غیر فعال شدن ویژگی‌های آنلاین بازی PlayStation All Stars Battle Royale

بازی PlayStation All Stars Battle Royale

در ۴ آبان ماه در ساعت ده و نیم سرور های بازی PlayStation All Stars Battle Royale غیر فعال می‌شود این بازی سبک داستانی دارد در این بازی شخصیت های بزرگی فعالیت می‌کنند که باعث شده طرفداران بسیاری به دست آورد و سازندگان بازی برای اینکه بتوانند بازی بازان زیادی را جذب کنند بیشتر از سبک battle royal استفاده می کنند.

بازی PlayStation All Stars Battle Royale
بازی PlayStation All Stars Battle Royale

در ۴ آبان ماه در ساعت ده و نیم سرور های بازی All Stars Battle Royale غیر فعال می‌شود این بازی سبک داستانی دارد در این بازی شخصیت های بزرگی فعالیت می‌کنند که باعث شده طرفداران بسیاری به دست آورد و سازندگان بازی برای اینکه بتوانند بازی بازان زیادی را جذب کنند بیشتر از سبک battle royal استفاده می کنند.

شناخت سبک بتل رویال بازی PlayStation All Stars Battle Royale

شناخت از سبک بتل رویال در بازی های کنسولی تنوع و پیشرفت‌های ایجاد شده مثل حالت بازی و گرافیک بازی ها و طراحی آنها این سبک حالت جالب و جذاب و بی نظیری است که بین بازیکنان بازی‌های ویدیویی رقابت ایجاد می‌کند بازی‌ ها با PuBG ,fortnite این حال طرفداران زیادی دارند. برای اینکه بخواهیم سبک بتل رویال را بهتر بشناسیم کافی است که بازیکن یک نقشه بزرگ با فرآیند ها و بخش های بسیار را در نظر بگیرد .
که چند نفر بازیکن برای پیروز شدن با هم رقابت می کنند تا جان همدیگر را بگیرند پس هر کسی بتواند از این بخش های به دست آمده به خوبی استفاده کند شانس بیشتری برای اول شدن دارد اولین باری که ایده این سبک به وجود آمد برای فیلم عطش مبارزه بود.
که در این بازی بازیکن ها مجبور بودند برای به دست آوردن وسایل و تجهیزات بازی از آیتم های مختلفی استفاده کنند و با هم رقابت کنند تا یک نفر برنده شود.
سرانجام در سال ۲۰۱۷ این سبک تکامل پیدا کرد و با ارائه شدن pubg و فورتنایت در سال ۲۰۱۸ این سبک طرفداران بسیاری را جذب کرد این سبک تقریباً دو سال است که در بین بازی ها رواج پیدا کرده است با توجه به محبوبیت بالای این سبک کمپانی راک استار هم در بازی‌های خود از این سبک استفاده کرده است مرکزخرید بازی مخصوصی دارد که برنامه‌ای به اسم لودینگ در آن پخش می‌شود که درباره اخبار ها و اتفاقات جدید و جالب تمرکز دارد.

بازی PlayStation All Stars Battle Royale
بازی PlayStation All Stars Battle Royale

این سبک ژانر و طراحی جدیدی به بازی داده است سبک بتل رویال مثل سبک زندگی عامیانه ی آدم ها است مثلاً انسان ها در زندگی خود نیاز های اولیه ب خود را باید تامین کنند مثل آب و غذا سلامتی البته برای اینکه بتواند به امنیت در زندگی برسد فقط این نیاز ها کافی نیست. موفقیت و پیروزی و عزت نفس هم از دیگر نیازهای آدم ها در زندگی شخصی است سبک بتل رویال هم همین را در بازی طی می‌کند.
یعنی بازیکن باید در مراحل بازی اول به دنبال وسایل و تجهیزات شخصی خود برود که برای بازیکن جذابیت ایجاد می‌کند در بازی بازیکن باید به جنگ با دشمن برود از موانع عبور کند تیراندازی کند و به دنبال سلاح ها و ابزار جدید است تا به جنگ با دشمن برود.در هر سال احتمالا چیزی حدود ۱۶ بازی با این سبک طراحی و اجرا میشود‌که بازی سازان کوچک هم از این سبک تقلید می‌کند به طور عجیب و شگفت آوری این سبک بازی بین بازی های ویدیویی پیدایش عجیبی پیدا کرده است.

و جزو بازی های پرفروش سال های اخیر نام برده شده است اینکه بازی سازان بتوانند سبک بتل رویال به میدان های جنگ بتلفیلد بیاورند کاری هیجان انگیز است تا به حال میلیون ها بازی کنسول های مختلف ps۴ به گوشی های موبایل و رایانه ها برای اعضای خود از این سبک استفاده کرده‌اند با استفاده از این سبک سازندگان بازی ها درآمدهای هنگفتی به دست آوردند در بازی‌های با این سبک هم بازی یک نفره داریم هم بازی گروهی.
که در آنها باید بازیکنان به مهارت زیادی دست پیدا کنند تا دیگر بازیکنان را از سر راه خود بردارند بازی فورتنایت در بین بازی های ویدیویی یکی از بازی های تمام عیار سبک بتل رویال است سبک بتل رویال در بازی یعنی بازیکنان تا جایی با هم رقابت می‌کنند که یک نفر در آخر بازی باقی بماند.که هر ماه این بازی ها به روز رسانی می شوند.سال ۲۰۱۸ سال پر فروش بازی های آنلاین و چند نفره در سبک بتل رویال است
. معرفی چند نمونه بازی با سبک بتل رویال:

  • فورتنایت اجرا بر روی کامپیوتر ایکس باکس با پلی استیشن ۴ و گوشی‌های هوشمند.
  • فورتنایت : اجرا بر روی کامپیوتر ایکس باکس وان با ps۴ و گوشی های هوشمند.
  • اپکس لگندز : قابلیت اجرا بر روی کامپیوتر ps۴ و ایکس باکس وان
  • کال آف ویوتی : بر روی کامپیوتر ایکس باکس وان و ps۴ اجرا می‌شود.
  • رینگ آف ایلیسیوم : فقط بر روی کامپیوتر اجرا می‌شود.
  • تبل فیلد ۷ : این بازی را می توان بر روی کامپیوتر ایکس باکس وان و PS4 اجرا کرد H1Z1 ، در کامپیوتر و ps۴ این بازی اجرا می‌شود.

سبک بتل رویال از رمان ژاپنی گرفته شده است که نویسنده آن کوشان تاکامی است منوهای بازی‌های با این سبک امکان دارد که سردرگم کننده باشد به دلیل اینکه دربازی؛کلی نکته ریز و درشت وجود دارد با بخش‌های مختلف. بازی عظیم است و باید بازیکن مرحله به مرحله پیش برود.نقشه های اصلی اولیه در بازی وجود دارد ولی برای به دست آوردن نقشه های بعدی باید آنها را دانلود کنید قابل به ذکر است که دانلود نقشه ها رایگان است.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 8 =