راهنمای قدم به قدم عنوان دستینی ۲ (قسمت هفدهم)

عنوان دستینی 2

این یک در را پیش رویتان باز می کند و در عنوان دستینی ۲ باید با کشتن Hiveها راهتان را به سمتش باز کنید تا به یک هواکش و صفحه کنترل دیگر برسید که شبحتان می گوید آن را بررسی کنید. در این قسمت، از شما خواسته خواهد شد که از صفحه کنترل در مقابل یک حمله شدید Hive (شامل یک Wizad) حفاظت کنید و همزمان سعی کنید هواکش را نیز باز کنید.

عنوان دستینی 2
عنوان دستینی ۲

راهنمای قدم به قدم عنوان دستینی ۲ (قسمت هفدهم)

Destiny 2 Warmind – Mars: Will of the Thousands

شما در ماموریت Strange Terrain، Xol’s Herald را شکست دادید؛ ولی خود این هیولا حالا دارد به Rasputin حمله می کند و شما باید جلوی او را بگیرید.

لازم شما برای این ماموریت روی مریخ بمانید، پس با فعال سازی پرچم شروع کنید. Sparrowتان را آماده کنید و با دنبال کردن نشانگر ماموریت درراستای حاشیه های Braytech Futurescape، جایی که Hive Knight ها، Acolyte ها و Adherent ها در اطراف فضایش پراکنده اند.

شما خود را در حال ورود به یک شبکه زیرزمینی دیگر خواهید یافت؛ جایی که باید با استفاده از یک صفحه کنترل مشخص شده یک هواکش را باز گنید و با شلیک کردن به مرکزش، آن را نابود کنید.

این یک در را پیش رویتان باز می کند و در عنوان دستینی ۲ باید با کشتن Hiveها راهتان را به سمتش باز کنید تا به یک هواکش و صفحه کنترل دیگر برسید که شبحتان می گوید آن را بررسی کنید. در این قسمت، از شما خواسته خواهد شد که از صفحه کنترل در مقابل یک حمله شدید Hive (شامل یک Wizad) حفاظت کنید و همزمان سعی کنید هواکش را نیز باز کنید.

پس از چند دقیقه، هواکش باز می شود و می توانید چند گلوله به طرفش روانه کرده تا نابودش کنید؛ سپس به منطقه بعدی که نشانگر مشخص کرده بروید. شما به یک صفحه کنترل دیگر که باید فعال شود و هواکش دیگری برای نابود کردن بر خواهید خورد؛ ولی این بار موج دفاعی لازم نیست و ماجرا بدون پیچیدگی دنبال می شود.

منطقه بعدی پر از دسته های Hive است؛ ولی Ana به زودی یک ایستگاه Valkyire برای شما آماده خواهد کرد که می توانید از آن برای خود سلاح های قدرتی بردارید؛ درست مثل کاری که در ماموریت اول Warmind انجام دادید. باید یک هواکش دیگر را در انتهای این اتاق نابود کنید؛ و سپس به جلو حرکت کنید و با Valkyrie در دستتان به حساب شمار زیادی Hive پشت در بعدی برسید.

این سلاح شما را شکست ناپذیر نمی کند؛ پس بیش از اندازه خشن رفتار نکنید، ولی از area-of-effect گسترده و متمرکز Valkyrie به خوبی استفاده کنید تا از به راحتی از شر دشمنان خلاص شوید.

حرکت به جلو شما را در یک نبرد باس restricted zone مقابل Will of the Thousands می برد. این باس یک موجود کرم-شکل بزرگ با چندین سطح جان قوی و توانایی برای آسیب رسانی به روش های مختلف دارد. او دو نوع روش حمله دارد؛ شلیک اشعه لیزر در کل منطقه و حمله در یک مسیر مستقیم به سمت شما. دومین نوع حمله می تواند شما را با یک ضربه بکشد؛ پس مطمئن شوید جهت حرکت او را شناسایی می کنید تا در هر حالت از آن پرهیز کنید.

