راهنمای قدم به قدم عنوان سرنوشت ۲ (قسمت سیزدهم)

به دنبال کردن نشانگر ادامه بدهید تا سرانجام به یک سری Vex Goblin برسید. تا الان باید بلد باشید چگونه در عنوان سرنوشت ۲ با آنها سر و کله بزنید – نور قرمز روی سرشان را هدف بگیرید تا شلیکی قطعی داشته باشید و شکست نخورید.Minotaur  ها هم پس از مدتی به نبرد تلپورت می شوند؛ ولی جنگ همچنان نسبتاً بدون پیچیدگی باقی می ماند.

عنوان سرنوشت 2
عنوان سرنوشت ۲

راهنمای قدم به قدم عنوان سرنوشت ۲ (قسمت سیزدهم)

اولین expansion بزرگ Destiny 2، یعنی Curse of Osiris، بالاخره به بازار آمده؛ و این به معنای یک مبارزه داستانی دیگر برای Guardianهاست که بتوانند خودشان را درگیرش کنند. این expansion شامل ۸ ماموریت است که در مجموعه ای از لوکیشنهای شناخته شده صورت می گیرد.

The Gateway اولین ماجراجویی است که کمی بعد از مرحله آخر باشکوه مبارزه اصلی Destiny 2 یعنی Chosen رخ می دهد.

Destiny 2 Curse of Osiris – Mercury: The Gateway

نقشه را باز کنید و به سمت Mercury بروید تا ماموریت آغاز شود؛ و وقتی به آن جا رسیدید، Ikora از شما خواهد خواست که دروازه Vex نزدیکتان را پیدا کنید.

از پله های سمت راستتان بالا بروید و سپس نشانگرتان به سمت جلو دنبال کنید تا یک پورتال جلویتان پدیدار شود. امکان ندارد آن را نبینید. واردش شوید تا به مکانی جدید تلپورت شوید.

به دنبال کردن نشانگر ادامه بدهید تا سرانجام به یک سری Vex Goblin برسید. تا الان باید بلد باشید چگونه در عنوان سرنوشت ۲ با آنها سر و کله بزنید – نور قرمز روی سرشان را هدف بگیرید تا شلیکی قطعی داشته باشید و شکست نخورید.Minotaur  ها هم پس از مدتی به نبرد تلپورت می شوند؛ ولی جنگ همچنان نسبتاً بدون پیچیدگی باقی می ماند.

از آن جا بگذرید تا برسید به یک منطقه باز که Hobogoblin هایی در دوردستِ آن پرسه می زنند. مهماتتان را برای سپرهای محافظشان هدر ندهید؛ ولی صبر کنید تا آنها ضعیف شوند تا بتوانید در یک چشم به هم زدن به حسابشان برسید. Harpy ها هم آن جا حضور دارند، پس مراقبشان باشید.

از سکوی پرش در گوشه تشمال غربی استفاده کنید تا به پایین فانوس دریایی بروید؛ سپس نشانگرتان را دنبال کنید تا به یک ساختمان حرمی شکل عظیم برسید که جلویتان است؛ و تا می توانید دشمنهای سر راهتان را بکشید.

بیرون ساختمان یک باس Hydra به نام Agoros, Gatekeeper هست. Add های او را نابود کنید و تک چشمش را هدف بگیرید تا خیلی سریع از جانش بکاهید؛ اگر لازم شد از ابر قدرت و مهمات سنگینتان هم استفاده کنید.

به سمت دروازه بزرگ بروید؛ جایی که یک سری مذاکره در جریان است و بعد از آن دشمنان Descendant پشت سرتان هجوم می آورند. احتمالاً آنها را از دوران Vault of Glass در Destiny 1 به خاطر دارید.

از این جا دیگر نمی توانید دوباره زنده شوید؛ پس هنگام نبرد با Descendant Goblin ها و Descendant Fanatic ها که با خشونت بیشتری نسبت به همتایان معمولیشان می جنگند، احتیاط کنید. یک باس Minotaur هم در اینجا نمایان می شود؛ پس حواستان به او باشد.

پس از شکست دادن همه، به فانوس دریایی که از آن آمدید برگردید؛ می توانید گروه های Descendant سر راهتان را بکشید یا به آنها بی توجهی کنید.

