به تاخیر افتادن عرضه و نشر بازی جدید Avatar PS4

بازی Avatar

بر اساس اطلاعات که سایت IGN داده است احتمال می رود در ماه اوریل بازی Avatar را ارائه دهند. بر اساس گزارش هایی که یو بی سافت راجع به بازی Avatar داده است این بازی یکی از قوی ترین بازی های سر گرم کننده است. همچنین طی طراحی های خاص و برنامه هایی که برای این گیم در نظر گرفته شده است می خواهند برای این گیم یک اتلیه ی ویژه و جدید و دستگاه گیم سازی جدیدی را ارائه دهند.

بازی Avatar
بازی Avatar

گیم جدیدی که با توجه به داستان فیلم جیمز کامرون توسط یو بی سافت در حال ساخت است ولی به نظر نمی رسد که این گیم قبل از ۲۰۲۱ ارائه شود اما بر اساس اطلاعات که سایت IGN داده است احتمال می رود در ماه اوریل یعنی بعد از گذشت ۲۰۲۰ گیم Avatar را ارائه دهند. بر اساس گزارش هایی که یو بی سافت راجع به بازی Avatar داده است این بازی یکی از قوی ترین بازی های سر گرم کننده است.
همچنین طی طراحی های خاص و برنامه هایی که برای این گیم در نظر گرفته شده است می خواهند برای این گیم یک اتلیه ی ویژه و جدید و دستگاه گیم سازی جدیدی را ارائه دهند. علاقه مندان در جریان این موضوع باشند که قبل از سال ۲۰۲۰ منتظر رو نمایی از این گیم نباشید بلکه در ماه های اخر سال ۲۰۲۰ منتظر ویدیو شماره ۲ آواتار باشید. همچنین در ماه دسامبر سال ۲۰۰۹ نخستین گیم آواتار در تاریخی که از فیلم جیمز کامرون فیلم برداری می شد، نخستین گیم آواتار به وسیله ی یوبی سافت ارائه شد.
همچنین نکته ی جالب این است که از نظر یو بی سافت سری شماره ۱ برای یو بی سافت درامد زیادی را کسب کرده و ان نیز سود کرده است. همچنین مسئول تنظیم گیم یعنی Pandora نیز می خواهد برای دستگاه های سری ۸ و ۹ و رایانه های شخصی و خانگی این گیم را ارائه کند. و ان را بر روی پلتفورم و کنسول pc ارائه کردند در واقع ما هیچ امار و اطلاعاتی راجب گیم آواتار نداریم و در واقع تا کنون تیزر یا گیم پلی راجب این بازی توسط یو بی سافت ارائه نشده است.

بازی Avatar
اطلاعاتی در مورد بازی Avatar

استودیوهای سازنده بازی Avatar

اتلیه ها و استودیو هایی که مشغول ساختن این گیم هستند، استدیو های زیر هستند یک،اتلیه جدید یو بی سافت به اسم ubisoft stock holm و The Devision و همچنین بر اساس خبری که شرکت یو بی سافت داده است پاتریک باخ که دا رای تجر به های زیاد از جمله تجربه کار کردن بر روی گیم Battle fileld 1 را دارد و همچنین یکی از اعضای با سابقه ی اتلیه و استد یو EA DICE است را به عنوان سر پرست یو بی سافت استکهلم قرار داده اند.
همچنین طبق گزارشی که یو بی سافت در تاریخ ۲۰۱۸ E3 اعلام کرد که گیم ها ی جدید ی از جمله The Division 2 و for Honor و Beyond Good and Evill 2 ارائه می شود و همچنین احتمال می رود یک گیم جد ید هم از گروه splinder cell در این نمایشگاه ارائه شود. اگر بخواهیم راجب فیلم Avatar صحبت کنیم باید بگوییم که این فیلم با بود جه ای حدود ۲۰۰ ملیون دلار تهیه شد. در واقع این فیلم از کار های شرکت فاکس قرن بیستم است.
تاریخ ارائه این فیلم در سینما های کشور های مختلف سال ۲۰۰۹ بود. از جمله دلا یلی که باعث موفقیت این فیلم شد می تو ان به داشتن شخصیت های بصری عالی اشار ه کرد که این ویژگی سبب شد بسیاری از ان تعریف کرده و باعث تحسین دیگر ان شود. و باعث شد که این فیلم به یکی از پر طرف دار تر ین و پر فرو ش ترین فیلم ها ی سینما تبدیل شود. و حدود ۲۰۷ میلیارد دلار فروش داشته باشد. به گونه ای که وقتی شا هد طرف داران زیاد ی برای این فیلم بود ند کمپانی فاکس قرن بیستم تاریخ ارائه و رو نمایی ۴ فیلم بعد ی ان را در ماه اردیبهشت سال پیش اعلام کرد.
نخستین گیم شرکت یو بی سا فت که بر اساس داستان و مجموعه آواتار است که این بازی با این نام یعنی Games Cameron sAvatar The Game ارائه شده و شناخنه می شود. که در بین سال های دو هزار و نه و دو هزار و ده بر روی کنسول های مختلفی چون، پلی استیشن ۳، ایکس باکس ۳۶۰، پی سی iphone، wil و اندروید ارائه شد. با وجود این که پس از ارائه، گیمر ها زیاد از آن استقبال نکردند اما بعدا حتی بیشتر از آن چه که فکر می کردند به فروش رفت و حدود دویست و هفت ملیون سری و نسخه بر روی کنسول ها فرو خته شد.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =