فیلمبرداری فیلم Resident Evil پایان یافت

فیلم Resident Evil

راه‌ اندازی مجدد فیلم Resident Evil یک قدم به نمایش برتر خود در سال ۲۰۲۱ نزدیک‌تر شد. در توییتی که در صفحه اصلی فیلم Resident Evil منتشر شد، نشان داده شد که فیلمبرداری به پایان رسیده است. این راه ‌اندازی مجدد در سال ۲۰۱۷ اعلام شد.

علیرغم اینکه سال ۲۰۲۰ یک سال سخت بی‌سابقه (به خصوص در صنعت سینما و بازی‌های ویدیویی) بود، باز هم فیلم Resident Evil با قدرت پیش رفت. در ماه‌های اخیر، گروه بازیگران با تصاویر بسیار هیجان ‌انگیزی اعلام شدند. به علاوه، تاریخ اکران فیلم برای پاییز ۲۰۲۱ مشخص شده است.

به گفته کارگردان این فیلم Johannes Roberts، به نظر می‌رسد این فیلم در فضای وحشتناک و محیط فرانچایز بازی ویدیویی باشد. او می‌گوید: با این فیلم، واقعاً می‌خواستم به دو بازی اول بازگردم. آن تجربه وحشتناکی که در اولین بازی داشتم را دوباره بسازم و در کنار آن داستان انسان زمینی در شهر کوچک و در حال مرگ آمریکایی را بازگو کنم. به نظر می‌رسد هر دو این‌ها به هم ارتباط دارند و با مخاطبین امروزی ارتباط برقرار خواهند کرد.”

 اکنون که فیلمبرداری تمام شده است، آیا برای بازگشت به دنیای سینماتیک Resident Evil هیجان زده هستید؟ نظراتتان را در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + پنج =