بررسی فاش شدن نقشه های جدید بازی Call of Duty Black Ops 4

جزئیات و بررسی فاش شدن نقشه های جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4

بازی Call of Duty Black Ops 4 در جمعه ۲۰ مهر ۹۷ بر روی کنسول های PlayStation 4 ،pc و ایکس باکس اجرا خواهد شد. در چند روز گذشته استودیوی بازی سازی تری آرک اعلام کرد که نقشه های این بازی تغییر کرده است در ویدیوی هایلایت گیمفا اطلاعاتی از این بازی وجود دارد که بازیکنان باید قبل از خرید بازی این ویدیو را دیده باشند تا بتوانند بازی را شروع کنند. بازی بخش چند نفره خود را بخش اصلی بازی آنلاین کرده است در این بازی این شخصیت وجود دارد که با یکدیگر بازی می کند ۱۰ سرباز مخصوص قسمت چند نفره بازی است.

۵ نفر دیگر برای بخش black out و ۵ نفر دیگر برای بخش زامبی ها هستند. crash در بازی نقش ساپورت را دارد اگر در بازی crash بتواند با سلاح ها و ابزارهای خود دشمن را بکشد به ازای هر نفر امتیاز دریافت می‌کند و این نقش در بازی می‌تواند جان های خود را به دیگر اعضا بدهد به وسیله ۹bang نارنجک های فلش bang را می توان به دشمن پرتاب کرد در بعضی از مراحل سربازهایی را برای شما معرفی می کنند که از بین آن ها باید سربازی برای ادامه بازی انتخاب کنید.

که این بخش بازی قابلیت را دارد که سرباز مورد علاقه خودتان را، خودتان انتخاب کنید. برای جابجا شدن از قسمت های مختلف برنامه وسایل نقلیه برای بازیکن طراحی شده است قسمتی در بازی است که سرنگ هایی را برای بازیکن گذاشته که به جای پرداخت هزینه برای رفتن به مراحل بعدی بازی از این سرنگ‌ ها استفاده کنند در این بازی بازیکن به مرور به فضای کوچکی در محیط می‌ رسد.

که باید بتواند با کشتن دیگران موفق شود تنها نفری باشد که در بازی باقی مانده است. لوکیشن اولین نقشه در بازی کشتی تایتانیک است آدم‌ های داخل کشتی به مرور به شکل زامبی در آمده و بازیکن باید آن ها را بکشد لوکیشن دومین نقشه میدان مسابقات رم است که برای این قسمت از فیلم گلادیاتور الگوبرداری کرده اند این بازی بخش تک نفره ندارد و به صورت آنلاین اجرا خواهد شد. در بازی ۲۵ فرصت وجود دارد که اگر این فرصت ها تمام شود.

نقشه‌ های فاش شده بازی:

  • ارسنال
  • پیلود
  • موروکو
  • آیس بریکر
جزئیات و بررسی فاش شدن نقشه های جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4
جزئیات و بررسی فاش شدن نقشه های جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4

باعث مرگ بازیکن می شود و یک بازیکن از تیم حذف می شود اگر یک نفر از تیم کم شود دیگر حق برگشت به بازی را نخواهد داشت چیزی که جذابیت این بازی را بیشتر کرده ذخیره کردن پول برای خرید مهمات و تنوع سلاح ها و ارزان و گران قیمتی آن ها و توسعه دادن آن ها است. بزرگترین نقشه ای که در این بازی اجرا می‌ شود خون مردگان است که یک زندان متروکه است . که از زندان آلکاتراز در شهر فرانسیسکو الهام گرفته شده است این زندان ساختمان بزرگی است که از چند سلول تشکیل شده است.

شخصیت زامبی در بازی

  • اسکارلت رودز دختر ۲۷ ساله آمریکایی: وظیفه باز کردن گاو صندوق ها برعهده او در بازی است. و همزمان می تواند ازدو سلاح در دستانش استفاده کند. وهمچنین مهارت در استفاده از سلاح های گرم را دارد.
  • دیگو نکالی: جاسوس حرفه ای و مردی مکزیکی
  • برونو دلاکروز: مرد فرانسوی با قدرت خلافکاری بالا که به جای شمشیر از دستان خود برای مبارزه استفاده می‌ کند.
  • استنتون شاو: پیرمرد بریتانیایی به اسم شاو است که فرد عاقل گروه است. او متخصص منفجر کردن است که ابزارها را خود می سازد و بهترین وصف آن دانشمند دیوانه است.

دیگو به جای تیر و تفنگ بیشتر از چاقو هایش استفاده می کند پس در درگیری های نزدیک به درد بازیکن می‌ خورد این شخصیت در بازی به اسکارلت علاقه مند است در بخش زامبی ها ۳ نقش اصلی برای بازیکنان طراحی شده است در این بخش برای کشتن زامبی ها باید سر آن ها نشانه‌گیری شود در بازی تیمی که افراد در محیط به هم نزدیک تر هستند بیشتر احتمال موفقیت در جنگ با زامبی ها را دارند.

با از بین رفتن بخش تک نفره بازی بسیاری از طرفداران از این مسئله ناراحت شدند و بازی بسیاری از بازیکنان خود را از دست داد در کل این بازی ۱۵ نقش دارد که تعدادی جدید و تعدادی دیگر از نسخه های قبلی الگو برداری شده است تریلر جدیدی از دو نقشه جدید این بازی انتشار شده است دو نقشه به نام‌های مورکو و سومیت. این از این بازی حدود ۳۰۰ میلیون نسخه به فروش رفته است یعنی ۱۶ نسخه اصلی نسخه جدید این بازی هم توسط اینفینیتی ساخته شده است.

جزئیات و بررسی فاش شدن نقشه های جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4
جزئیات و بررسی فاش شدن نقشه های جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4

که در اسرع وقت انتشار پیدا می‌ کند که برای اطلاع از این تایم انتشار می‌ توان به سایت نوین اسپات مراجعه کرد برخی احتمال می دهند که این بازی دیگر در ورژن جدید با پسوند وار فیر ۴ عرضه شود لازم به ذکر است که این بازی در نسخه های قبل به صورت رایگان عرضه می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 11 =