فیلم Mortal Kombat با تصاویر و جزئیات داستانی جدیدی آغاز به کار کرد

فیلم Mortal Kombat

فیلم Mortal Kombat که توسط کمپانی برادران وارنر ساخته شده است، پس از انتظار طولانی، آوریل امسال آغاز به کار می‌کند. Entertainment Weekly بخش‌های جدیدی از جزئیات داستانی و تصاویر اختصاصی فیلم را به اشتراک گذاشته است. تصاویر جدید ظاهر برخی از مبارزان محبوب را در شکوه سینمایی‌شان به طرفداران نشان می‌دهد.­

در دقایق آغازین فیلم مبارزه‌ای بین Sub-Zero و Scorpion با هویت قبل نینجایشان یعنی به ترتیب Bi-Han و Hanzo Hasashi رخ می‌دهد. این تصویر دید خوبی از Liu Kang ،Kung Lao ،Sonya Blade و Jax به ما ارائه داده است. در این قسمت همچنین Cole Young، شخصیت جدید و قهرمان فیلم نیز ظاهر می‌شود. او یک مبارز بدشانس MMA است که ارتباط مرموزی با مسابقات بدنامی دارد. نشان اژدهای نمادین روی سینه‌اش، شاهدی بر این موضوع است. شخصیت تأیید شده دیگر شامل Raiden ،Kano ،Shang Tsung ،Mileena و Nitara هستند. برای دیدن کامل این تصاویر باید به سایت EW مراجعه کنید. البته که ارزشش را دارد.

صحبت‌های کارگردان فیلم

به گفته کارگردان فیلم Mortal Kombat یعنی سیمون مک کوئید، برای افرادی که نگران کاهش قدرت امضای فیلم بوده ‌اند، باید بدانند که جای نگرانی نیست. زیرا “قرار نیست امتیاز PG-13 را بگیرد.” یک دلیل اصلی این گفته این است که Fatalities کاملاً درک شده در فیلم است. این اولین ویژگی برای هر یک از فیلم‌های Mortal Kombat است. برخی از این‌ها مستقیماً از بازی عرضه می‌شوند. همه اطلاعات مربوط به فیلم روی کاغذ امیدوارکننده است. البته پس از تأخیر مربوط به ویروس کرونا، دیدن پایان خوب برای این پروژه دل ‌انگیز خواهد بود.

Mortal Kombat توسط Todd Gardner و James Wan Aquamna The Conjuring ساخته شده است. این فیلم در تاریخ ۱۶ آوریل سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود و به صورت استریم در HBO Max در دسترس قرار گرفته و در همان روز در سینماها اکران خواهد شد. 

 

منبع: GameInformer

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =