فصل جدید Fortnite به تعویق افتاد

کمپانی Epic Games در روز سه شنبه اعلام کرد که عرضه فصل جدید Fortnite به تعویق افتاده است. این کمپانی، شروع فصل جدید Fortnite را بیش از یک ماه به تأخیر انداخت. این تاریخ از ۳۰ آوریل (۱۱ اردیبهشت) به ۴ ژوئن (۱۵ خرداد) تغییر پیدا کرد. این اولین باری است که شاهد تأخیر در ارائه فصل سوم هستیم، اما اولین تأخیری نیست که در قسمت دوم Fortnite اتفاق می افتد. اولین فصل Fortnite 2، برخلاف آن چه که برنامه ریزی شده بود، ماه ها به طول انجامید و ارائه فصل دوم آن نیز چندین بار به تأخیر افتاد.

این تأخیرها بسیاری از طرفداران Fortnite را که برای دیدن تغییرات فصل جدید هیجان زده بودند، نا امید می کند. اما به گفته سازندگان Fortnite، این بازی محتوای زیادی برای سرگرم کردن بازیکنان خواهد داشت.

Epic در پستی که در وبلاگ خود در مورد این تأخیر گذاشته بود، به تعدادی از آپدیت های بازی مانند چالش های جدید، جایزه XP، “گیم پلی تازه” و “سورپرایزها” اشاره کرد. در حال حاضر هنوز مشخص نیست که این آپدیت جدید چگونه خواهد بود، اما در گذشته پس از به تأخیر افتادن فصل ها، کمپانی Epic چالش هایی مانند Overtime Challenges را ارائه کرده بود که در صورت تکمیل آن ها، Battle Pass فصل بعد را به صورت رایگان به بازیکنان اهدا می کرد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 3 =