عرضه بازی کلاسیک Destroy All Humans

بازی Destroy All Humans

بازی Destroy All Humans، بازی جدیدی است که به تازگی برای پلتفرم PlayStation 4 تولید و عرضه شده است. محتوای کلی این بازی در مورد حمله ی فرازمینی ها به زمین می باشد و شما هم در نقش یکی از این فضایی ها می باشید که باید با استفاده از تمامی امکاناتی که در اختیار دارید، اقدام به از بین بردن انسان ها کنید تا بتوانید DNA آن ها را برای سیاره ی خودتان ببرید.

بازی Destroy All Humans
بازی Destroy All Humans

بر اساس اخباری که به تازگی منتشر شده است، استودیوی پانادمیک، پس از اینکه بازی Destroy All Humans را در اختیار مسئولین رده بندی سنی قرار داد و این بازی هم رده ی سنی مشخصی برایش در نظر گرفته شد، اقدام به انتشار این بازی برای کنسول PlayStation 4 کرد.

البته این بازی قبل از اینکه برای این کنسول منتشر شود، توسط کمپانی به نام “تی اچ کیو نوردیک”، در سال ۲۰۰۵ میلادی برای PlayStation 2 تولید شده بود و در حال حاضر هم همین کمپانی اقدام به تولید این بازی برای کنسول های نسل هشتم Sony نیز کرده است. در زمان دسته بندی این بازی، قرار به این شده است که این بازی جزو بازی های PlayStation 2 به شمار نیاید که به تازگی برای PlayStation 4 عرضه شده و در همین راستا، قیمتی که برای این محصول در نظر گرفته شده است، با دیگر محصولان از این دست متفاوت خواهد بود و در حال حاضر قیمت پیشنهاد شده برای این بازی برابر ۲۰ دلار نیز می باشد.

توضیحات تکمیلی بیشتری از جانب سازندگان این محصول در مورد تولید و توزیع این بازی ارائه شده است که ما سعی کردیم شرح کلی از این بیانیه را برای شما بگوییم. بر اساس توضیحات آن ها، Destroy All Humans یک بازی بسیار متفاوت و منحصر به فردی است که شما شرایط بهره مندی از این بازی را در اختیار دارید تا بتوانید در این بازی، حال و هوای خاصی را تجربه کنید.

محتوای کلی این بازی در مورد حمله ی فرازمینی ها به زمین می باشد و شما هم در نقش یکی از این فضایی ها می باشید که باید با استفاده از تمامی امکاناتی که در اختیار دارید، اقدام به از بین بردن انسان ها کنید تا بتوانید DNA آن ها را برای سیاره ی خودتان ببرید.

شما در طول مسیر این بازی درارای نقش کلیدی به نام Cryptosporridium 137 هستید که باعث ایجاد هرج و مرج بسیار زیادی در این کره ی خاکی می شوید و دست به کشتن بسیاری از انسان ها خواهید زد. در راستای این محوریت، شما دارای قابلیت Telekinesis هستید که با استفاده از آن می توانید قدرت بسیار زیادی را کسب کنید که با آن می توان حیوانات عظیم الجثه، ماشین های غول پیکر مثل کامیون ها را نیز پرتاب کنید که به نوبه ی خود بسیار قابل توجه است.

تصاویر بسیار زیادی از این بازی در فضای مجازی و اینترنت وجود دارد که شما می توانید با مشاهده ی آن ها، اطلاعات بیشتری از این بازی بدست آورید.

بررسی بازی Destroy All Humans

اخیرا در طی همایش E3 که برگزار شده بود، کمپانی “تی اچ کیو نوردیک” اقدام به انتشار تریلری از بازی قدیمی Destroy All Humans! کرد که در آن چند دقیقه شاهد تغییرات بزرگ این بازی بودیم.

این بازی که پس از سال ۲۰۰۵ که برای کنسول PlayStation 2 ساخته و عرضه شده بود، حال با تغییراتی در گرافیک، محیط بازی، اضافه شدن صداها و تغییرات هنری تازه، داده شده و برای کنسول نسل هشتم PlayStation 4 ارائه شده است که به نوبه ی خود، موفقیت بسیار بزرگی برای این بازی به شمار می رود.