یک دروازه کج و معوج در پایی فانوس دریایی خواهید دید؛ ولی اول باید همه Descendant Goblin ها، Hobogoblin ها و Harpy های سر راهتان را از بین ببرید. این جنگ سپس با یک جنگ باس با Methodios, Module Proxy که اندازه بزرگش او را به یک هدف آسان به اوج خود می رسد. با ذکر این نکته، حواستان به توانایی تلپورت او و فراخواندن گروه های پشتیبان در هر زمان باشد.

عنوان سرنوشت 2
عنوان سرنوشت ۲

 درست بعد از شکست خوردن Methodios، جعبه شناوری که بالای سرتان است را نشانه بگیرید تا دروازه جلویتان باز شود و بتوانید از آن رد شوید.

حالا خودتان را در فانوس دریایی می یابید، جایی که صحبت با Brother Vance ماموریت را به پایان می رساند و شما را به آغاز A Deadly Trial می برد.

Destiny 2 Curse of Osiris – EDZ: A Deadly Trial

حالا که از امنیت فانوس دریایی Mercury در ماموریت The Gateway اطمینان حاصل کردید، وقت این است در عنوان سرنوشت ۲ که به زمین برویم تا ببینیم می توانیم Ghost کوچک و بیچاره Osiris را بیدار کنیم یا نه.

به Trostlands سفر کنید و نشانگرتان را دنبال کنید تا به پرچم شروع کننده ماموریت برسید.

وقتی کار را شروع کردید، به سمت Maevic Square بروید، یک سری Fallen Dreg را از سر راه بردارید و سوار یک Pike شوید تا بتوانید نشانگر را تا رسیدن به یک باس Fallen Walker دنبال کنید؛ کسی که باید او را با توپ های جنگی Pike تان بکشید تا بتوانید وارد تونل پشت او شوید.

از گذرگاه Hangman عبور کنید؛ ولی مواظب تله های انفجاریِ مسلح باشید که در تونل دوم هستند، و بدانید که وقتی رانندگی می کنید، تعداد زیادی Fallen به شما شلیک می کنند.

شما به یک برج رادیویی خواهید رسید که یک restricted zone است. باید از آن بالا بروید ولی سر راهتان Dreg، Captain و Servitor وجود خواهد داشت؛ پس خیلی بی باکانه دل را به دریا نزنید.

نزدیکی نوک برج، یک شکاف عمیق هست که باید داخلش بپرید تا بتوانید بروید داخل. آن جا تاریک است و باید چند تا Fallen را سر راه بکشید؛ ولی بروید جلو تا به معبد برسید؛ جایی که باید برای برگرداندن Sagira به زندگی، یک دستگاه در گوشه را فعال کنید.

کارت خوب بود، گاردین! این ماموریت را کامل کردی. البته داستان هنوز تمام نشده؛ وقت این است که عزمتان را برای برگشت به Mercury جزم کنید و ماموریت سوم یعنی Beyond Infinity را آغاز کنید.

Destiny 2 Curse of Osiris – Mercury: Beyond Infinity

در حالی که به آرامی از A Deadly Trial دور می شویم، مبارزهThe Curse of Osiris  ما را در عنوان سرنوشت ۲ مشاهده می کند که به Mercury باز می گردیم تا یک دروازه منفجر شده که در ماموریت اول با آن مواجه شدیم را باز کنیم.

از دروازه مقابلتان بگذرید و به راه ادامه دهید تا به Vestiblue برسید. کمی light platforming اینجا نیاز است که البته خیلی کار سختی نیست.

بعد از رسیدن به انتهای یک سقوط طولانی، یک سکوی گرد جلویتان هست که باید روی آن بروید و سپس به یکی از آن مکهب های عجیب جلویتان شلیک کنید.

با انجام این کار، سینه تان را سپر کرده و به سمت در مثلث شکل بالای سرتان بروید که در ورای آن انعکاس هایی از Osiris می گذرند.

این در شما را به Infinite Forest خواهد برد؛ جایی که باید از مجموعه ای از مکان های شناور حرکت کنید که هر کدام از آنها شامل نوعی تصادفی از دشمنان است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =