بیش از یک میلیون نسخه از بازی Hellblade Senua’s Sacrifice

عرضه و فروش بیش از یک میلیون نسخه از بازی Hellblade Senua’s Sacrifice PS4

Hellblade: Senua’s Sacrifice یکی از بازی های نام آشنا و محبوب برای پلتفرم های مختلف است که از زمان عرضه تا کنون فروش قابل قبولی را پشت سر گذاشته است. این بازی که کار ساخت آن بر عهده کمپانی Ninja Theory قرار داشته است، برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی در نظر گرفته شده است. تابستان سال گذشته بود که Hellblade: Senua’s Sacrifice معرفی شد و مخاطبان با اتمسفر تاریک این بازی رو به رو شدند.

به نظر می رسد که این عنوان سال خوبی را پشت سر گذاشته است. زیرا به تازگی تیم سازنده این بازی اعلاناتی انجام داده اند و در مورد افتخارات این بازی با مخاطبان و علاقمندان صحبت کرده اند. کمپانی Ninja Theory اعلام کرده است که این بازی از زمان عرضه تا به حال به فروشی بالغ بر ۱ میلیون نسخه رسیده است. البته تیم سازنده اعلام کرده است که این میزان از فروش در مجموع به تمامی پلتفرم ها از جمله  PlayStation 4 ،XBox One و پی سی تعلق دارد.

کسب موفقیت Ninja Theory در فروش بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice را می توان به فال نیک گرفت. بدون شک این موفقیت در آینده موجب خوشحالی کمپانی مایکروسافت و مخاطبان این مجموعه خواهد شد. زیرا به تازگی و در رویداد E3 که در سال ۲۰۱۸ برگزار شد، مایکروسافت مالکیت استودیوی Ninja Theory را بر عهده گرفت. حالا با افتخارات تازه ای که این استودیو کسب کرده است، انتظار می رود که بازیهای متنوع و با کیفیتی برای ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ در دست تولید قرار بگیرد.

عرضه و فروش بیش از یک میلیون نسخه از بازی Hellblade Senua’s Sacrifice PS4
عرضه و فروش بیش از یک میلیون نسخه از بازی Hellblade Senua’s Sacrifice PS4

در حال حاضر مخاطبان و تیم مایکروسافت به آینده این همکاری بسیار امیدوار هستند. در ادامه باید منتظر بماینم و ببینیم که Ninja Theory چه چیزهای تازه ای برای مخاطبان و علاقمندان به بازی های ویدئویی در نظر گرفته است. جالب است بدانید که استودیوی Ninja Theory به پاس قدردانی از حمایت مخاطبان و به مناسبت رسیدن به فروشی بالاتر از یک میلیون نسخه، آفر ویژه ای را برای علاقمندان در نظر گرفته است.

بدین ترتیب علاقمندان به بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice می توانند به صفحه استیم این عنوان مراجعه کنند و این بازی را از میان تخفیف های تابستانی تهیه کنند. لازم است است بدانید که Hellblade: Senua’s Sacrifice با ۴۰ درصد تخفیف به فروش می رسد.

توییت تیم سازنده بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice

همان طور که گفتیم، رسیدن به فروشی قابل قبول، تیم سازنده را بر آن داشت تا در توییتی از مخاطبان و طرفداران این عنوان تشکر کند. در ادمه این توییت را می خوانید:

عرضه و فروش بیش از یک میلیون نسخه از بازی Hellblade Senua’s Sacrifice PS4
عرضه و فروش بیش از یک میلیون نسخه از بازی Hellblade Senua’s Sacrifice PS4

به تازگی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice توانسته است تا از مرز فروش یک میلیون نسخه ای در پلتفرم های مختلف بگذرد. ما به عنوان تیم سازنده این بازی از تمامی افرادی که از این عنوان حمایت کرده اند، قدردانی می کنیم. به همین مناسبت ۴۰ درصد تخفیف برای خرید Hellblade: Senua’s Sacrifice در حراج تابستانه در نظر گرفته شده است.

بررسی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice

اگر بخواهیم نگاهی واقع بینانه به Hellblade: Senua’s Sacrifice داسته باشیم، باید بگوییم که این بازی مجموعه ای از نواقص و امتیازات است که خوشبختانه ترکیب آن ها در نهایت خوب از اب در آمده است. Hellblade: Senua’s Sacrifice را نمیتوان تنها یک بازی ویدئویی دانست. زیرا این عنوان شباهت بسیاری زیادی هم به یک فیلم سینمایی دارد و با روایت قدرتمندی که دارد، مخاطبان را به طور ناخواسته در میان داستان منسجمش می کشد.

اگر چه در بخش مبارزات بازی مشکلاتی به چشم می خورد، اما میتوان به لطف داستان و روایت بی نظیر این بازی، از ان چشم پوشی کرد. Hellblade: Senua’s Sacrifice را می توان بدون دردسر در میان بازی های دوست داشتنی نسل هشتمی جای داد. هـمـان طـور که گفته شد در بخش هایی از بـازی کـمـبـود هـا و نـواقـصـی دیـده مـی شـود، امـا وجـوه مـثـبـت کـار بـسـیـار بـیـشـتـر اسـت.

گیم پلی و داستان این بازی بی نظیر است و به لطف صداگذاری و موسیقی بی بدیل این عنوان، به شدت بهتر شده است. شما در این بازی با شخصیت هایی مواجه هستید که به خوبی پردازش شده اند و می توانید به راحتی انها را درک کنید. خوشبختانه همزادپنداری با شخصیت های بازی حسابی به دردتان می خورد. زیرا می توانید با کمک آنها در میان سیر معمایی بازی پیش بروید.

در این میان مشکلاتی از قبیل کوتاه بودن مدت زمان بازی، کم بودن درگیری ها و مبارزات، عدم وجود دشمنان گسترده و بد بودن زاویه دوربین در برخی از مواقع موجب شده است تا Hellblade: Senua’s Sacrifice در میان بازی های درجه یک و عالی جای نگیرد. اما بدون معطلی می توان به Hellblade: Senua’s Sacrifice برچسب یک بازی خوب و باکیفیت را زد. شما در این عنوان با کاراکتری قدرتمند و ماجراجو همراه خواهید شد که کمی با سایر نمونه های دیگر در بازی های مشابه تفاوت دارد.

او یک زن است و در میان داستانی عاشقانه همراهتان خواهد بود. کاراکتر اصلی Hellblade: Senua’s Sacrifice، سنوآ نام دارد و در مراحلی از بازی در میان معماها و ماجراهایی عجیب گیر میکند که باید در این میان به او کمک کنید. سنوآ درگیر یک بیماری عجیب است که اطرافیان آن را به نوعی نفرین می دانند. حالا او از جامعه ترد شده است و به جهان تازه بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice وارد شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =