بازی Fortnite در ماه می بیش از ۳۰۰ میلیون دلار درآمد داشت

راهنمای بازی Fortnite

در ماه می (اردیبهشت‌ ماه) درآمد بازی Fortnite بر روی تمام دستگاه‌ ها و پلتفرم ها از مرز ۳۰۰ میلون دلار گذشت و به عنوان یک بازی پول ساز در بازار معرفی شد. این بازی جزء ۱۰ بازی برتر به شمار می رود که مخاطبان و کاربران زیادی را درگیر محیط بازی خود کرده است.

بازی Fortnite
بازی Fortnite

دنیای بازی‌ های پلی استیشنی هر روز ابعاد پیشرفته‌ تری به خود می‌ گیرد. این بازی‌ ها مخاطبان خاص خود را دارند، به طوری که بسیاری از کاربران و مخاطبان خبر های مربوط به آخرین تغییرات و اخبار بازی‌ ها را دنبال می‌ کنند. بازی پلی استیشن ۴ Fortnite همان طور که انتظارش را می‌ رفت یکی از پول‌ ساز ترین بازی های موجود در جهان می‌ باشد. این بازی که به صورت آنلاین قابل اجراست و به کاربران این اجازه را می‌ دهد تا در اوقات فراغت خود و زمانی که به اینترنت وصل هستند این بازی را انجام دهند و از آن لذت ببرند. بیش از میلیون‌ ها کاربر در سراسر جهان این بازی Platstation را دنبال می‌ کنند.

بازی Fortnite

این بازی یکی از موثر ترین و موفق‌ ترین بازی‌ ها در میان کاربران شناخته شد. این بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین در پلی استیشن و… قابل‌ اجرا است. نخستین بار این بازی در سال ۲۰۱۱ میلادی توسط استودیوی Epic Games برای استفاده در رایانه شخصی پیاده‌ سازی شد در ابتدا این بازی بیشتر مورد استقبال قرار نگرفت چرا که بیشتر یک بازی ماجراجویانه توسط سوم شخص بود که فرد را درگیر ماجرا نمی‌ کرد.
پس از آنکه این بازی و ایده مورد توجه قرار نگرفت استودیوی Epic Games تیم شرکت سازنده درصدد ایجاد تغییرات گسترده ای در بازی در آمدند، طوری که در قدم اول بخش داستانی بازی را حذف و بخش Game Play Fortnite را به بخش آنلاین بازی محدود نمود. ایجاد تغییرات گسترده در بازی سبب شد تعداد کاربران بازی طی یک بازه زمانی کوتاه افزایش پیدا کند تا جایی که امروز این بازی به عنوان یکی از بازی‌ های آنلاین پر طرفدار می‌ باشد که مخاطبان زیادی از آن استفاده می‌ کنند.

راهنمای بازی Fortnite
راهنمای بازی Fortnite

راهنمای بازی ۴ Fortnite

این بازی پس از ایجاد تغییرات طوری طراحی شد که شما در این بازی با چند تن از بازیکنانی که این بازی را دنبال می‌ کنند هم گروه خواهید شد و یک تیم تشکیل می‌ دهید و باید با همکاری و همفکری یکدیگر از قلعه خود در برابر هجوم دیگر بازیکنان مراقبت کنید. پس از آنکه مرحله اول این بازی به پایان رسید حال نوبت شما است که با امکاناتی که در دسترس دارید به کمک دیگر بازیکنان به قلعه‌ های دیگر بازیکنان حمله کنید. مهم‌ ترین هدف بازی همکاری تیمی است که بسیار مشهود است و باعث موفقیت یا شکست می شود. در صورت عدم هماهنگی بین اعضای تیم شکست محتمل می‌ باشد.
این بازی مهیج و جذاب چشم‌ انداز گرافیکی فوق‌ العاده ای دارد. گرافیک این بازی به صورت کارتونی و انمیشینی طراحی شده است، اما همین طراحی گرافیکی کارتونی به قدری زیبا و حرفه‌ ای انجام‌ شده است که شخصیت‌ شما را در محیط بیرون به واکنش وا می‌ دارد و شما را جذب خود می‌ کند. همین مهیج بودن این بازی طی اندک زمانی توانست درآمد خود را به بیش از ۳۰۰ میلیون دلار در پلتفرم های مختلف برساند. این بازی پر طرفدار سبب شده تا افراد به هنگام تنهایی به عنوان سرگرمی به آن نگاه کنند و اوقات فراغت خود را به بهترین شکل با یکی از بازی مهیج تیمی پر کنند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پانزده =