جزئیات و بررسی فروخته شدن نسخه‌ های بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4 به صورت دیجیتالی

جزئیات و بررسی فروخته شدن نسخه‌ های بازی Assassin's Creed Odyssey PS4 به صورت دیجیتالی

جزئیات و بررسی فروخته شدن نسخه‌ های بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4 به صورت دیجیتالی

در صنعت تولید و انتشار بازی، بازی های تاریخی و آخر الزمانی بسیاری تولید شده اند. یکی از این بازی های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ مجموعه بازی های Assassin’s Creed می باشد که می توان آن را از محبوب ترین و معروف ترین بازی های تاریخ دانست. در این بازی شما با سبکی ترکیبی تاریخی آخرالزمانی روبه رو هستید. از عوامل موفقیت این مجموه می توانیم به جهان آزاد بودن آن و عدم محدودیت اشاره کرد.
محیط های تاریخی که شما در آن پا می گذارید بسیار حذاب است و گویی خودتان پا در دل تاریخ گذاشته اید و وارد آن محیط شده اید. اولین نسخه از این بازی در سال ۲۰۰۷ تولید شد و انتشار یافت. در آن زمان این بازی یک بازی خاص به شما می رفت به نحوی که تنها بازی مشابه با آن را با ارفاق زیادی شاهزاده ایرانی دانست. کاراکتر نسخه اول بازی، الطائر بن الاحد، شخصی عرب است که در آغاز بازی با Assassin ها همکاری می کند. مربی وی نیز شخصی است به نام المعلم.
یکی از عوامل جذابیت این بازی در میان گیمر ها، ورزش پارکور و بالا رفتن از ساختمان ها به حالت های آکروباتیک بود که حس خوبی به بازیکن انتقال می داد. گرافیک این بازی در زمان خودش، یکی از بهترین ها به شمار می رفت. دشمن اصلی اساسین ها فرقه تمپلار ها می باشند.
کالکشن Assassin’s Creed را به جرات می توان از محبوب ترین بازی های شرکت فرانسوی یوبی سافت دانست.

جزئیات و بررسی فروخته شدن نسخه‌ های بازی Assassin's Creed Odyssey PS4 به صورت دیجیتالی
جزئیات و بررسی فروخته شدن نسخه‌ های بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4 به صورت دیجیتالی

این بازی که سبک و سیاقی تاریخی دارد و بازیکن با اجرای آن به دل وقایع تاریخی می زند. بازی Assassin’s Creed Origin که تغییرات زیادی در سبک و مبارزات بازی و همچنین گسترش محیط بازی نسبت به نسخه های قبلی خود داشت ، به علت باگ های زیاد و ماموریت های یکنواخت و تکراری نتوانست اثر موفقی از آب در بیاید. پس از آن یوبی سافت بازی Assassin’s Creed: Odyssey را منتشر کرد که خط داستانی جذابی در داخل یونان باستان دارد.
از ویژگی های مثبت این بازی می توانیم به گیم پلی بسیار جذاب و گرافیک عالی ، جنگ آتنی ها علیه اسپارت ها و دیگر نبرد های حماسی اشاره کنیم .
طی گزارش مالی شرکت یوبی سافت، تعیین شد که ۴۵ درصد از فروش کلی بازی Assassin’s Creed: Odyssey به صورت دیجیتالی انجام شده است. با نزدیک شدن به پایان سال مالی ۲۰۱۸، شرکت های مختلف از عملکرد مالی خود گزارش هایی ارائه می دهند.
اخیرا شرکت یوبی سافت گزارش عملکرد مالی نیمه اول و سه ماهه دوم سال مالی خود را به انتشار گذاشته است. این شرکت گزارش هایش را با اثر محبوب خودش یعتی Assassin’s Creed: Odyssey آغاز کرده است. طبق آمار و ارقام منتشر شده از این کمپانی فرانسوی، این بازی قریب به ۴۵ درصد از کل فروش خود را از طریق فروش نسخه های دیجیتال بازی کسب کرده است که این رقم نسبت به نسخه قبلی یعنی Assassin’s Creed: Origins رشد حدودا ۱۰ درصدی داشته است.
این شرکت پس از اعلام گزارش این بازی، به گزارش فروش دیگر آثار موفق خودش یعنی Rainbow Six Siege و For Honor پرداخت و اعلام داشت که این دو اثر به ترتیب ۴۰ میلیون و ۱۵ میلیون کاربر فعال در سراسر دنیا دارد. پس از مشخص شدن این آمار، رئیس این شرکت یعنی یاوس گیلموت ( Yves Guillemot) امیدواری خودش راجع به آینده سرویس های ابری شرکتش ابراز کرد. زیرا به عقیده وی سرویس های ابری و بازی های بزرگ و AAA را همیشه و برای هر کنسول آنلاین، در اختیار کاربران قرار گرفته می شود.
همچنین در ادامه ارائه این گزارش ها، این شرکت به درآمد خالص به دست آمده اش در سه ماهه دوم سال مالی پرداخت. این شرکت در نیمه دوم سال مالی ۲۰۱۹ درامد ۳۶۷ میلیون دلار/ ۴۱۶ میلیون یورویی و ۳۶۵ میلیون یورو/ ۴۱۴ میلیون دلاری داشته که نشان دهنده پیشرفت ۳۸ درصدی در درامد سالیانه اش نیز می باشد. لازم به ذکر است که در نیمه اول سال مالی این شرکت، نزدیک به ۵۲ درصد از کل این سود خالص یعنی ۵۱۹ میلیون یورو/ ۵۸۸ میلیون دلار مربوط به درامد های دیجیتالی می شود.

جزئیات و بررسی فروخته شدن نسخه‌ های بازی Assassin's Creed Odyssey PS4 به صورت دیجیتالی
جزئیات و بررسی فروخته شدن نسخه‌ های بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4 به صورت دیجیتالی

طبق این گزارش مقدار سود حاصله از پرداخت های کاربران ۲۶۲ میلیون یورو  ۲۹۷ میلیون دلار اعلام شده که تقریبا ۳۵ درصد کل درامد خالص کمپانی می باشد. این عدد برای سال گذشته ۶/۳۷ درصد بود. همچنین این شرکت درامد حاصله از کار های تبلیغاتیش در مواردی نظیر کاتالوگ و.. را مشخص کرد. سود خالص ۵۶۵ میلیون یورویی حاصل از تبلیغات ، ۷/۷۵ درصد کل سود یوبی سافت را تشکیل داده که این رقم نسبت به سال گذشته حدود ۶ درصد کاهش یافته است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =