فروش بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy از مرز ۱۰ میلیون گذشت

فروش بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PS4 کمپانی Vicarious Visions از مرز 10 میلیون گذشت

پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی سبب شده تا در هر حرفه و صنعتی در جهان، تغییرات و دگرگونی‌ های زیادی ایجاد شود. تغییراتی که در جهت افزایش کیفیت و بالا بردن سطح محصول مورد نظر از هر لحاظ کمی و کیفی قدم برمی‌ دارند. یکی از صنعت‌ های جذاب در دنیا که در سالیان اخیر شاهد پیشرفت شگرفی در تمام عرصه‌های آن در سراسر جهان بوده‌ ایم، صنعت تولید و ساخت بازی‌های رایانه‌ ای است.

این صنعت مهیج به طور بسیار عمیقی در حوزه علم روز دنیا نفوذ کرده و با بکارگیری همه جانبه آن توانسته حوزه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بسیار شگفت‌ انگیزی را برای کاربران و مخاطبان خود راهی بازار هدف کند. در زمینه سخت‌افزاری شاهد انواع تغییرات شگرف در بالا بردن کیفیت سیستم‌ های سخت‌ افزاری و تجهیزات جانبی همراه آن بوده‌ ایم. دگرگونی‌ هایی که سرآمد آن را می‌ توان در کنسول بازی پلی‌استیشن۴ ساخت شرکت سونی مشاهده کرد که با فروش استثنایی خود توانست در سراسر دنیا همه‌ گیر شود.

فروش بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PS4 کمپانی Vicarious Visions از مرز 10 میلیون گذشت
فروش بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PS4 کمپانی Vicarious Visions از مرز ۱۰ میلیون گذشت

طراحی و ساخت انواع بازی‌ های ویدئویی با کیفیت‌ های عالی در تمام عرصه‌ های صدا، تصویر و محتوا توانست به خوبی نیاز مخاطب خود را در استفاده از این بازی‌ ها برطرف کند. علاوه بر پیشرفت علم و تکنولوژی و نقش موثر آن در گسترش تولــیـدات صـنـعـت بـازی‌ هـای رایـانـه‌ ای، رقـابـت هـیـجـان‌ انـگـیـز و فوق‌ الـعـاده سـنـگیـنـی که در مـیـان شـرکـت‌ هـای فـعـال در ایـن صـنـعـت بـرای جذب مـخـاطـبـشـان وجـود دارد، سـبـب شـد تـا مـیـزان پیــشـرفـت و تــوسـعـه در زمــیــنـه بـازی‌ هـای ویـدئـویـی ، سـرعـت دوچـنـدانـی را بـه خـود ببـیـنـد.
شرکت‌های معتبر و فعال در این زمینه با استفاده از متخصصانی ارزشمند و کار بلد توانستند از ترفند های بسیار زیادی در جهت جذب مخاطب خود استفاده کنند. وجود تبلیغات گسترده که به همراه بازی‌ های رایانه‌ ای در میان مردم قرار می‌گیرد، نمونه‌ ای از این اقدامات در جهت افزایش کاربران و مخاطبان خودشان است.

تبلیغاتی که گاه با مفاهیم مثبت و مناسب و گاه با مفاهیمی ناپسند و زشت در میان مخاطبان خود نفوذ کردند.
و با محتوا و داستان‌های ابتکاری و هوشمندانه خود توانستند اذهان گیمر های خود را در سراسر دنیا در اختیار بگیرند. یکی از اقدامات و ابتکارات شرکت‌های سازنده بازی‌های رایانه‌ای، استفاده از یک حرکت هوشمندانه به نام ریمستر بود. این مفهوم بدان معناست که ایجاد یک نسخه جدید از یک بازی قدیمی PlayStation تا بتواند بازگشتی مجدد به گذشته باشد.

فروش بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PS4 کمپانی Vicarious Visions از مرز 10 میلیون گذشت
فروش بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PS4 کمپانی Vicarious Visions از مرز ۱۰ میلیون گذشت

شرکت‌ های سازنده بازی‌ های رایانه‌ ای دریافتند که بسیاری از بازی‌ های ساخت آن‌ ها که هزینه بسیار زیادی در طراحی و ساخت آن‌ ها پرداخته می‌ شود، پس از یک مدت محدود استفاده، دیگر نمی‌ توانند نیاز مخاطب خود را بر طرف کنند و عملا با ایجاد یک نسخه بازی جدید از یک شرکت دیگر، هر چقدر هم که دارای محبوبیت بوده باشد، نابود می‌ شود. این نابودی به معنای از دست دادن سرمایه، زمان و از همه مهم‌تر کاربران بازی‌های رایانه‌ای برای شرکت‌های سازنده است.

شرکت‌ های معتبر حاضر در این رقابت، در اقدامی بسیار هدفمند به ساخت ریمستر از یک بازی قدیمی خود اقدام می‌ کنند. آنان با افزایش کیفیت بازی خود در تمامی جنبه‌ ها سعی دارند تا هم از نظر کیفیت صدا، تصویر و همچنین افزودن شخصیت‌های درگیر در بازی بتوانند دوباره مخاطب خود را به سمت بازی برگردانند.یکی از بازی‌ های جذاب در صنعت بازی‌های ویدئویی که همواره طرفداران بیشماری داشته، بازی مهیج کرش می‌ باشد. این بازی جذاب همواره توانسته با ظاهری فانتزی برای گیمر های خود بسیار مجذوب‌ کننده باشد.

شرکت اکتیویژن بلیزارد در یک اقدام هوشمندانه نسخه ریمستر از این بازی خود را ارائه داد. این نسخه که توانست در بازار هدف خود بیش از ده میلیون مخاطب را به سمت خود بکشاند، اقدامی بسیار هوشمندانه از طرف شرکت مذکور بود. متخصصان این شرکت توانستند با افزایش کمی و کیفی این بازی در تمامی قسمت‌ ها از جمله صدا و تصویر، یک بازی فوق‌ العاده مهیج را به مخاطبان برگردانند. داستان کرش همواره در بین گیمر ها جذاب بوده و توانسته در عمق جان آن‌ ها نفوذ کند.

اما کاهش ایجاد باگ و کمبود کیفیت سبب شده تا بعضی گیمر ها از این بازی نا امید شده و به سمت بازی دیگری که از نظر کیفیت با این بازی در سطح بالا تری بود، کشیده شوند. اما ایجاد ریمستر از این بازی سبب شد تا دوباره شور و هیجانی خاص در بین مخاطبان این بازی ایجاد شود و مجددا به بازی مورد علاقه خود بازگردند. این حرکت هم بازگشت سرمایه مادی برای شرکت‌ها محسوب می‌شود و هم سرمایه معنوی آن‌ ها که مخاطبان و کاربرانشان هستند، راضی خواهند شد.

کلیدواژه : کمپانی Vicarious Visions
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =