فصل جدید بازی های کال آو دیوتی کلد وار و وارزون

فصل جدید کال آو دیوتی کلد وار

فصل جدید کال آو دیوتی کلد وار و کال آو دیوتی وارزون به عنوان بخشی از روند ادغام، قالب فصلی مشترکی را به اشتراک گذاشته ‌اند. به این ترتیب، هر دو بازی را می‌توان در بتل پس بازی کرد و پیشرفت حالت Prestige مشترکی هم وجود خواهد داشت. با توجه به اینکه فصل ۲ خیلی سریع پایان یافت، طرفداران Call of Duty مشتاق ‌اند بدانند این دو بازی چه زمانی رسماً وارد فصل تازه‌ای از محتوای خود می‌شوند.

اگرچه هیچ خبر رسمی درباره تاریخ شروع Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone Season 3 وجود ندارد، اما الگوهای قبلی نشانه روشنی از زمان شروع فصل هستند. به علاوه، تاریخ پایان رسمی فصل ۲ تأیید شده است و احتمالاً روز شروع فصل سوم بسیار نزدیک است. با وجود محتوای جالب برای هر دو بازی Call of Duty فعال، این فصل جدید قرار است بسیار گسترده باشد.

تاریخ شروع فصل ۳

در حال حاضر، هر دو بازی Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Black Ops Cold War در اواسط Season 2 Reloaded قرار دارند. این موضوع نشانگر نیمه راه هر فصل است، این محیط به یک سنت و رسم تبدیل شده است و وجود آن تأیید می‌کند که بازیکنان به شروع فصل جدید نزدیک می‌شوند. برای Call of Duty: Black Ops Cold War، این به ‌روزرسانی میان فصلی Sniper Rifle، حالت بازی Zombies Onslaught جدید و Outbreak Region و نقشه‌های چند نفره جدید را به همراه داشته است. برای Call of Duty: Warzone، Season 2 Reloaded مکان‌های جدید زامبی و تیزرهایی از رویداد هسته‌ای جدید را به همراه خواهد داشت.

با این وجود، Season 2 Reloaded بیشتر از این ماندگار نخواهد بود. تا ۲۱ آوریل، این فصل تمام می­‌شود، یعنی بازیکنان علاقه‌مند به چالش‌های Seasonal Calling Card احتمالاً باید زودتر قفل آن‌ها را باز کنند. خوشبختانه، Call of Duty Seasons گذشته اثبات کردند که هیچ استراحت پایان دوره‌ای در پایان Reloaded Season و شروع محتوای فصل جدید وجود ندارد. در واقع، بازیکنان می‌توانند روز بعد از پایان فصل ۲ انتظار فصل ۳ را داشته باشند.

با فرض بر اینکه این الگو صحیح باشد، طرفداران می‌توانند خود را آماده کنند تا Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone Season 3 را در ۲۲ آوریل آغاز کنند. بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که این به ‌روزرسانی برای هر دو بازی بسیار عظیم باشد، زیرا شایعات بسیاری درباره محتوای در حال عرضه برای هر دو عنوان در فصل سوم وجود دارد. به این ترتیب، طرفدارانی که توانایی بارگیری زودتر از موعد به ‌روزرسانی‌های Call of Duty را دارند باید از این ویژگی استفاده کنند، زیرا بقیه بازیکنان احتمالاً باید مدت بیشتری برای آماده شدن بازی صبر کنند.

چه چیزی ممکن است به فصل ۳ Black Ops Cold War اضافه شود؟

Call of Duty: Black Ops Cold War احتمالاً از مزایای اصلی این به ‌روزرسانی جدید است و جامعه بازی چند نفره با چند شگفتی محتوا روبرو خواهند شد. نقشه‌های جدید ۶v6، نقشه جدید Fireteam و پیشنهاد جدید ۲v2 همگی از احتمالات قریب به یقین هستند. همچنین ممکن است چند حالت بازی جدید هم وجود داشته باشد. در عین حال وجود سلاح‌های جدید نیز تضمین شده است. بر اساس شایعات، تفنگی مانند Galil نیز وجود خواهد داشت، درحالی‌ که مدتی است وجود Ballistic Knife نیز شایعه شده است. اگر تیغه قابل پرتاب به سلاح ویژه Crossbow متصل شود، تمامی ابزارهای لازم برای بازگشت حالت مهمانی Sticks and Stones در دسترس خواهد بود.

