فضای مورد نیاز بازی Days Gone PS4 مشخص شد

فضای مورد نیاز بازی Days Gone PS4 مشخص شد

فضای مورد نیاز بازی Days Gone PS4 مشخص شد

فضای مورد نیاز بازی Days Gone PS4 مشخص شد

چندی پیش کمپانی سازنده بازیDays Gone خبر از ارائه ی نسخه جدید این بازی داد. این بازی در نسخه ی جدید خود به حافظه ای در حدود ۶۷ گیگ احتیاج دارد. نسخه جدید بازی Days Gone 26 آوریل یا همان ۶ اردیبهشت در خدمت بازی کنندگان قرار می گیرد. این بازی از نظر گرافیک و طراحی محیط فوق العاده است. در بازی پی اس ۴ به کمک گزینه ی Photo Made می توانید هر منظره ای را که دوست داشتید در حافظه ذخیره نمایید.

فضای مورد نیاز بازی Days Gone PS4 مشخص شد
فضای مورد نیاز بازی Days Gone PS4 مشخص شد

بررسی بازی Days Gone
بازی Days Gone حال و هوای دنیایی را نشان می دهد که نفس های آخرش را می کشد. می توان گفت که این بازی یک بازی ترسناک و اکشن است. کمپانی سونی تا به حال با انتشار بازی های پرطرفداری همچون «خدای جنگ» و «مردعنکبوتی» شهرت بی سابقه ای را از آن خود کند. این کمپانی بار دیگر با انتشار بازی Days Gone نشان داد که لایق این شهرت بوده است.
این بازی در استودیو Bend طراحی شده است. این کمپانی قبلا بخاطر ارائه ی بازی Psyphon Filter محبوبیت زیادی بدست آورده بود و اکنون بازی کنندگان می توانند به این استودیو اطمینان کنند. استودیو بند بازی سایفون فیلتر را در سال ۲۰۰۴ برای پلی استیشن ۲ ارائه کرد. تا آن زمان تنها این استودیو برای پلی استیشن بازی طراحی می کرد. داستان بازی Days Gone از این قرار است که شخصیت اصلی بازی یعنی دیکن به عنوان یک موتور سوار در گروه موتور سواری حضور دارد.
در این داستان دو سال است که ویروسی وارد کره ی زمین شده است که می تواند جان هر جانداری را تهدید کند و انسان ها را به دشمنان شما به اسم «فریکر» تبدیل کند. این موجودات ترسناک و باهوش در نقاط مختلفی از زمین به صورت گروهی پراکنده شده اند. چون ویروس باعث بیدار شدن خوی درنده ی حیوانات و انسان ها می شود زمین هم لحظه به لحظه به مرگ نزدیک می شود. شما باید با زامبی ها یا همان فریکرها مبارزه کنید.
ویکن می خواهد علاوه بر انجام مأموریت خود دوست خود را که در یکی از کمپ ها زندانی شده است، نجات دهد. اسلحه ی شما در محیط بازی موجود است می توانید با نارنجک های دستی همه ی این موجودات پلید را از بین ببرید و البته یک تفنگ هم در دست دارید. زامبی ها دیوانه وار دنبال شما هستند، تا شما را هم به یک زامبی تبدیل کنند. این زامبی ها با شلیک یک گلوله به سر از پا در می آیند، ولی آن قدر زیاد هستند و تیر های شما محدود که بهتر از فرار را ترجیح دهید.
البته بازی مراحلی نیز برای کشتن زامبی ها دارد تا بتوانید هیجان خود را بر سر آن ها خالی کنید. خبر خوب این است که می توانید با موتور خود به سرعت از دست این موجودات فرار کنید. این بازی مثل بازی های دیگر امکان توسعه ابزار را در اختیار شما قرار می دهد. نکته جذاب این بازی PS4 طراحی با جزئیات این زامبی هاست؛ چون با این که تعداد زیادی از آن ها در بازی حضور دارند، اما کیفیت چهره های آن ها بسیار خوب طراحی شده است.

فضای مورد نیاز بازی Days Gone PS4 مشخص شد
فضای مورد نیاز بازی Days Gone PS4 مشخص شد

نتیجه گیری درباره ی بازی Days Gone
این بازی در بین بازی های دیگرتوانسته امتیاز خوبی دریافت نماید. یک نقص بازی در نقش های تکراری زامبی هاست. معمولا سونی در بیشتر بازی های خود از زامبی ها استفاده می کند. اما این نقص با در نظر گرفتن ماجراجویی های خارق العاده ی این بازی چندان پر رنگ به نظر نمی رسد. از طرفی محدود بودن ابزار کشتار زامبی ها و تعداد زیاد آن ها حس ترس و هیجان بی سابقه ای را دل بازی کننده ایجاد می کند.
ممکن است به خاطر مراحل و مبارزات تکراری کمی از بازی دل زده بشوید. اما مبارزه با یک زامبی هیچوقت کسل کننده نخواهد بود. این بازی به خاطر استفاده از هوش مصنوعی عالی حرف ندارد، ولی از نظر سایر کمپانی های سازنده بازی تلاش مردم برای زنده ماندن و ساختن دوباره ی کره ی زمین کمی پیش پا افتاده و قدیمی به نظر می رسد.ولی در عوض متن گفتگو و چهره های مثبت و منفی بازی منحصر به فرد هستند. در کل طراحی ها و صدا گذاری ها و بازی با نور در محیط بازی، گیرایی بازی را تا حد قابل توجهی افزایش داده است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 2 =