محتویات جدیدی به بازی فرتنایت طی به روزرسانی‌ها اضافه خواهد شد

فرتنایت

اگر از هوادارن فرتنایت هستید با سیستم چپتر های مختلف آن آشنایی دارید. در طی چپتر های مختلفی که از این بازی ریلیز می‌شود تغییراتی در ویژگی‌های بازی مشاهده می‌شود. این تغییرات به روند بازی بسیار کمک می کنند.

فرتنایت
فرتنایت

محتویات جدیدی به بازی فرتنایت طی به روزرسانی‌ها اضافه خواهد شد

اضافات چپتر جدید فرتنایت چیستند؟

فورتنایت از جمله بازی‌هایی بوده که در دو سال اخیر تعداد زیادی از طرفداران بازی‌های کامپیوتری به سمت آن گرایش پیدا کرده‌اند. شمار طرفداران فورتنایت روز به روز بیشتر می‌شود و قطعا یکی از موفق‌ترین بازی‌ها در سبک بتل رویال به شما می‌رود.

بازی که به رغم رایگان بودن خود از جمله سود آفرین ترین بازی‌های حال حاضر به شمار می‌رود و توانسته به خوبی رقیبان را از پیش رو بردارد و به صف بازی‌های پردرآمد راه پیدا کند. طبق بسیاری از حدس گمان‌ها رقم سود فورتنایت در حالی به ۳ میلیارد دلار رسیده که هنوز این بازی سومین سالگرد انتشار خود را جشن نگرفته است.

قطعاً شرکت اپیک گیمز باید به این بازی افتخار کند و سعی در پیشرفت این بازی داشته باشد و می‌خواهد این پیشرفت را به وسیله چالش‌ها و اضافه‌های جدیدی در بازی خود ایجاد کند. تقریباً چنین قانونی در بسیاری از بازی‌های آنلاین محبوب جهان وجود دارد و می‌توانید مشاهده کنید.

اگر از هوادارن فرتنایت هستید با سیستم چپتر های مختلف آن آشنایی دارید. در طی چپتر های مختلفی که از این بازی ریلیز می‌شود تغییراتی در ویژگی‌های بازی مشاهده می‌شود. این تغییرات به روند بازی بسیار کمک می کنند و باعث خواهد شد تا بازی احساس خسته کنندگی به کاربران القا نکند و همواره بازیکن‌ها ترغیب شوند این بازی را ادامه دهند.

همین تغییرات یکی از عواملی است که بازیکنان قدیمی هنوز این بازی را کنار نگذاشته‌اند. اتفاقی که بدون وجود عرضه چپتر های مختلف رخ نمی‌داد و فورتنایت به یک بازی خسته کننده تبدیل می‌شود. اگر از بازیکنان فورت نایت هستید می دانید که چند روز قبل یکی از بزرگ‌ترین آپدیت‌های مربوط به این بازی انجام شد.

فرتنایت
فرتنایت

بسیاری از طرفداران بازی به اظهار نظر در این باره پرداخته‌اند به خصوص یکی از مواردی که بسیاری افراد به آن اشاره کرده‌اند آسان‌تر شدن بازی است. قطعاً هرچه بازی به محوبیت فورتنایت چالش‌های آسان‌تری را به همراه داشته باشد هوادارن نیز از بازی کردن آن لذت بیشتری خواهند برد و بازی مفرح‌تر خواهد بود. قطعاً به یاد دارید که در اواخر فصل دهم بازی چقدر رنگ و بوی سختی به خود گرفته بود.

به روزرسانی فرتنایت که به آن اشاره شد تا حدی بزرگ بود که موجب سردرگمی بسیاری شد و ساده‌تر شدن چالش‌ها برای بسیاری از بازیکنان خودنمایی می‌کرد. اگر بخواهیم در ارتباط با اضافات بازی صحبت کنیم چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد چرا که چیز زیادی به بازی اضافه نشده است و شما می‌توانید به سرعت تفاوت‌های میان این چپتر را پیدا کنید. جزییات این تغییرات چندان موارد مورد توجهی نبوده‌اند و بیشتر به کلیات مربوط به این چپتر خواهیم پرداخت. به صورت دقیق‌تر بررسی خواهیم کرد که در این چپتر فورتنایت چه چیزهایی دنبال خواهند شد. پس برای اطلاع از این موضوع در ادامه همراه ما باشید.

تغییرات کلی که در این چپتر فرتنایت مشاهده می‌شوند شامل چه مواردی می‌باشند؟

اپیک گیمز در این آپدیت به تغییرات بسیار جالبی دست زده است. برای مثال می‌توان تغییر گیم پلی و گرافیک بازی را از جمله جالب‌ترین تغییرات دانست که واقعاً به بهبود بازی کمک شایانی کرده‌اند علی رغم اینکه چندان تغییر اساسی در بازی حس نمی‌شود؛ اما تجربه کاربری بهتر شده است چرا که نقشه بازی توسعه پیدا کرده و منوی بازی نیز بهتر از قبل ساخته شده است.

یکی از مواردی که به جذابیت بیشتر بازی کمک کرده است اضافه شدن قابلیت شلیک در آب است. با وجود اینکه فورتنایت در جهانی فانتزی رخ می‌دهد اما چنین نزدیکی‌هایی به واقعیت می‌توانند جذابیت بازی را چند برابر نیز کنند.

برای مثال در آپدیت جدید شما با شلیک به پمپ بنزین‌ها قادر خواهید بود تا انفجارهایی بسیر هیجان انگیز راه بیندازید که اتفاقاً یکی از بخش‌های مورد تحسین جامعه پلیر های فورتنایت نیز بوده است. در این آپدیت قابلیتی وجود دارد که پس از ناک شدن هم تیمی‌هایتان قادرید آن‌ها را بلند کنید که از جذابیت‌های این چپتر فورتنایت به شمار می‌رود.

چیزی که مشخص است این است که اپیک گیمز سعی کرده است تا با تغییرات کوچک به بهتر کردن فورتنایت کمک کند. باید بدانید که چپتر دوم تنها ۵۵ روز میزبان بازیکنان خواهد بود و قطعاً شرکت سازنده بازی قصد دارد تا در چپتر های بعدی همچنان به بهبودی بازی خود بپردازد که واقعاً حرکتی تحسین برانگیز از سوی سازندگان بازی است.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =