قابلیت توقف میان بازی برای بازیکنان بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

قابلیت توقف میان بازی برای بازیکنان بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

قابلیت توقف میان بازی برای بازیکنان بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

اگر از مخاطبان بازی Sekiro: Shadows Die Twice باشید، احتمالا اطلاعات جامعی در مورد این بازی دارید. ما قصد داریم در این مقاله در مورد بیانیه “استودیوی فرام سافت ور” در مورد این بازی صحبت کنیم. این استودیو در سال ۲۰۱۸ میلادی اعلام کرد که Sekiro: Shadows Die Twice فاقد بخش چند نفره انلاین خواهد بود. وجود نداشتن این امکان در بازی موجب شده است تا کاربران به قابلیت تازه ای دست پیدا کنند.
بنا بر گفته فرام سافت ور علاقمندان می توانند در حین بازی آن را متوقف کنند.
استودیو فرام سافت ور تا کنون عناوین و بازی های متنوعی را برای پلتفرم های مختلف خلق کرده است. جالب اینکه در تمامی آنها به غیر از نسخه بازسازی شده Dark Souls برای کنسول های نینتندو امکان توقف در بازی وجود ندارد. حالا از زمانی که خبر رسیده است Sekiro: Shadows Die Twice هم از این قابلیت برخوردار است، سوالات زیادی در ذهن مخاطبان شکل گرفته است.
بسیاری از افراد تصور می کنند که وجود این قابلیت در Sekiro: Shadows Die Twice به معنای آسان تر بودن آن در مقایسه با سایر بازی های تولیدی این استودیو است. در صورتی که چنین تصوری اصلا حقیقت ندارد. استودیوی فرام سافت ور معتقد است که Sekiro: Shadows Die Twice نه تنها از عناوین و آثار دیگر این مجموعه آسان تر نیست، بلکه می تواند سخت تر هم باشد.

قابلیت توقف میان بازی برای بازیکنان بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4
قابلیت توقف میان بازی برای بازیکنان بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

فرام سافت ور اعلام کرده است، از آنجایی که Sekiro: Shadows Die Twice فاقد بخش چند نفره است، ما تمامی تلاش خودمان را به کار گرفتیم تا به طور جدی گیمر را در بخش های مختلف بازی PlayStation به چالش بکشیم. از همین رو از باس ها و محیط های متنوعی استفاده کرده ایم تا تجربه بخش چند نفره بازی به شدت سخت و نفس بر شود.

صحبت های سوهیرو کیتاو در مورد بخش تک نفره Sekiro: Shadows Die Twice
سوهیرو کیتاو در مقام مدیریت روابط عمومی فرام سافت ور قرار دارد. او در مورد بخش تک نفره Sekiro: Shadows Die Twice گفته است:“ما همیشه مجبور بودیم برای خلق هیجان و چالش های جدی در بازی ها به روابط بازیکنان توجه داشته باشیم. بدین ترتیب کاربران موظف می شدند تا به منظور برطرف کردن چالش هایی که در مسیربازی قرار گرفته اند، دست به کار شوند. اما حالا در Sekiro: Shadows Die Twice خبری از آن سیاست های گذشته نیست.
حالا با حذف بخش چند نفره به طور جدی به سراغ بخش تک نفره رفته ایم و تمام سعیمان را کرده ایم تا این بخش را برای مخاطب جذاب کنیم. خوشبختانه اعمال این تغییر بزرگ در Sekiro: Shadows Die Twice حسابی دستمان را باز کرده است و حالا می توانیم بدون وجود هیچ گونه محدودیتی به ایده های بزرگی که در سرمان وجود داشت، بـال و پـر بدهیـم.
الـبـته نپرداختن به بخـش چنـد نـفـره در Sekiro: Shadows Die Twice اصـلا بـه مـعنـای حـذف بـرخـی از الـمـان هـای اسـاسـی در بـازی نـیـسـت.

قابلیت توقف میان بازی برای بازیکنان بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4
قابلیت توقف میان بازی برای بازیکنان بازی Sekiro Shadows Die Twice PS4

این عنوان در بخش تک نفره از حمله به دشمنان، همکاری با سایر کاراکترها و یا دیگر نمونه های موجود در بخش چند نفره دور نشده است. ما هم به قابلیت های آنلاین علاقه داریم. اما سعی کرده ایم تا در Sekiro: Shadows Die Twice به سراغ خلق کاراکترهای مورد نظرمان برویم و این کار را بدون وجود هیچ گونه سدی انجام دهیم. اگر چه در حال حاضر المان های بخش آنلاین در Sekiro: Shadows Die Twice پررنگ نیستند، اما فاقد این المان ها هم نخواهند بود.
امیدواریم تا در ادامه شرایط به نحوی پیش رود که بتوانیم بیشتر از قبل این المان ها را به دنیای Sekiro: Shadows Die Twice بکشانیم. ولی کاربران در حال حاضر باید بدانند که Sekiro: Shadows Die Twice ویژگی های خاص خودش را دارد و بر طبق قوانین تعریف شده ای پیش می رود.
اگر تمایل دارید تا بیشتر با تازه ترین اثر استودیوی فرام سافت ور آشنا شوید، می توانید از تاریخ ۲ فروردین ماه سال ۹۸ یا همان ۲۲ مارس سال ۲۰۱۹ میلادی به آن دسترسی داشته باشید. این عنوان برای پلی استیشن۴ ، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی در دسترس خواهد بود.

آشنایی بیشتر با بازی Sekiro: Shadows Die Twice
Sekiro: Shadows Die Twice داستان جذابی دارد و از همان ابتدا مخاطب را به خودش جذب می کند. آغاز داستان بازی واقعا خوب است و هر چه گیمر بیشتر در داستان بازی پیش می رود، بهتر انسجام موجود در بازی را احساس می کند. در نظر گرفتن ۴ پایان بندی متنوع برای Sekiro: Shadows Die Twice موجب شده است تا روند داستانی بازی بهتر هم بشود. اما داستان منسجم Sekiro: Shadows Die Twice مهم ترین بخش در این بازی به حساب نمی آید.
مهم ترین المانی که در این عنوان نظر مخاطبان را به خود جلب کرده است، به گیم پلی قدرتمند Sekiro: Shadows Die Twice مربوط است. سیستم مبارزات در این عنوان واقعا جذاب است. به طوری که کسب موفقیت در مبارزات مختلف به منزله ارتقای کاراکتر بازی خواهد بود. Sekiro: Shadows Die Twice گیم پلی ۳۵ ساعته دارد. با یک نگاه کلی باید بگویـیـم کـه ایـن عـنـوان اکشن و ماجراجویی واقعا نفس بر است و شاید به همین دلیل مورد پسند برخی از گیمرها قرار نگیرد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 7 =