راهنمای گام به گام عنوان Nioh (قسمت دوم)

عنوان Nioh

در مسیر طاقی شکل شوالیه دیگری در عنوان Nioh حضور دارد- اما حواستان باشد که هنوز شوالیه دیگری در سمت راست کمین کرده است که به شما حمله خواهد کرد. همانند سایر نگهبان های اتاق معبد، باید حالت حمله خود را حفظ کنید، وقتی که می توانید یورش ببرید (حملات شدید که به آنها ضربه زده و توازنشان را به هم بریزد و در عین حال به شما زمان کافی برای جاخالی دادن بدهد.

عنوان Nioh
عنوان Nioh

راهنمای گام به گام عنوان Nioh (قسمت دوم)

اگر ترجیح می دهید که با آنها درگیر نشوید، مستقیم از حیاط بزرگ عبور کنید تا به یک نگهبان تنها برسید که می توانید بدون سر و صدا از کنارش عبورد کنید که این عبور شما را به فضای بازی می رساند که یک نگهبان در حال گشت زنی است. توجه داشته باشید که به سمت چپ قدم بزنید که به اتاق معبد می رسید- اما قبل از اینکه آنجا بروید می توانید نگاهی به راست پله های پایین کنید تا جسدی را ببینید که پشت چند جعبه افتاده است که ۳ Stone را نگه می دارند. بیشتر به سمت راست جسد بروید تا به فضای دیگری برسید که شوالیه دیگری آنجاست، اما حواستان را جمع نگهبان گشت زن کنید و مردی که کمانی به دوش دارد و سمت چپ ایستاده است. به سمت شوالیه بروید و او را بگیرید، سپس نگهبان گشت زن و بعد از او به سمت مرد کمان به دوش بروید تا به قفسه ای دست پیدا کنید که از آن محافظت می کنند، در این قفسه دارو و Breastplate وجود دارد- که بسیار قوی تر و سنگین تر از زره دیگری است که دارید.

در مسیر طاقی شکل شوالیه دیگری در عنوان Nioh حضور دارد- اما حواستان باشد که هنوز شوالیه دیگری در سمت راست کمین کرده است که به شما حمله خواهد کرد. همانند سایر نگهبان های اتاق معبد، باید حالت حمله خود را حفظ کنید، وقتی که می توانید یورش ببرید (حملات شدید که به آنها ضربه زده و توازنشان را به هم بریزد و در عین حال به شما زمان کافی برای جاخالی دادن بدهد) و این فرایند را آنقدر تکرار کنید که همه آنها را به زمین بیاندازید. وقتی مردند به سراغ دو قفسه ای بروید که در این فضا وجود دارند تا زره ساق پا، زره ران، دستکش های آهنی و یک کلاهخود پیدا کنید. اگر می خواهید خود را به آنها مجهز کنید، اما توجه داشته باشید که زره سنگین بر وزن تجهیزات شما افزایش داده و مصرف Ki شما را حین جاخالی دادن بالاتر می برد.

به سمت اتاق معبر برگردید، در صورت نیاز آنجا استراحت کرده تا بهبود پیدا کنید، و به دنبال نزدیک ترین راه پله باشید. قبل از اینکه پیش بروید، زیرزمین را بگردید تا اتاق شکنجه خون آلود عجیبی را که پر است از جسد و منتظرند که به شما چیز هایی اهدا کنند پیدا کنید. همه آنها را بگردید تا ۳ Stone و همچنین مقداری اطلاعاتی در مورد مرده ها پیدا کنید.

از پله ها بالا بروید، اتاق بزرگی در آنجاست که از شوالیه های گشت زن پر است، اما حواستان باشد زیرا مرد کمانداری بر روی طاق سمت چپ ایستاده است که شلیک های کوتاه بردی در درون اتاق خواهد داشت- بنابراین از این خط دید خود را دور نگه دارید. قفسه کوچکی که در اتاق است به دنبال Runkah بگردید. پیش از آنکه برجی بگردید که مرد کماندار از آن محافظت می کند، به بالا رفتن از پله های اصلی ادامه دهید تا به برج بزرگتری بر روی فضای سقف برسید، و به قفسه بزرگی که زیر سایبان کرسی است و کلا نگهبان برج لندن، شمشیر Bastard و دارو در آن نگهداری می شود توجه داشته باشید. همچنین یک جسد در اینجا وجود دارد که یک Stone به همراه دارد و می توانید اگر تا این لحظه مرد کماندار را نکشته اید اکنون به او حمله کنید.

حالا بالا بروید تا به پله های برج کوچک برسید، تنها به این خاطر که راهی که پشت سرتان است قفل شده است، اولین رئیستان به شما حمله خواهد کرد: Derrick the Executioner .

