فهرست بازی های مینی کنسول سگا جنسیس تکمیل شد

بازی های سگا جنسیس

کمپانی سگا (Sega) نسخه جدیدی از کنسول سگا جنسیس را معرفی کرده است، دستگاه کوچک و جذابی که بازی های قدیمی و نوستالژیک را برایتان در قالبی جدید و با کیفیتی مطلوب اجرا خواهد نمود، اخیرا بازی های جدیدی برای این مینی کنسول معرفی شده است که تعداد بازی های سگا جنسیس را به عدد ۴۲ می رساند.

بازی های سگا جنسیس
بازی های مینی کنسول سگا جنسیس

 

سگا چندی پیش از ورژن جدید مینی کنسول خود موسوم به سگا جنسیس رونمایی کرد، این مینی کنسول که با طرح هایی از قدیم و شخصیت های دوست داشتنی بازی های ویدئویی قدیمی طراحی شده است، در همان نگاه اول می تواند حس نوستالژیک را در کاربران قدیمی خود زنده نماید. هر چند این کنسول بازی نسبت به نسخه های اولیه کنسول های سگا تفاوت های ساختاری زیادی پیدا کرده و مزیت ها و جذابیت های بسیار زیادی به آن اضافه شده است.

اما هنوز هم بیشتر از این جذابیت ها، این خاطرات قدیمی است که کاربران را به سمت استفاده از آن خواهد کشاند. شاید جالب باشد بدانید که مینی کنسول سگا جنسیس در میان غول های نرم افزاری و سخت افزاری مانند پلی استیشن و ایکس باکس امید های زیادی برای تبدیل به یکی از پر فروش ترین کنسول های بازی جهان دارد و کاربران زیادی به طرفداران و هواداران این مینی کنسول دستی اضافه خواهند شد، اتفاقی که خود سگا نیز آن را پیش بینی کرده و خود را برای چنین رویدادی آماده می نماید.

طراحی نوستالژیک سگا جنسیس

سگا از همان روزهای ابتدایی معرفی مینی کنسول سگا جنسیس قول داده بود که ۴۲ بازی منحصر به فرد و جذاب را در این کنسول بازی برای کاربران آماده سازد. اتفاقی که بالاخره سگا آن را تکمیل کرد و این شرایط و مزایا برای گیمرهای علاقمند به سگا و جنسیس فراهم آمد. فهرست نهایی ۴۲ بازی موجود در این کنسول بازی تکمیل شد و اکنون کاربران می توانند این لیست را به صورت کامل مشاهده نمایند.

اما این تنها دلیل نیست که طرفداران و گیمرهای زیادی را به سمت استفاده از این کنسول بازی کشانده است. شاید قیمت پایین آن نیز یکی از دلایل باشد، اما با این وجود جذابیت های دیگری در این کنسول بازی وجود دارد که می توان از آن ها به عنوان دلیل اصلی فروش بالای سگا جنسیس یاد کرد. خود مدیران سگا نیز به این موضوع احاطه داشته و اتفاقا به صورت تعمدی از یک طراحی نوستالژیک بر روی بدنه این کنسول بازی استفاده کرده اند. از زمان معرفی مینی کنسول سگا جنسیس این طراحی منحصر به فرد و نوستالژیک آن بوده است که در همه محافل و رسانه های خبری سر و صدا نموده و همین امر نیز باعث شده تا در کشورهای مختلف جهان گیمرها برای حضور در فضای این کنسول بازی اعلام آمادگی نمایند.

لیست بازی های سگا جنسیس

۳۰ بازی ویدئویی برای حضور در فهرست بازی های مینی کنسول سگا جنسیس اعلام شد که ۱۲ بازی از این لیست باقی مانده است. اکنون با معرفی این ۱۲ بازی جدید فهرست سگا برای طراحی جنسیس تکمیل شده است و دیگر هیچ بهانه و مشکلی برای عرضه این کنسول بازی وجود نخواهد داشت.

