بررسی عرضه بازی Battalion 1944 کمپانی توسط اسکوئر انیکس

بازی Battalion 1944

بازی battalion 1944 یکی از بهترین بازی های طراحی شده در مورد جنگ جهانی دوم است که می تواند حس واقعی جنگ را برای شما به ارمغان بیاورد. اگر به دنبال بازی ای هستید که ژانر جنگی و اول شخص داشته باشد ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما این بازی فوق العاده را انجام دهید. بازی battalion 1944 در زمان انتشار خود برای پی اس ۴ توانسته است تا کاربران زیادی در سراسر دنیا را به خود جذب کند.

بازی Battalion 1944
عکس بازی Battalion 1944

اسکوئر انیکس بالاخره توانست ۲۰ درصد بازی battalion 1944 را از کمپانی سازنده ی آن یعنی بالک هد بخرد. بازی battalion 1944 یکی از بهترین بازی های طراحی شده در مورد جنگ جهانی دوم است که می تواند حس واقعی جنگ را برای شما به ارمغان بیاورد. اگر به دنبال بازی ای هستید که ژانر جنگی و اول شخص داشته باشد ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما این بازی فوق العاده را انجام دهید. بازی battalion 1944 در زمان انتشار خود برای پی اس ۴ توانسته است تا کاربران زیادی در سراسر دنیا را به خود جذب کند.
این در حالی است که کاربران برای خرید این بازی به صف کشیده شده بودند. بالک هد در مورد بازی خود این گونه می گوید که بازی battalion 1944 یکی از فوق العاده ترین و با کیفیت ترین بازی هایی است که توسط این کمپانی ایجاد شده است و فروش آن به قدری بوده است که توانسته در ژانر جنگی با بازی های فوق العاده حرفه ای جهان پلی استیشن ۴ به رقابت بپردازد. این بازی به این گونه است که شما ابتدا باید از میان افراد و شخصیت هایی که در این بازی قرار دارند یکی را انتخاب کرده و بازی را شروع کنید.
البته این مرحله یکی از مهم ترین قسمت های بازی است که اگر در انتخاب شخصیت مورد علاقه ی خود اشتباه کنید ممکن است در تیم مقابل بیفتید و به عنوان یک مزدور به حساب بیایید. این بازی به صورت بسیار با کیفیت همراه با اشکال و شخصیت های واقع گرایانه ایجاد شده است و می تواند شما را در حال و هوای جنگ جهانی دوم قرار دهد و این در حالی است که به خوبی می توانید حس یک جنگ واقعی را داشته باشد. جنگی که در یک لحظه هم احساس آرامش نمی کنید و یک اشتباه می تواند به قیمت جان شما تمام شود.
جنگی وحشیانه بر سر قدرت که شما می توانید قهرمان این جنگ شوید. جنگی که در آن صحنه هایی می بینید که بسیار دلخراش هستند و می توانند شما را دل آزرده کنند. البته شما در این بازی به یک قهرمان تبدیل خواهید شد که از هیچ چیز ترسی ندارد و می تواند تا پای جان با دیگران به جنگ بپردازد. شما باید در این بازی حواس خود را جمع کنید زیرا هر کس که در این بازی با او آشنا می شوید لزوما دوست شما نیست و می تواند به شما خیانت کند.
بنابراین در این بازی مزدوران و جاسوسانی وجود دارند که می توانند شما را به چالش بکشند تا اسرار جنگی را در اختیار آن ها قرار دهید. بنابراین باید شما به این نکته توجه داشته باشید که چشم امید افراد زیادی به تفکر و اعمال قهرمانانه ی شما دوخته شده است و شما باید با تفکر خود این کار را انجام دهید. در این بازی Playstation شما دارای تمام سلاح های قدیمی می شوید که در جنگ جهانی دوم مورد استفاده قرار گرفتند و موجب از بین رفتن افراد زیادی شدند.

بازی Battalion 1944
عکس بازی Battalion 1944

با ادامه مقاله بررسی عرضه بازی Battalion 1944 کمپانی توسط اسکوئر انیکس همراه باشید

این بازی را می توان یک فیلم به تمام معنا نیز دانست که شما را در حال و هوای جنگ قرار می دهد و می تواند برای شما که در زندگی خود هیچ جنگی را مشاهده نمی کنید تجربه ی جالبی باشد که در جنگ جهانی دوم زندگی کنید و بتوانید تمام صحنه هایی که اتفاق می افتد را در دایره ی خاطرات خود قرار دهید. بنابراین با این اوصاف اگر به دنبال یک بازی فوق العاده هستید که به صورتی مناسب طراحی شده باشد و بتواند شما را تا ساعت ها سرگرم کند ما به شما این بازی فوق العاده را پیشنهاد می کنیم.
اگر عاشق بازی های ژانر جنگ واقعی انسان ها هستید و می خواهید که به یک قهرمان واقعی تبدیل شوید باز این بازی می تواند بسیار برای شما جذاب باشد. همه ی این دلایل باعث شد تا کمپانی قدرتمندی مانند اسکوئر به دنبال سازنده ی این بازی یعنی battalion 1944 برود و ان را دعوت به همکاری کند. شرکت بالک هد به صورتی مناسب و زیبا توانست که این بازی هوشمندانه را طراحی کند. این صحبتی است که مالک کمپانی اسکوئر در مورد این بازی می گوید.
او همچنین این گونه می گوید که ما از قبل بر توانایی های شرکت بالک هد واقف بودیم و می دانستیم که در آینده ای نزدیک به موفقیت چشم گیری دست پیدا خواهد کرد. بنابراین ترجیح می دهیم که با این کمپانی، همکاری های خود را ادامه دهیم و بتوانیم که شریک مناسبی برای او باشیم. در همین خصوص مالک شرکت بالک هد نیز در مورد کمپانی اسکوئر نیز این گونه می گوید که این کمپانی به صورتی مناسب می تواند با ما شریک شود . این کمپانی همیشه به فکر ما بوده است و می تواند در آینده نیز به ما در مورد کارهایمان کمک کند و با توجه به تجربیات اسکوئر مسلما کارهای جدید تر در آینده دارای کیفیت بالاتری نسبت به حال خواهند بود.
حال مشخص نیست که بعد از اشتراک این دو کمپانی آیا بازی جدیدی که طراحی می کنند باز هم به صورت اول شخص خواهد بود و یا خیر. این سوالی است که طرفداران این دو کمپانی را به فکر فرو برده است. کمپانی اسکوئر یکی از کمپانی هایی است که در حوزه ی تبلیغات و هم در حوزه ی تست نرم افزار حرفی برای گفتن دارد و پیش بینی می شود که ارتباط بین این دو کمپانی قدرتمند باعث شود تا بازی ای خلق شود که نمونه ی کم نظیری از این بازی بوجود آمده باشد.
در حال حاضر این دو کمپانی در بازی battalion 1944 با همدیگر در حال همکاری هستند و سعی می کنند تا به صورتی مناسب یک بازی فوق العاده را ایجاد کنند که هم به صورتی با کیفیت طراحی شده است و هم می تواند سود بسیار زیادی را برای هر دو شرکت به ارمغان بیاورد. اخیرا در پچ هایی که برای بازی battalion خارج شده است کاملا وجود یک تیم قدرتمند جدید در تیم توسعه ی آن مشهود است. شما می توانید بازی های اورجینال پلی استیشن را با قیمتی مناسب از سایت ما تهیه کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − پنج =