این کرم همچنین گاه گاه یاران Hive احضار می کند ولی Ana یک ایستگاه Valkyrie دیگر برایتان فراهم می کند تا بتوانید به همه دشمنها آسیب جدی وارد کنید. دهان او را هدف بگیرید و قوی ترین ضرباتی را که می توانید به او بزنید تا به خوبی این باس را شکست دهید. البته یادتان باشد که فقط یک جان قبل از این که کل این نبرد تکرار شود دارید.

پس از کشتن Will of the Thousands، این ماموریت و همچنین مبارزه Warmind تمام می شود.

تبریک! با Ana روی مریخ و Zavala در برج صحبت کنید تا پاداشتان را دریافت کنید؛ یک قطعه از تجهیزاتی عجیب و غریب و تازه!

عنوان دستینی 2
عنوان دستینی ۲

Destiny 2: Forsaken

سومین اکسپنشن عنوان دستینی ۲ یعنی Forsaken، روی Tangled Shore به وقوع می پیوندد که برای کسانی که The Reef را در بازی Destiny اصلی گشته اند، آشنا خواهد بود. این اکسپنشن شامل هشت ماموریت است؛ و گاردین ها را در تمام طول داستان در این نگه می دارد. شما می توانید راهنمای قدم به قدم همه ماموریتها را اینجا پیدا کنید.

این راهنماها اول از همه با راهنمای اولین ماموریت، یعنی Last Call، با شروع ناگهانی Bungie-style آغاز می شود. برای آغاز کردن این ماموریت، به سمت Tangled Shore بروید که اولین کات‌سین مقدمه Forsaken در آنجا پخش می شود و شما را به محدوده Prison جدید می برد.

Destiny 2: Forsaken – Tnagled Shore: Last Call

وارد زندان شوید و با نابود کردن همه Fallen ها، Cabal ها و Hive هایی که در اتاق اول به آنها بر می خورید، “شورش را سرکوب کنید”. اینها با یکدیگر هم می جنگند؛ پس خیلی تیرهای زیادی به سمتتان روانه نمی شود که برای در رفتن از آنها مشکل خاصی داشته باشید. حتی می توانید صبر کنید تا مبارزه تمام شود و بعد باقی مانده ها را مثل یک کرکس خسته بکشید. البته باید حواستان به یک مینی Cabal باس که تا آخرین نفر مقاومت می کند باشد.

وقتی که آشوب تمام شد،  وارد حفره درون دیوار شوید و با Petra ملاقات کنید که از شما می خواهد یک چرخ امنتی را فعال کنید. دنبال کردن نشانگرتان شما را به یک راهروی بزرگ پر از دشمنان بیشتر خواهد می برد که بیشتر آنها Cabal Legionary و Phalanx یا Fallen Dreg و Wretch؛ به علاوه کمی دشمن Hive هستند که به طور دقیق نزدیکهای آخر گذرگاه هستند. این بار هم حواسشان جنگ با یکدیگر است پس رد شدن از راهرو احتمالاً برای گاردین با تجربه ای مثل شما عین آب خوردن خواهد بود. سرانجام، به یک مینی باس Wizard با پشتیبانی چندین Thrall (Standard و Cursed) می رسید که شکست دادن آنها شما اجازه می دهد به چرخ امنیتی بعدی برسید.

با Cayde-6 گفت و گو کنید و به سمت بخش بعدی ماموریت بروید. این محیط که برای ادامه دادن باید دشمنهای درون آن را نابود کنید؛ دارای یک باس Ogre است؛ پس قبل از کشتن دشمنان کوچک تر تمرکزتان را روی صدمه زدن به او بگذارید و مواظب اشعه های لیزری که به طور مکرر از چشمش شلیک می کند باشید. با خالی شدن این اتاق، کنسول روی نشانگرتان را اسکن کنید که یک در را باز می کند و شما را به سمت هدف بعدی ماموریت که زدودن خرابه ها و کشتن Hive بیشتر است هدایت می کند.

شما در یک اتاق کوچک گیر خواهید افتاد و وظیفه تان شلیک کردن به دو موج از دشمنان که به طرفتان می آیند و همچنین هر سنگ درخشانی که روی زمین پیدا می شود و پوشش سیم کشی چرخ امنیتی است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 15 =