۴۲ بازی معرفی شده توسط سگا برای مینی کنسول سگا جنسیس از قرار زیر می باشند:

 1. Sonic the Hedgehog
 2. Ecco the Dolphin
 3. Castlevania: Bloodlines
 4. Space Harrier 2
 5. Shining Force
 6. Robotnik’s Mean Bean Machine
 7. ToeJam & Earl
 8. Comix Zone
 9. Altered Beast
 10. Gunstar Heroes
 11. Earthworm Jim
 12. Sonic the Hedgehog 2
 13. Castle of Illusion Starring Mickey Mouse
 14. World of Illusion Starring Mickey Mouse and Donald Duck
 15. Contra: Hard Corps
 16. Thunder Force III
 17. Super Fantasy Zone
 18. Shinobi III: Return of the Ninja Master
 19. Streets of Rage 2
 20. Landstalker
 21. Mega Man: The Wily Wars
 22. Street Fighter II: Special Championship Edition
 23. Ghouls ‘n Ghosts
 24. Alex Kidd in the Enchanted Castle
 25. Beyond Oasis
 26. Golden Axe
 27. Phantasy Star IV: The End Of The Millennium
 28. Sonic The Hedgehog Spinball
 29. Vectorman
 30. Wonder Boy in Monster World
 31. Tetris
 32. Darius
 33. Virtua Fighter 2
 34. Alisia Dragoon
 35. Monster World IV
 36. Kid Chameleon
 37. Road Rash II
 38. Eternal Champions
 39. Columns
 40. Dynamite Headdy
 41. Strider
 42. Light Crusader

سگا جنسیس را بهتر بشناسیم

بازی های سگا جنسیس
سگا جنسیس را بهتر بشناسیم

شاید برای کاربران و گیمرهایی که در سال های اخیر وارد چرخه این صنعت شده و از طرفداران جدید بازی های کامپیوتری باشند، سگا کمپانی شناخته شده ای نباشد. وجود کنسول های بازی پیشرفته و جذابی مانند کنسول بازی پلی استیشن ۴ پرو و البته کنسول بازی ایکس باکس وان به کمتر کاربری این اجازه را می دهد تا سراغ سایر کنسول های بازی مانند سگا جنسیس برود. یا حتی به فکر استفاده از سایر کنسول های بازی بیفتد.

کمپانی سگا در اواخر قرن بیستم موفق به ارائه بهترین و پرفروش ترین کنسول بازی نیز شده است، از این رو سگا را باید با سایر توسعه دهندگان کنسول بازی کمی متفاوت دید. اگر از اکثر کاربران قدیمی بازی های ویدئویی درباره این کنسول بازی بپرسید، احتمالا آنها با گرمی و هیجان درباره آن صحبت خواهند کرد. روزی که هنوز پلی استیشن و ایکس باکس به این گرمی و وفور در خانه ها وجود نداشته و خیلی شناخته شده نبودند، محصولات سگا بود که ساعات زیادی از اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را به خود اختصاص می داد.

عناوین بازی و شخصیت های این بازی ها برای همیشه در ذهن و یاد این افراد هک شده و حضور بازی های کامپیوتری فوق مدرن امروزی هم باعث نشده تا این شخصیت ها از یاد این کاربران خارج شود. شخصیت هایی که هنوز هم بسیاری از سازندگان تبلیغات محیطی و بصری از محبوبیت های بالای آن ها استفاده نموده و مشتریان را با این ترفندها به سمت خود جذب می نمایند.

از این رو استفاده از مینی کنسول ۸۰ دلاری سگا جنسیس می تواند حتی در کنار سایر کنسول های خانگی به عنوان یک هیجان جدید به اوقات فراغت نوجوانان اضافه شود. این کنسول بازی به دلیل حجم کمی که دارد به راحتی قابل جابجایی بوده و امکان استفاده از آن در سفرها و یا در کنار اطرافیان به راحتی فراهم خواهد آمد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 6 =