید که گیمران در آنجا قرار داشته باشند.

دانلود بازی اسطوره های اپکس Ps4

شما می توانید این بازی را برای کنسول پلی استیشن ۴ دانلود کنید. دانلود بازی رایگان بوده و بهتر است آن را چند نفره تجربه کنید. بازی Apex Legends برای پلتفرم های مختلفی عرضه شده که با موفقیت چشم گیر خود در طول یک ماه از مرز ۵۰ میلیون بازیکن عبور کرده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + هفت =