کوری بارلوگ با کارگردان فیلم Mad Max همکاری خواهد کرد

فیلم Mad Max

البته ممکن است تنها موردی که باعث تعجب منتقدین و علاقه مندان شود تعامل و همکاری است که بین کوری بارلوگ کارگردان بازی God Of War، با جرج میلر کارگردان فیلم Mad Max صورت گرفته است.

فیلم Mad Max
فیلم Mad Max

کوری بارلوگ با کارگردان فیلم Mad Max همکاری خواهد کرد

کارگردان بازی God Of War، کوری بارلوگ در مصاحبه ای که اخیرا انجام داده است در مورد همکاری خود با کارگردان فیلم Mad Max مواردی را بیان کرده است. 

قسمت جدید بازی God Of War، در چند روز آینده برای اجرا بر روی پلی استیشن ۴ در اختیار گیمر ها و علاقه مندان قرار خواهد گرفت. بر اساس مطالبی که منتقدان در مورد این بازی بیان کرده اند؛ انتظاز یک بازی مهیج را از کمپانی تولید کننده این بازی خواهیم داشت. از نظر منتقدان بازی God Of War یک بازی است که به خوبی توانسته خود را در دنیای بازی های گیم پلی مطرح کند. البته ممکن است تنها موردی که باعث تعجب منتقدین و علاقه مندان شود تعامل و همکاری است که بین کوری بارلوگ کارگردان بازی God Of War، با جرج میلر کارگردان فیلم Mad Max صورت گرفته است. البته نظر خود کوری بارگ در مورد این همکاری این است که اگر این همکاری شکل نمی گرفت ممکن بود این بازی به شکلی که امروز می بینیم مطرح نمی شد.

 

درست زمانی که بارلوگ همکاری با شرکت سونی را قطع کرد؛ اطلا عاتی مبنی بر همکاری او با میلر در همان سال یعنی سال ۲۰۰۸ منتشر شد. بنا بر موارد گفته شده، آنچه که مشخص شده بود قرار بر این بود که استدیو Avalanche که بازی Just Cause را تولید کرده بود بر روی سری جدید Mad Max کار کند و در سال ۲۰۱۵ این مجموعه را ارائه کند.در همان سال هم فیلم Mad Max: Fury Road برای علاقه مندان به نمایش گذاشته شد ولی نتوانست انتظارات بارلوگ را آورده کند.ولی بارلوگ عقیده داشت که همکاری او با میلر باعث پیشرفت کار او می شود. از نظر او همکاری بارلوگ با میلر برای ساخت بازی  God Of War به لحاظ روایت گری در داستان و نوع تولید بازی باعث توسعه کار او در ساخت بازی شده است.

بارلوگ در این باره می گوید:

 

باعث تاسف است که بعضی از اوقات ساخت و تولید این بازی ها انتظارات را برآورده نمی کنند و در جهت دیگری پیش می روند. برای ساخت بازی   Mad Max من به همراه جورج تلاش زیادی کردیم؛ و راههای زیادی را برای ساخت و تولید هر چه بهتر این بازی امتحان کردیم اما در نهایت نتوانستیم اثر قابل قبولی را ارائه دهیم. 

احساس من بابت همکاری با میلر همانند کسی است که به یک معدن از جواهر دست پیدا کرده است.تمامی کسانی که با او کار می کنند واقعا در کار خود حرفه ای هستند. احساس من برای همکاری با این معدن جواهر یک حس فوثق العاده بود.

فیلم Mad Max
فیلم Mad Max

روز گذشته از طرف منتقدین برای بازی God Of Wa r نمرات و امتیازات بسیار خوبی را به دلیل وجود داستان سرایی مناسب؛ صحنه های هیجان انگیز، و موسیقی بی نظریش دریافت کند.این بازی بر روی پلی استیشن ۴ در تاریخ ۲۰ آوریل قابل ارائه است.

بازی God Of War یکی از بازی های فوق العاده مهیج در نسل هشتم بازی های گیم پلی است. در حقیقت این بازی با ترکیبی از بازی های موفق در زمینه دنیای گیم و با یک سبک خاص توانسته است نظر علاقه مندان را به خود جلب کند.

در حقیقت بازی God Of War، آخرین اثر خارق العاده استدیوی سانتا مونیکا است که در نتیجه ۵ سال کار و تلاش است که از نظر منتقدان یک بازی جامع و کامل و از هر نظر دارای ویزگی های خاص است. هنگامی که شما وارد بازی God Of War می شویدف ان قدر در لحظات جذاب این بازی غرق می شوید که به هیچ عنوان متوجه گذر زمان نخواهید شد و ممکن است این بازی برای تعدادی از گیمر ها خاطره بازی The Last Of Us را زنده کند. این بازی نیز جزء بازی های شاهکار در نسل هشتم بازی ها بود.

در حقیقت بازی God Of War؛ یک نکته مهم و اساسی  را برای گیمر ها یاد آور می شود و این نکته جرئت و قدرت ریسک کردن و تجربه اندوزی است. شاید اجرای این بازی برای تعدادی از گیمر ها یاد آور بازی Gears Of War باشد که در سال ۲۰۰۶ برای گیمر ها و علاقه مندان ارائه شد.  این بازی در واقع نشان دهنده بازی اول شخص در بین کنسول بازی ها بود.

در واقع شاید به زعم تعداد زیادی از کارشناسان سری جدید بازی God Of War، تمام ویژگی های بازی های گذشته را با خود به همراه داشته باشدو تمام این المان های خاص مانند، خشم، نوع مبارزه ای که در بین کاراکتر ها در می گیرد نحوه داستان سرایی و نوع حرکت دوربین در این بازی همه و همه نشان از یک بازی جالب توجه و مهیج را دارد.

در این بازی شاهد کاراکتری به نام کریتوس یا همان خدای جنگ هستیم که شاید بیشتر لحظات در بازی به این کاراکتر مربوط شود. اما بهترین تعریف در مورد بازی God Of War0 یک بازی با داستانی هیجان انگیز و ارائه جزئیات  جذاب که فارغ از لحظات خسم و نفرت، دقایق سر شار از وقایع شکقت انگیز را برای گیمر ها به ارمغان می اورد. این بازی در کنار گرافیک فوق العاده خود دارای موسیقی متن با احساس و زیبایی است که باعث آرامش گیمر در طول بازی خواهد شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + دوازده =