عبور فروش بازی Resident Evil 7 PS4 از مرز ۵ میلیون

بازی Resident Evil 7 کمپانی کپکام

بازی Resident Evil 7: Biohazard در این نسخه کمی روال همیشگیش را تغییر داده بود و با یک شخصیت جدید و داستان جدید نیز رو به رو بودیم. شما باید از خانه یکسری افراد آدمخوار و آدمکش فرار میکردید و مشکلات فراوانی در طی مسیر وجود داشت. این بازی در همان ابتدای عرضه توانست غوقا بپا کند و موفق ظاهر شود.

بازی Resident Evil 7: Biohazard
بازی Resident Evil 7: Biohazard

در دنیای گیم سبک های مختلفی وجود دارد که هر کدام به عده از افراد را سرگرم میکند و یک عده شاید سراغش نروند. سبک های مختلف میتواند در زمان های مختلف حالت افراد را عوض کند و همین تغییر موفق حالت است که باعث میشود یک بازی موفق شود. اما یک سبک در این بین هیت که هر گیمری عاشق آن است و بدلیل انتقال خوب حس بهترین سبکی است مه روی ما تاثیر می گذارد.

سبک ترسناک: این سبک مدت هاست که با بازی های ویدیویی آمیخته شده است. قبلا از آن این سبک را در کتاب ها و فیلم ها فقط می دیدیم. میزان ترس و استرسی که شما در حین بازی کردن یک بازی ترسناک حس میکنید چندین برابر تماشای یک فیلم ترسناک است. این بازی های ترسناک علاوه بر تصویر صداهای ترسناک و دالبی ای نیز دارند که شما را بعضی اوقات غافلگیر میکند و به جایی می رساند که شما بازی را استاپ می کنید و تا چند دقیقه جرات بازی کردن را ندارید.

بازی های ترسناک در مقابل دیگر سبک ها بسیار موفق تر ظاهر شده اند و بدلیل سبکش تقریبا هر بازی ترسناکی که منتشر شده موفق بوده است. البته خود بازی های ترسناک نیز به دو دسته کلی تقسیم میشوند .بازی های ترسناک با محوریت Zombie ها و بازی های ترسناک با محوریت جن و موجودات ماورایی هر کدام از این سبک ها موفق ظاهر شده اند و طرفداران خودش را دارند. در زمینه بازی هایی که موجودات ماورایی در موضوع بازی هستند به مجموعه فوق ترسناک Outlast و در زمینه بازی های ترسناک زامبی محور نیز مجموعه بسیار موفق و قدیمی Resident Evil را میشود نام برد.

تقریبا ما هر چند سال یکبار یک بازی فوق العاده در سبک ترسناک میبینیم و تا مدت ها غرق در آن هستیم. این بازی ها معمولا توسط کمپانی های بزرگ عرضه می شوند. فروش این بازی ها در سال نیز نسبت به بازی های دیگر از فروش خوبی برخوردار است. یکی از کمپانی هایی که مجموعه ترسناکش حرف ندارد و انقدر فوق العاده است که همیشه گیمر ها منتطر معرفی یک نسخه جدید از آن هستند، کمپانی CapCom است.

این کمپانی ژاپنی سازنده سری محبوب Resident Evil است. در این بازی شما همزمان حس ترس شدید، حس استرس، لذت بردن از یک‌ داستان غنی و خوب و … را در یک جا حس می کنید و آنقدر همه نسخه هایش جذاب است که میتوان جزو بازی های برتر صنعت کیم قرارشان داد.تا به امروز ۷ نسخه اصلی از این مجموعه عرضه شد. آخرین نسخه از این مجموعه در سال ۲۱۰۷ با نام Resident Evil 7: Biohazard منتشر شد.

بازی Resident Evil 7 کمپانی کپکام
بازی Resident Evil 7 کمپانی کپکام

شخصیت جدید در بازی Resident Evil 7: Biohazard

بازی Resident Evil 7: Biohazard در این نسخه کمی روال همیشگیش را تغییر داده بود و با یک شخصیت جدید و داستان جدید نیز رو به رو بودیم. شما باید از خانه یکسری افراد آدمخوار و آدمکش فرار می کردید و مشکلات فراوانی در طی مسیر وجود داشت. این بازی در همان ابتدای عرضه توانست غوقا بپا کند و موفق ظاهر شود. مدت ها پس از انتشار همه جا خبر از این بازی بود، همچنین توانسته بود نظر منتقدان را جلب کند و نمره خوبی دریافت کند و علاوه بر آن گیمر ها نیز از تغییرات راضی بودند.

این بازی علاوه بر عرضه بر روی پلفرم های اصلی یعنی Pc ،PlayStation 4 و Xbox One بر روی کنسول های Vr نظیر Ps Vr نیز عرضه شد. بازی کردن این بازی با Vr حس ترس واقعی را به شما انتقال می داد و آنقدر جذاب بود که هر کس دوست داشت آن را امتحان کند. اما پس ار عرضه موفق این بازی تا به امروز این بازی فروش خوبی را نیز تجربه کرده است .به تازگی این بازی جایزه ای به خاطر نسخه Vr اش برده است. کمپانی کپکام نیز به همین دلیل در شبکه های اجتماعیش با اعلام بردن این جایزه تعداد فروشش را تا به امروز اعلام کرده است.

این کمپانی اعلام کرده است که تا به امروز هفتمین نسخه از این مجموعه فروش ۵.۱ ملیونی را تجربه کرده است. البته این در حالی است که نسخه قبلیه این مجموعه تا به امروز بیشتر از ۱۰ ملیون نسخه فروش داشته است و در مقایسه با این نسخه فروشش بیشتر و بهتر بوده است. البته این نسخه فروش خوبی را در طی این مدت کم تجربه کرده است .نظرات خود را راجبه این بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس و همین طور نینتندو سوئیچ و تجربیات خود را از نسخه Vr رزیدنت اویل با ما در میان بگذارید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + دو =