فروش کنسول نینتندو سوییچ در سراسر جهان به بیش از ۶۱ میلیون واحد رسید

آمار فروش کنسول نینتندو سوییچ

جدیدترین گزارش از آمار فروش کنسول نینتندو سوییچ در روز ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ منتشر شد و این کمپانی جزئیات تعداد واحدهای فروخته شده تا امروز را بیان کرد. کنسول نینتندو سوییج اکنون به طور رسمی ۶۱.۴۴ میلیون واحد را در بخش سخت‌افزاری و ۴۰۶.۶۷ میلیون واحد را در بخش نرم‌افزاری به فروش رسانده است.

قبلاً بیان کرده بودیم که به نظر می‌رسد کنسول نینتندو سوییچ در دوران قرنطینه انتخاب افراد بسیاری بوده است، زیرا در طول ماه مارس فروش این کنسول به عدد تعجب‌برانگیز ۴.۲ میلیون واحد رسید. رسیدن به این عدد در طول تعطیلات فصلی انتظار می‌رود، ولی در نیمه اول سال؟؟ خیر. کنسول سوییچ در سال ۲۰۱۷ از زمان عرضه‌اش به محبوبیت پایداری رسید، اما افزودن عناوین جدیدتر و جذاب‌تر مانند Animal Crossing: New Horizons احتمالاً نقش بسیار مهمی در تعداد فروش این کنسول داشته است.

به علاوه، گزارشات نشانگر فروش واحدهای دیگر هم هستند و متوجه می‌شویم که کنسول نینتندو به فروش مرزی NES Classic نزدیک می‌شود، که فروش ۶۱.۹۱ میلیون واحد است. اگرچه سوییچ مطمئناً کمترین محصول فروخته شده نینتندو نیست (کمترین فروش مربوط به Wii U با فروش تنها ۱۳.۵۶ میلیون نسخه و قبل از آن GameCube با ۲۱.۷۴ میلیون واحد قرار دارند)، مطمئناً مسیری طولانی در پیش دارد.

سه کنسول برتر نیتندو سوییچ بر اساس فروش میلیون واحدی مربوط به کنسول Nintendo DS با ۱۵۴.۰۸ میلیون واحد، Nintendo Game Boy با ۱۱۸.۶۹ میلیون واحد و Wii با ۱۰۱.۶۳ میلیون واحد است.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =