عملکرد ضعیف سرورهای بازی ۴ Anthem در دموی VIP

عملکرد ضعیف سرورهای بازی پلی استیشن 4 Anthem در دموی VIP بازی

در این مقاله به بررسی مشکلاتی که در دموی VIP بازی Anthem به وجود آمده بود، با شما صحبت خواهیم کرد. زمانی که مشخص شد دموی VIP این بازی در اختیار گیمر ها قرار می گیرد، بازی بازان با شوق و علاقه زیادی سعی بر دسترسی به این دمو داشتند. اما متاسفانه این امکان وجود نداشت و مشکلات زیادی در این دسترسی و اتصال به چشم می خورد.

این اتفاق موجب ناراحتی گیمرها و افرادی شد که برای مدتی منتظر تجربه این دمو بودند. همین مسئله موجب شد تا “چد رابرتسون” بیانیه ای صادر کند و در مورد اشکالات به وجود آمده در اتصال به دموی بازی پلی استیشن ۴ با مخاطبان صحبت کند. در ادامه صحبت های رابرتسون را نقل خواهیم کرد.

عملکرد ضعیف سرورهای بازی پلی استیشن 4 Anthem در دموی VIP بازی
عملکرد ضعیف سرورهای بازی پلی استیشن ۴ Anthem در دموی VIP بازی

اشکالات موجود در دموی VIP

رابرتوسن در ابتدای بیانیه خود اعلام کرده بود که نخستین روز از انتشار دموی VIP بازی Anthem برای ما واقعا سخت بود. زیرا در این راه اشکالاتی به وجود آمد که ما حتی تصورش را هم نمی کردیم. اگر چه خودمان را برای این روز آماده کرده بودیم، اما هیچ چیز طبق برنامه ریزی ما پیش نرفت.

او در ادامه بیان کرد که برای بررسی درست شرایط از سرورهای مختلفی استفاده شده بود. این سرورها که با توجه به کاربران تدارک دیده شده بودند برای حفظ ثبات در کار مورد استفاده قرار گرفتند. حتی برنامه ای هم برای افزایش کاربران چیده شده بود و ظرفیت اضافی هم در نظر گرفته شده بود. رابرتسون اعلام کرد که ما برای آغاز کار به طوری که همه چیز با نیاز کاربران همخوانی داشته باشد، برنامه ریزی کرده بودیم.

اما متاسفانه در ساعات اولیه هیچ چیز مطابق با برنامه ریزی های ما پیش نرفت. رابرتسون در ادامه این بیانیه بیان کرد که ما بخش های مختلف را بررسی کردیم و سعی داریم تا مشکلات به وجود آمده را با شما هم درمیان بگذاریم. او نخستین مشکل را مربوط به اتصالات پلتفرم می دانست. وی معتقد است که اتصالات پلتفرم موجب شده بود تا اشکالاتی در اتصال به دموی بازی Playstation ۴ به وجود بیاید.

رابرتسون گفت: این مشکل درست خودش را پس از بازگشایی سرورها نشان داد و مشکلی بود که حسابی ما را غافلگیر کرد. زیرا پیشتر در تست های داخلی کار، خودش را نشان نداده بود. رابرتسون ادامه داد که تیم ما در حال بررسی این مشکل است و تمام تلاشش را به کار گرفته است تا خیلی زود آن را برطرف نماید.

رابرتسون مشکل دوم را به دسترسی ها مربوط دانست. او معتقد است که پرچم های اکانتی که در اختیار کاربران قرار دارد، به آنها اجازه می دهد تا دسترسی های تازه ای داشته باشند و به امتیازات تازه تری برسند. این امتیازات به پیش خرید و دمو مربوط است. رابرتسون در ادامه گفت: مشکل از جایی شروع شد که متوجه شدیم کاربران خاص با امتیازهای ویژه امکان دسترسی به دمو را ندارند. البته که تیم ما پس از تشخیص این باگ به فکر اصلاح بر آمدند و به طور جدی در حال بررسی مشکل به وجود آمده هستند.

لودینگ بی پایان مشکل دیگری بود که موجب ناراحتی کاربران شد. البته رابرتسون اعلام کرد که این مشکل همه گیر نبود و بیشتر شامل حال افرادی شده بود که از “فورت تارسیس” به مرحله مورد نظر رسیده بودند.

رابرتسون اعلام کرد که ما پیش از این هم لود های بی پایان را چندین بار در تست های داخلی دیده بودیم و تصور می کردیم که با تمهیدات تازه ای که چیده ایم، این مشکل برطرف شده است. اما متاسفانه در روز عرضه متوجه شدیم که نه تنها این مشکل برطرف نشده است، بلکه با توجه به سرویس اینترنت و شبکه بازی کنان تشدید هم شده است.

عملکرد ضعیف سرورهای بازی پلی استیشن 4 Anthem در دموی VIP بازی
عملکرد ضعیف سرورهای بازی پلی استیشن ۴ Anthem در دموی VIP بازی

چد رابرتسون با اعلام اهداف تازه ای که چیده شده است، به صحبت های خود ادامه داد. او اعلام کرد که با توجه به مشکلات به وجود آمده، اولویت های ما تغییر کرده است و تصمیم داریم تا در نخستین گام، بررسی هایمان را گسترده تر کنیم و تا جای ممکن مشکلات به وجود آمده را پوشش دهیم.

او در ادامه در مورد لود بی پایان صحبت کرد و گفت که باید بی پرده بگویم که حل این مشکل اصلا کار ساده ای نیست و زمان بیشتری را طلب می کند. به همین علت نمی توانم قول بدهم که این مشکل تا پایان هفته جاری حل می شود. اگر چه این مشکل برای تمامی بازیکنان به وجود نیامده است، اما ما تمام تلاشمان را می کنیم تا رفعش کنیم.

مشکل دیگری که رابرتسون در ادامه به آن پرداخت به کندی سرورها مربوط بود. او اعلام کرد که تا کنون آزمایش های مختلفی در این رابطه انجام شده است و سعی داریم تا برخی از این مشکلات را در هفته جاری برطرف کنیم. اما باید منتظر ماند و دید که کار چطور پیش می رود.

در انتها هم استودیوی لایو بایور به خاطر مشکلات به وجود آمده در دموی بازی از مخاطبان عذرخواهی کرد و به خاطر صبوری ک به خرج داده اند، از آنها تشکر کرد. در آخر هم به تمامی کاربرانی که در این دمو شرکت کرده اند، قول داد تا یک وینیل رایگان را در زمان انتشار بازی در اختیارشان قرار دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =