فرمان بازی کنسول DOYO R270 Rotation Pro Racing Wheel

تا به حال به این فکر کرده اید که فرمان بازی می تواند تا چه اندازه شور و هیجانات مرتبط به بازی های ویدئویی را ارتقا دهد؟ قطعا اگر شما در دسته گیمرهای حرفه ای جای داشته باشید، مداما به فکر تکمیل کردن تجهیزات مربوط به بازی های ویدئویی خود هستید. البته کاملا هم حق دارید! تجربه یک بازی ویدئویی در نهایت امکانات می تواند تجربه ای فوق العاده و واقعا منحصر به فرد باشد که نمی توان به این راحتی ها از آن گذشت. اگر به دنبال یک فرمان بازی هستید، در این مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه در مورد فرمان r270با شما صحبت خواهیم کرد.

بررسی فرمان r270 

اگر به دنبال یک فرمان بازی با کیفیت باشید، حتما به نام فرمان r270 بر خورده اید. فرمان با کیفیتی که بازی های ویدئویی را با توان بالایی به واقعیت شبیه سازی کرده است. این فرمان تنظیمات شخصی سازی فوق العاده ای دارد و می تواند تجربه ای هیجان انگیز در بازی های مسابقه ای برایتان به ارمغان بیاورد. شاید یکی از مواردی که باعث شده است تا این فرمان ها بین کاربران به عنوان یک فرمان بازی محبوب شناخته شوند، قیمت مناسب آن باشد.

شما می توانید با پرداخت هزینه ای متناسب، از یک فرمان بازی با کیفیت برخوردار شوید. در مورد قدرت چرخش فرمان r270 باید بدانید که این فرمان ها قابلیت چرخشی ۲۷۰ درجه ای دارند. در صورتی که بخواهید این میزان چرخش را کاهش دهید، می توانید با فشردن یک دکمه، آن را به ۱۸۰ درجه برسانید. همان طور که پیشتر هم گفتیم، این فرمان ها دارای تنظیمات گسترده ای هستند که شما با کمک آن می توانید حساسیت پدال ها و دد زون را تغییر دهید.

فرمان r270 با چه دستگاه هایی سازگاری دارند؟

ویژگی های مثبت و هیجان انگیز این فرمان موجب شده است تا در میان گیمرها از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. شاید این سوال برایتان مطرح شده باشد که فرمان r270 با چه دستگاه ها و کنسول هایی همخوانی دارد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خوشبختانه  فرمان r270 سازگاری خوبی با دستگاه های مختلف دارد. بدین ترتیب صاحبان کنسول های پلی استیشن ۳، PlayStation ۴، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ می توانند از فرمان r270 استفاده کنند. خبر خوش برای صاحبان PC اینکه فرمان r270 برای کامپیوترهای شخصی نیز مناسب است. ضمن اینکه این فرمان فوق العاده از اندروید نیز پشتیبانی می کند.

جزئیات فرمان r270

  • شاید اولین ویژگی از فرمان r270 که نظرتان را به خودش جلب کند، قابلیت قرار گیری آن بر روی زانو و یا نصب بر روی میز باشد. این قابلیت باعث می شود تا بازی برای گیمرها راحت تر شود.
  • نکته مهم دیگر توانایی بالای فرمان r270 در سازگاری با بازی های مختلف است. به طور کلی اکثر بازی ها از این فرمان محبوب پشتیبانی می کنند.
  • شما می توانید فرمان r270 را به صورت مستقیم به کنترلر و تمامی کنسول های بازی مختلف متصل کنید.
  • شما می توانید با کمک دکمه های این فرمان، تنظیمات تازه ای به آن دهید و یا میزان حساسیت فرمان را تغییر دهید. از ویژگی های مثبت دیگر فرمان r270 می توان به موتور لرزاننده دوگانه آن اشاره کرد.
  • در مورد ویژگی های ظاهری این فرمان هم باید بگوییم که قطری ۲۵ سانتی متری دارد. وزن آن هم ۲.۳ کیلوگرم می باشد.

چطور از فرمان r270 استفاده کنیم؟

برای اینکه بتوانید فرمان را به میز بازی وصل کنید، باید در نخستین گام از قفل های زیر فرمان کمک بگیرید. با کمک این قفل ها می توانید فرمان را در لبه میزتان جای دهید. حالا برای اینکه بتوانید جای فرمان را در لبه میز سفت کنید، باید به ضخامت میز توجه داشته باشید. در ادامه با توجه به قطر میز می توانید قفل ها را سفت کنید تا فرمان در جای مشخص شده محکم شود.

حالا می توانید ساعت ها به بازی سرگرم باشید. فقط یادتان باشد پیش از شروع بازی، کمی فرمان را تکان دهید. در این صورت می توانید به محکم بودن فرمان بر روی میز مطمئن باشید. در این صورت از بروز صدمات احتمالی به فرمان r270 جلوگیری خواهید کرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + شانزده =