فیلم ‌برداری فیلم Borderlands به‌ زودی آغاز می‌شود

فیلم Borderlands

فیلم Borderlands توسط Eli Roth در حال آماده‌ سازی است تا توسط Lionsgate تولید شود. با وجود گزارش‌هایی که درباره حضور عمده کمدین Kevin Hart بود، همه توجهات به این موضوع جلب شده که این فیلم چگونه خواهد بود. با ادامه محدودیت‌های قرنطینه مربوط به کووید ۱۹ که در سال ۲۰۲۱ هم ادامه یافته است، جنبه‌های بسیاری از صنعت سرگرمی، به ویژه فیلم‌ها، زیر سؤال رفته ‌اند. اما به نظر می‌رسد این استودیو آماده شده تا خیلی زود فیلم‌ برداری را در Budapest Hungary آغاز کند.

آدام گودمن رئیس MidAtlantic Films اخیراً با گزارشگران هالیوود نشست داشت تا درباره اتفاقات فیلم بعدی صحبت کند. او گفت:”ما جایی برای فیلم Lionsgate، Borderlands، با بازی ستارگانی چون کیت بلانشیت و کوین هارت باز کرده‌ ایم. ما در حال انجام پروژه فصل سه Jack Ryan برای Paramount TV و همچنین پروژه Marvel هستیم که به دلایل امنیتی نمی‌توانم درباره آن صحبتی کنم. وقتمان برای چند ماه آینده تا تابستان کاملاً پر است. خوشبختانه آخرین چرخه‌ای است که باید کارهایش را با رعایت پروتکل‌های کووید-۱۹ انجام دهیم.”

در مورد گزارش مربوط به حضور هارت نیز گفته شده که نقش او هنوز به صورت علنی مشخص نشده است. شایعات قبلی حاکی از این بودند که او در نقش Roland و در کنار Cate Blanchett که قرار است نقش Lilith محبوب ما را داشته باشد، بازی می‌کند. دیدن لیست کامل بازیگران هنگام پخش جالب خواهد بود.

حرکت به Hungary به دلیل جایگاهش در این بیماری همه‌ گیر، گزینه محبوبی برای اکثر فیلم‌ها و تلویزیون است. Hungary مکانی بود که در ابتدای انتشار بیماری به دلیل آلودگی کم افراد، کمترین محدودیت‌های قرنطینه‌ای را اعمال کرد. دولت نیز با تمرکز زیاد بر صنایعی مانند صنعت فیلم ‌سازی به طور فعالانه اقدامات جدی در راستای غلبه بر ویروس را انجام داد.

الی روث، کارگردان فیلم هنگامی که این فیلم برای اولین بار اعلام شد بیان کرد:” خیلی در دنیای Borderlands غرق شده‌ ام و بهترین کارم را با تیم نویسندگی، تیم تولید و استودیو انجام داده‌ ام. من سابقه بلند و موفقی با Lionsgate  داشته ‌ام. حس می‌کنم باهم بزرگ شده ‌ایم و همه چیز در شغل کارگردانی من منجر به ایجاد پروژه‌ای با این مقیاس و جاه‌طلبی شده است. به دنبال این هستم تا تمام انرژی، ایده و دیدگاه‌های خودم را وارد دنیای خلاقانه، سرگرم ‌کننده و وحشی بازی‌ها کنم. رندی پیچفورد و همه افراد Gearbox حامی ایده‌های من هستند. واقعاً انگار طوفان کاملی از سازندگان ایجاد شده است. ما در حال ساخت کلاسیک جدیدی هستیم که طرفداران بازی عاشق آن خواهند شد. اما این کلاسیک مخاطبین جدیدی را در سراسر جهان پیدا خواهد کرد.”

امیدواریم به ‌زودی اطلاعات بیشتری از بازیگران این پروژه و این که این پروژه چه چیزی ارائه خواهد کرد را به دست آوریم. دوست دارید شاهد تکرار نقش کدان شخصیت Borderlands در فیلم آینده باشید؟ نظرات خود را در زیر با ما به اشتراک بگذارید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =