فیزیک جالب بازی Mugsters در تریلر جدید این بازی

فیزیک جالب بازی Mugsters

همان طور که از عنوان مقاله مشخص است فیزیک جالب بازی Mugsters و فضا سازی و در کل گیم پلی این بازی جالب است که پیش بینی می شود که بتواند جایگاه خوبی را از آن خود کند و به یکی از بازی های پر فروش تبدیل بشود. در واقع فضای این بازی یک مقدار از حالت روتین و همیشگی خارج است و این موضوع به راحتی از طراحی محیط متفاوت آن قابل درک است طوری که در نگاه اول شاید محیط بازی اندکی بچگانه به نظر بیایید و افرادی با رده ی سنی بالا تر مانند نوجوانان و یا جتی جوانان با دیدن محیط آن احساس تمایلی به بازی نکنند.

فیزیک جالب بازی Mugsters
بازی Mugsters

اگر به دنبال یک بازی به اصطلاح بزن و بکش هستید و علاوه بر آن تمایل دارید اندکی هم چاشنی معما با آن مخلوط باشد احتمالا بازی Mugsters میتواند بازی مناسب و دلخواه شما باشد. این بازی که ساخته استودیو Reinkout است بی شک میتواند حس نو و تازه ای را به مخاطبین خود القا کند که به تازگی هم تریلر جدیدی توسط این استودیو از این بازی منتشر شده است تا مخاطبین این دسته از بازی ها یعنی اکشن و معمایی را، از روند پیشرفت بازی مطلع سازد.

همان طور که از عنوان مقاله مشخص است فیزیک جالب بازی Mugsters و فضا سازی و در کل گیم پلی این بازی جالب است که پیش بینی میشود که بتواند جایگاه خوبی را از آن خود کند و به یکی از بازی های پر فروش تبدیل بشود. در واقع فضای این بازی یک مقدار از حالت روتین و همیشگی خارج است و این موضوع به راحتی از طراحی محیط متفاوت آن قابل درک است طوری که در نگاه اول شاید محیط بازی اندکی بچگانه به نظر بیایید و افرادی با رده ی سنی بالا تر مانند نوجوانان و یا جتی جوانان با دیدن محیط آن احساس تمایلی به بازی نکنند.

اما این موضوع فقط با یک نگاه به ظاهر بازی این گونه به نظر می آید بنابر این نوجوانان و جوانان هم میتوانند از این بازی استفاده کرده و لذت ببرند .در واقع بازی از این قرار است که آدم فضایی ها به کره ی زمین حمله کرده و باعث اذیت انسان ها می شوند و زمین را تصاحب کرده اند و کار مخاطب این بازی این است که زمین را از دست آن ها نجات بدهد و البته در این راه سختی هایی هم متحمل میشود که روند بازی را شیرین تر و جذاب تر می کند.

فیزیک جالب بازی Mugsters
بازی Mugsters

در واقع افرادی که این بازی را انجام می دهند باید از راه هایی که در محیط بازی طراحی شده است استفاده کنند تا بتوانند این بیگانگان را شکست داده و زمین را تصاحب کنند. از جمله این طراحی ها وسایل نقلیه ی زیادی است که در محیط این بازی وجود دارد که در واقع یکی از نکات جالب این بازی تنوع وسایل نقلیه ی موجود در آن است که مخاطب میتواند متناسب با سلیقه ی خود یکی از آن ها را بر گزیند.

به هر حال محیط فضا و افراد عجیب و غریب موجود در آن به عبارتی آدم فضایی ها همیشه قابل توجه تمامی کارگردانان چه در عرصه ی سینما و چه در عرصه ی بازی های سرگرم کننده بوده است و آن ها هر گاه می خواهند یک محیط متفاوت را خلق کنند بیشتر مواقع از محیط فضا و آدم‌ فضایی های موجود در آن استفاده میکردند زیرا به راحتی میتواند توجه افراد مختلف با سلایق شخصی متفاوت را به خود جلب کند.

از دیگر ویژگی های این بازی میتوان به فضای معما گونه ی آن اشاره کرد که در واقع این معما ها نشان میدهند که برای موفق شدن در کاری تنها زد و خورد یا به عبارتی زور بازو کافی نمیباشد یعنی در واقع این وسایل نقلیه و تَله ها یا هر فضا سازی دیگری که جهت به دام انداختن دشمن در این بازی Playstation 4 تعبیه شده است، به تنهایی برای پیروزی کافی نمی باشند و معما هایی وجود دارند که علاوه بر این تله ها و این فضا سازی ها، برای شکست دشمنان نیاز میباشد و این خود نکته ی مثبتی است که این بازی که در نگاه اول فضا سازی آن اندکی بچگانه به نظر می رسد، یک بازی برای رده های سنی مختلف از جمله نو جوانان و حتی جوانان نیز به حساب بیاید.

این معما ها و در کل روند بازی طوری است که در یک نگاه شاید اندکی سخت به نظر برسد اما نکته این است که با اندکی تمرین و با یک بار بازی کردن این بازی بسیار راحت و لذت بخش میشود به قول معروف معما چو حل گشت آسان شود و این نکته را در نظر بگیرید که نجات انسان ها و کره ی زمین تنها به دست شما و توانایی شما در استفاده ی درست از ابزار و توانایی ذهن شما در حل معما ها میباشد پس تا میتوانید تلاش کنید که تنها قهرمان شهر شما هستید. این بازی احتمالا در تاریخ ۱۷ جولای برای کنسول های پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، پی سی و مک منتشر خواهد شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 1 =