فصل جدید کال آو دیوتی کلد وار

طرفداران Call of Duty Zombies باید انتظار محتوای جدید Outbreak را هم داشته باشند، زیرا اثبات شده است که عرضه جهان باز با جامعه Call of Duty: Black Ops Cold War موفقیت زیادی به همراه خواهد داشت. نه تنها رازهای مخفی جانبی مانند مأموریت ویژه رادیویی نیز وجود خواهد داشت، بلکه وجود مأموریت داستان اصلی هم برای حالت بازی تأیید شده است. اگرچه این مورد احتمالاً برای به‌ روزرسانی میان فصلی باقی خواهد ماند، اما بازیکنان اطمینان دارند که این مورد ظرف چند ماه آینده خواهد رسید، پس افرادی که به مأموریت داستانی عالی علاقه‌مندند، احتمالاً به شدت هیجان‌زده خواهند شد. منطقه جدید هم احتمالاً وجود خواهد داشت، نقشه هم احتمالاً مانند چیزی خواهد بود که Fireteam در فصل آینده اضافه خواهد کرد.

همچنین شایعات نشان می‌دهند که نقشه جدید Survival نیز در فصل ۳ عرضه خواهد شد. اولین Firebase Z در پایان فصل ۱ شروع شد و تیزر نقشه‌ها حاکی از آن هستند که محیط بازی در Berlin خواهد بود. به نظر می‌رسد بازیکنان باید مناطقی اطراف نقشه کلاسیک Kino Der Toten را بگردند و Wonder Weapon نیز احتمالاً معرفی خواهند شد. از نظر داستانی، مطمئنا اطلاعات بیشتری با پیشرفت‌های بزرگی مانند بازگشت Eddie افزوده خواهد شد. تقریباً مانند بازی‌های چند نفره، دسته جدیدی از چالش‌های فصلی و سطوح Prestige بیشتر افزوده خواهد شد.

چه چیزی به فصل ۳ Warzone اضافه خواهد شد؟

فصل ۳ بخش بزرگ‌تری برای بازیکنان Call of Duty: Warzone است، زیرا به نظر می‌رسد رویداد هسته‌ای قرار است در تاریخ ۲۲ آوریل آغاز شود. بازیکنان ظاهراً شاهد اضافه شدن حالت بازی Plague خواهند بود و طرفداران وظیفه ‌شناس باید مکان‌های آلوده شده توسط زامبی‌ها را پاک ‌سازی کنند. به عنوان بخشی از این حالت بازی PvE، سلاح هسته‌ای منفجر خواهد شد و پنجره کوچکی برای فرار از Verdansk را به گیمرها ارائه می‌دهد. از آنجا، بازیکنان شاهد نابودی نقشه قدیمی بوده و عصر جدیدی برای بازی بتل رویال آغاز می‌شود.

به نظر می‌رسد به جای دیدن نقشه Ural Mountains که مدت‌ها شایعه شده، شاهد نسخه جدیدی از Verdansk خواهیم بود. با توجه به این که این اتفاق در دهه ۱۹۸۰ رخ خواهد داد، جنبه‌های نقشه تغییر می‌کنند و مناطقی مانند Dam به پل تبدیل شده و Verdansk’s Stadium هنوز در دست ساخت است. اگرچه منطقه کاملاً جدیدی که طرفداران آرزویش را داشتند نیست، اما موضوع آن متناسب Call of Duty: Black Ops Cold War Operators است. همچنین با وجود مکان‌های تازه‌ای که تنوع گیم پلی مورد نیاز را ارائه می‌دهند، احتمالاً بازی به‌ اندازه کافی متفاوت خواهد بود.

در نهایت، طرفداران Call of Duty: Warzone می‌توانند انتظار کاهش قدرت زیاد FFAR و AUG را داشته باشند. این دو سلاح هفته­‌ها است بازی را تسخیر کرده ­اند و فصل ۳ زمان عالی برای تغییر است، متای جدیدی احتمالاً شکل می‌گیرد و طرفداران وقفه کوتاهی برای تسلط بر سلاح‌های خاص خواهند داشت. اگرچه تغییرات دیگری هم وجود خواهد داشت، اما به نظر می‌رسد این موارد در فصل ۳ بسیار برجسته خواهند بود و بازیکنان تنها سه هفته با تجربه این محتوای تازه فاصله دارند.

 

منبع: GameRant

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هشت =