جنگ رئیس: Derrick the Executioner

Derrick، با وجود ظاهر ترسناکش، هنوز در عنوان Nioh انسان است، و از نقش های انسانی تبعیت می کند- مثلاً Ki دارد. این یعنی می تواند در جنگ طعمه قرار گیرد، و سپس به او با حملات مختلف ضربه زدن تا ذخیره Ki اش تخلیه شود و به این ترتیب احتمال توانایی او برای حمله در دوره های طولانی تر کاهش می یابد. اگر می توانید وقتی که Ki اش رو به اتمام است به او ضربه وارد کنید، برای لحظاتی متوقف می شود. او ازحملات کمبو اندکی استفاده می کند، تبرش را از این سو به آن سو تاب می دهد و کمبو دیگر باعث می شود اسلحه اش را دور خود بچرخاند سپس آن را پرتاب کند تا ضربه سوم را بزند و در نهایت از جلوی او با فاصله زیادی جاخالی دهید. خوشبختانه، این حرکت باعث می شود مادامی که شما اول جاخالی می دهید او بسیار آسیب پذیر شود، آنگاه حملات خود را شروع کنید.

عنوان Nioh
عنوان Nioh

حواستان باشد که چه زمانی شانه اش را پایین می آورد، زیرا او در اتاق انرژی خود را باز می یابد و تلاش می کند و شما را بدون محافظ می گیرد تا بخش دوم حملات خود را پیش برده و در صورتی که از خود محافظت نکنید یا نتوانید به دورتر جاخالی دهید آسیب شدیدی به شما وارد می کند. همانند سایر حملاتی که می کند، این شارژ شدن خیلی خطی است و او را از پشت بگیرید زیرا مشغول دویدن است و حواسش به پشت سر نیست.

وقتی سلامتی اش را تحلیل بردید، یک مرد که بر روی پوستش خالکوبی دارد مزاحمتان می شود و به نظر می رسد که در مورد Guardian Spirit شما و منبع دقیقی که هرکسی دنبالش است چیزهایی می داند. از آن استفاده کنید، او Derrick بیچاره را به یک اهریمن بدل می کند، و مرحله دوم شروع می شود. در این مرحله، Derrick قوی تر، سریع تر، و مقاوم تر شده است، اما خوشبختانه بیشتر از همان حملات قبلی استفاده می کند. از آنجایی که آنها سریع تر شده اند، لازم است برای جاخالی دادن به فاصله دورتر یا متوقف کردن آنها قبل از اینکه دستشان به شما برسد بهتر عمل کنید اما حواستان باشد که حملات شما دیگر شوک کمتری به آنها وارد خواهد آورد. این در نتیجه شارژ حملات اوست، که حالا سریع تر و وحشی تر شده است، اما هنوز اگر به دورتر حرکت کنید قدرت دفاعی اش کم است. در این مورد، بهتر است که فاصله خود را حفظ کنید و نگاه کنید چه کار می کند، و سپس بر اساس حرکات او عمل کنید، به جای اینکه بر روی حمله پافشاری کنید و به خاطر حرکات او محافظت از خود را از دست بدهید. به عنوان یک اهریمن، انواع Ki را در اختیار خواهد داشت، فقط یک نوار بنفش است که به آن شکل عمل نمی کند. Ki یک اهریمن به میل خودش باز تولید نمی شود، پس می توانید Ki او را تحلیل ببرید تا او در برابر حملات بحرانی آسیب پذیر شود. خبر خوب اینکه شما نیازی ندارید که او را بکشید، فقط به اندازه ای به او آسیب بزنید که Guardian Spirit شما بگوید Living Weapon را رها کنید- و این انتهای نبرد خواهد بود.

در نتیجه پس از آن، شما Guardian Spirit خود را در عنوان Nioh از دست خواهید داد، فرار کنید و به سمت شرق بادبان را بکشید. پیش از اینکه کشتی را برای ماموریت بعدی ترک کنید، پیشنهاد می کنیم اسلحه ای که ترجیح می دهید را با خود بردارید. شما نیازی ندارید که ضرورتاً هر چیزی را که به دست آورده اید با خود حمل کنید، اما شما شامل پاداش شده و می توانید نوع اسلحه را مطابقت دهید: قلب شمشیر ها، مهارت شمشیر زنی دوتایی، بدنی نیزه ای، استقامت برای تبرها، و شایستگی Kusarigama. همچنین می توانید اسلحه دومی هم به عنوان جایزه بردارید.

سپس، از آنجایی که Guardian Spirit خود را از دست داده اید، می توانید یکی دیگر بر اساس سبک بازی تان انتخاب کنید. همانند اولویت اسلحه، Guardian که شما بر می دارید هم با توانایی های شما مطابقت خواهد یافت. Kato گرگ قدرت شما را افزایش می دهد، Isonade کوسه Spirit و قدرت دفاعیتان را بالا می برد و Daiba-Washi شاهین مهارت و قدرت حمله تان را افزایش می دهد. اینها همچنین بر روی توانایی Living Weapon شما اثر می گذارند، اسلحه انتخابی شما را به اثرات مختلفی مجهز می کنند و توانایی احضار قدرت حمله آنها را طی این دوره بالا می برند. شما خواهید توانست بعداً Guardian Spirit دیگری پیدا کنید اما در حال حاضر این یکی تنها رفیق شما خواهد بود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 6 =