عرضه بازسازی شده بازی Castle Crashers برای PS4 و Nintendo Switch

عرضه بازسازی شده بازی Castle Crashers برای PS4 و Nintendo Switch

طی جدیدترین اخبار انتشار یافته از سوی کمپانی The Behemoth عرضه نسخه فیزیکی بازی Castle Crashers برا کنسول های بازی PS4 و Nintendo Switch تایید شد.در واقع استدیوی The Behemoth خبر منتشر شدن نسخه جدید Castle Crashers را برای پلی استیشن ۴ و نینتدو سوئیچ را ارائه داد. در سال ۲۰۱۵ بازی Castle Crashers به جهت منتشر شدن برای ایکس باکس وان و پی سی ارائه شد.
در فصل تابستان هم کنسول های سونی و نینتدو این بازی مهیج و خارق العاده را به اجرا خواهند گذاشت.نسخه اصلی این بازی به میزان ۳۰ فریم بر ثانیه قابل اجراست. در حالیکه گروهی که این بازی را ساخته است میزان فزیم این بازی را در نسل هشتم برابر ۶۰ فریم بر ثانیه عنوان کرده است.در ضمن تمامی موارد و پکیج های الحاقی و محتویات مربوط به آنها در مورد گیم Castle Crashers انتشار پیدا کرده است که تمامی انها در این ورژن موجود بوده و در مورد پلی استیشن ۴ نیز با توجه به شخصیت مورد انتخاب رنگ دوال شاک قابل تغییر است.

دلیل منتشر شدن بازی The Behemoth برای دو کنسول ذکر شده ، زیاد شدن تعداد بازیکنانی است که فرصتی را برای تجربه کردن این تولید داشته باشند و این ورژن سوئیچ Castle Crashers را شاید بتوان جزء بهترین های ورژن این بازی ها دانست، به دلیل اینکه صفحه نمایشی که برای کنسول نینتدو و شکل فیزیکی آن در نظر گرفته شده است بسیار خاص بوده و حس ویژه ای را به گیمر القا می کند.
تقریبا از زمانی که بازی Castle Crashers در کنسول ۳۶۰ درجه و دربخش Arcade ارائه شد و کسانی که کنسول PS3 را داشتند توانستند تجربه این بازی لذت بخش و مهیج را داشته باشند دو سال می گذرد. نکته جالب این است با وجود مدت طولانی که برای پورت شدن این نام برای دیگر کنسول ها منطقی به نظر نمی رسد ولی استدیوی که با خلاقیت تمام این بازی را طراحی کرده است باعث شده تا بازی The Behemoth امکانات تازه و پکیج های DLC ورژن ۳۶۰ به ورژن PS3 اظافه می کند اما باید با کمال تاسف بگوییم که این نسخه در قسمت آنلاین بودن داری مشکلاتی است و موضوع و مسئله ای که در مورد ورژن ۳۶۰ این بازی اتفاق افتاد بعدها با به روز رسانی کردن آنها بر طرف شد و در آینده نیز در مورد نسخه PS3 نیز چنین به روز رسانی برای این ورژن ارائه می شود.
قسمت شروع کننده بازی Castle Crashers بدین شکل آغاز می شود که یک فردی که شکل کاملا نامشخصی دارد یک کریستال با ارزش و چهار تا از پرنسس های پادشاه را می دزدد و حالا نیز نجات دادن این پرنسس ها و پیدا کردن آن کریستال ارزشمند وظیفه یکی از شوالیه های دربار است. شاید بتوان با صراحت تمام گفت که یکی از ویژگی های خوب این بازی وجود دیالوگ های این بازی و تعداد مناسب جملات و دیالوگ هاست.
این موضوع باعث می شود که خود گیمر بتواند بر اساس صحنه های مشاهده شده خودش هم دیالوگ مورد نظر آن صحنه ها را حدس بزند و نکته جالب اینجاست که بیشتر صحنه ها حاکی از شوخی و خنده بوده و به طور کلی داستان درون مایه طنز به همراه دارد.
یکی از بهترین بخش های بازی Castle Crashers کاوش در دنیای خارق العاده این بازی و گذر از حدود صد مرحله جذاب است که شامل مراحل مربوط به یخ و سرما و حضور در مناطق گرم و خشک و ارائه طراحی این بازی که توسط طراحان هنرمند ، صحنه های زیبا ، باور پذیر و خاصی از این بازی را برای گیمر ارائه می کند.
این حالت را برای او ایجاد می کند که هرگز در طول بازی احساس خستگی نکند و در بخش های بعدی گیمر احساس خستگی نکند و وجود صحنه های شاد و جذاب در مقبل صحنه های تند و خشن نیز از دیگر نکات جالب توجه این بازی PS4 است.
در شروع این بازی گیمر حق انتخاب یک شوالیه از بین چهار شوالیه را دارد هر یک از این شوالیه ها دارای قدرت و توانایی خاص خود است و بر طبق رنگ در دسته بندی خاص خود هم قرار می گیرد.
به عنان مثال شوالیه قرمز می تواند از صاعقه بگذرد ، شوالیه سبز خواهد توانست از سم استفاده کند، شوالیه نارنجی هم خواهد توانست از آتش بهره ببرد و درپایان شوالیه آبی می تواند از یخ استفاده کند.
در طول روند این بازی گیمر می تواند بر مبنای تجربه ای که کسب کرده است و بر طبق امتیازات بدست آمده خواهد توانست رتبه خود را افزایش داده که با این افزایش رتبه میزان توانایی ها یاو هم زیاد می شود.
در حقیقت به چهار عنصر مهم قدرت ، دفاع ، جادو و چابکی مجهز می شود و به این ترتیب گیمر می تواند شخصیت خودش را بر طبق این توانایی ها قدرتمند تر کند.
در حقیقت در راهی که گیمر برای نجات پرنسس ها طی می کند از دو عامل حیوانات و اسلحه ها به منظور قدرتمند شدن استفاده می کند .در واقع گیمر می تواند این اسلحه ها را برای قدرت بیشتر با پشت سر گذاشتن مسیر اصلی بدست بیاورد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =