فاش شدن نقشه جدید حالت زامبی بازی Call of Duty Black Ops 4

اشتباهات توسعه دهنده ها و یا شرکت های منتشر کننده بازی همیشه در طول تاریخ این صنعت وجود داشته است، اشتباهاتی که گاه باعث خرابکاری در بازی می شود و گاه باعث می شود اطلاعاتی که قرار نبوده در دسترس کاربران قرار بگیر خیلی زود بدست گیمر ها و مخاطبین این صنعت بیافتند، این اشتباهات گاه خوب و گاه بد است و باعث می شود که خیلی مسائل برای گیمر ها زودتر از وقت موعودش روشن شود.

یکی از این اشتباهات در جریان نسخه جدید مجموعه Call of Duty یعنی بازی Call of Duty: Black Ops 4 رخ داد، بعد انتشار جدید ترین بروز رسانی و آپدیت بازی Call of Duty: Black Ops 4 که برای رفع باگ ها و اشکالات بازی منتشر شد، اعلام شد که کاربرانی که Season Pass بازی Call of Duty: Black Ops 4 را دارند در استرالیا و نیوزیلند اعلام کردند که توانستند نقشه جدیدی از بخش زامبی بازی Call of Duty : Black Ops 4 را با نام Night of the Dead را به آن دسترسی پیدا کنند و این نقشه را تجربه کنند.

فاش شدن نقشه جدید حالت زامبی بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4
فاش شدن نقشه جدید حالت زامبی بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4

این نقشه کشف شده در یک عمارت بسیار بزرگ است و در جریان یک مهمانی است ، از شواهد معلوم است که این نقشه بخشی از خط داستان Chaos است، از نظر زمان احتمالا وقایع نقشه Night of the Dead قبل از دو بخش Voyage of Despair و IX و در خط اصلی داستان بازی قرار دارد و روایت می شود، در این نقشه با شخصیت های اصلی دو نقشه Voyage of Despair و IX رو به رو هستیم و با آن ها قرار است در نقشه جدید کار کنیم، آنچه که معلوم است فوکوس و تمرکز نقشه Night of the Dead بر روی دو شخصیت Kiefer Sutherland و Charles Dance است.

اینکه چگونه بعضی از گیمر ها توانستند به این نقشه جدید دسترسی پیدا کنند مشخص نیست اما احتمال می رود که این یک اشتباه فردی از جانب اکتیویژن است که باعث شده زودتر از وقت موعود نقشه جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4 لو برود و بازیکنان از آن استفاده کنند. تا این لحظه هیچ اطلاعات رسمی از جانب سازنده بازی یعنی Treyarch و یا Activision در مورد نقشه جدید بخش زامبی بازی یعنی Night of the Dead منتشر نشده است.

فاش شدن نقشه جدید حالت زامبی بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4
فاش شدن نقشه جدید حالت زامبی بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4

ولی انتظار می رود که به دلیل لو رفتن این نقشه و بازی گیمر ها در مناطق خاصی از جهان باعث شود که اکتیویژن این نقشه را زودتر در دسترس گیمر های خود قرار بدهد ، حداقل می توانیم شاهد ارائه نقشه Night of the Dead برای کنسول PlayStation 4 باشیم. بازی Call of Duty: Black Ops 4 سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های ویندوز و پلی استیشن ۴و ایکس باکس وان منتشر شد.

بازی که جدید ترین نسخه از مجموعه Call of Duty به شمار می رود و با ارائه یک بازی شوتر اول شخص و همینطور قرار دادن بخش Battle Royale در این نسخه توانست به محبوبیت و شهرت نسخه های قبلی مجموعه Call of Duty برسد. بازی Call of Duty: Black Ops 4 دارای چند بخش است ، بخش اول بازی بخش مولتی پلیر، بخش دوم زامبی است و بخش سوم Blackout یا همان بخش Battle Royale است که برای اولین بار در تاریخ مجموعه Call of Duty شاهد بخش Battle Royale در آن هستیم.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 توانست علاوه بر نظر مثبت گیمر ها منتقدین را هم راضی کند و بعد از آنچه چند نسخه قبلی مجموعه به هیچ وجه در حد نام Call of Duty نبود اما آنچه که معلوم است Black Ops 4 توانسته درخشان تر از نسخه های قبلی ظاهر شود به طوری که نسخه PC بازی از سایت Metacritic توانست به نمره ۸۳ از ۱۰۰ درست پیدا کند ، نسخه پلی استیشن ۴ بازی نیز با کسب نمره ۸۳ از ۱۰۰ نشان داد که منتقدین با بازی توانستند ارتباط برقرار کنند، در آخر نسخه ایکس باکس وان بازی نیز توانست نمره ۸۵ از ۱۰۰ را بدست آورد.
آنچه انتظار می رود این است، حالا که مجموعه Call of Duty توانسته دوباره به روز های اوج خودش نزدیک شود انتظار می رود کمپانی اکتیویژن با به حداقل رساندن اشتباهاتی از این قبیل دوباره بتواند مجموعه Call of Duty را به بهترین بازی شوتر اول شخص در صنعت بازی های ویدیویی تبدیل کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 18 =