گرچه اگر جزئی تر به این بازی نگاه کنیم، متوجه خواهیم شد که این بازی فقط یک نسخه ی ریمستر شده نمی باشد و با وجود تغییرات بزرگی که در این بازی اتفاق افتاده است، شاهد نسخه ی بازسازی شده ی آن می باشیم که با همان محتوای قبلی ولی با تغییراتی به سبک مدرنیزه، بازسازی شده است.

بازی Destroy All Humans
بازی Destroy All Humans

بر اساس بیانیه ای که کمپانی “بلک فارست گیمز” در رابطه با این بازی منتشر کرده است، ما در این بازی شاهد تغییراتی در حد یک “بازسازی کامل” هستیم. به عبارت دیگر، در این بازی هیچ یک از شخصیت ها و جزئیات داستان آن تغییری نداشته و ضمن حفظ کردن محتوای اصلی داستان، این بازی با کیفیت پیشرفته تری بازسازی شده است. عملا در این بازی حرکات کارکتر اصلی این بازی و همچنین دیگر کارکترها کاملا مدرن شده اند تا در حین اجرای این بازی، احساس جدید بودن این بازی برای کاربر به وجود بیاید.

به طور کلی می توان گفت که این کمپانی با توجه به تغییرات بنیادی بزرگی که در این بازی ایجاد کرده و نسخه ی بازسازی شده ی آن را برای پلتفرم نسل هشتم معرفی کرده، توانسته نظرات مختلفی از شرکت ها و رسانه هی مختلفی را به خود جلب کند و آن ها را به نقد مختلفی از خود تشویق کند.

سایت Comicbook که از سایت هایی است که در رابطه با این بازی اخباری را منتشر کرده، گزارشی از شبکه ی پردیس گیم ارائه کرده است که در آن سازندگان و توسعه دهندگان آن از تغییراتی که در گیم پلی بازی به وجود آورده اند سخن می گویند.

توسعه دهندگان این بازی در رابطه با تغییراتی که در بازی به وجود آورده اند، این چنین سخن گفته اند که یکی از تغییراتی که در این بازی به وجود آمده است و در نسخه ی قبلی این بازی، شما به این مورد دسترسی نداشتید، سرعت حرکت کارکترهای مختلف می باشد که به شما در این بازی اجازه داده شده است که بتوانید سرعت خود را کم و زیاد کنید.

از دیگر تغییراتی که نسبت به نسخه ی قبلی این بازی به وجود آمده است، این است که شما در حین انجام بازی، می توانید با هر اسکیتی که تمایل داشتید، شخصیت یا کرایپتوی خود را به حرکت درآورید، که این هم از جمله نکته های مثبت پیشرفت در این بازی بوده است.

در صورتی که تریلر این بازی را مشاهده کنید به دیگر تغییراتی که در این بازی نسبت به نسخه ی قبلی خود داشته است، آگاه خواهید شد. اگر بخواهیم به نکته ی دیگری در این خصوص اشاره کنیم، می توان گفت که همانطور که از تریلر این بازی مشاهده می شود، صحنه ها و سکانس های بسیار جذابی که به صورت سینمایی پخش می شود، بسیار قابل توجه هستند و اگر از این سکانس ها بگذریم، شاهد تصاویری هستیم که در آن کارکترهای اصلی این بازی یا به عبارت دیگر Cryptoهای این بازی، با در اختیار داشتن بشقاب پرنده ای، در حال جنگیدن و نابود کردن انسان ها هستند، که این مورد هم از جمله موارد بسیار جذاب این بازی به شمار می رود.

در حال حاضر متاسفانه اطلاعات بیشتری از این بازی در اختیارمان قرار نگرفته است. به طور مثال این سوال مطرح می شود که در صورتی که با بشقاب پرنده ها به کشتن و نابودی زمین اقدام می کنیم، پس نقش اسکیت ها در این بازی چیست و چه زمانی از آن ها استفاده می کنیم. همانطور که ملاحضه می فرمایید بازهم ابهاماتی را برای ما و سایر کاربران این بازی، ایجاد کرده است که امیدواریم که توضیحات تکمیلی درخصوص این ابهامات منتشرشود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 5 =