قابلیت نامناسب کاراکتر نیکو برای بازی Devil May Cry 5 PS4

قابلیت نامناسب کاراکتر نیکو برای بازی Devil May Cry 5 PS4

در تازه ترین مصاحبه های که دیدن کی اکسون در رابطه با شخصیت نیکو در بازی Devil May Cry 5 سخنانی را عنوان کرده است.نیکولتا گلدشتاین ملقب به نیکو سربازی به عنوان دستیار نیرو بوده است وی بر اساس نمایش های موجود در بازی این گونه به نظر می رسد که دارای شخصیت جالبی باشد. با این حال نیکو در بازی DMC5 بازی نمی کند.
بر اساس اخباری که به تازگی منتشر شده سایت دوال شاکرزبا هیداکی ایتسئو یعنی کارگردان و تهیه کننده بازی مصاحبه‌ای را صورت داده وی در این مصاحبه در مورد شخصیت نیکو و ویژگی‌های مربوط به آن مواردی گفته شده است.کارگردان بازی می گوید ما هیچ گاه فکر نمی کردم نیکو شخصیتی باشد که بتواند بازی کند در حقیقت طراحی شخصیت وی به گونه ای است که برای مبارزه مناسب نیست.
این شخصیت به شکلی است که در طول بازی به گیمر دستور می دهد و گیمر را نصیحت میکند ولی ما بر این عقیده هستیم که نیرو بتواند در بازی یک شخصیت قابل باشد در کنار نیرو ویژگی هایی را نشان بدهد که باعث گسترده تر شدن ساختار بازی شود.
در ادامه کار هم مت واکر در مورد در مورد نیکو و بخشهایی که از تقلید شده است مواردی را بیان کرده است.
کریه برای نیرو اهمیت زیادی دارد و نیرو هم تمایلی ندارد که او در خطر قرار بگیرد در حقیقت ما شخصیتی را می خواستیم که بتواند در خطرات و مبارزات همراه نیرو باشند و به او کمک کند. به همین دلیل به طراحی شخصیت نیکو پرداختیم به علاوه میخواستیم یک قهرمان جدید را زن هم باشد در بازی Devil May Cry 5 قرار بدهیم کاراکتری که دارای هیجان زیادی است و تا به حال در هیچ کدام از نسخه های بازی وجود نداشته است.
در پایان نیز باید بگویم که ایتسونو با تفاوت هایی که در این بازی وجود دارد و در مقایسه با دیگر قهرمانان زن مواردی را عنوان می‌کند.در بازی های کشور ژاپن شبیه به شخصیت نیکو وجود ندارد. در واقع این چیزی‌ست که اما راجع به فکر تنها بازی های ژاپنی معرفی بازی هایی که شخصیت های ویژه دارند نمونه ای شبیه به نیکو موجود نیست.
یکی از ایده های جالب در مورد نیکو شور و هیجان مربوط به بازی او بود. ما دوست داشتیم که بیشتر از او بازی پر هیجانی داشته باشیم در واقع کاراکتر زنی که سیگار می کشد شاید هیجان زیادی داشته باشد تا بتواند نقاط ضعف شخصیت داستان را تا حدود زیادی از بین ببرد این موردی که ما در DMC 5 به آن توجه کرده ایم.
بازی devil may cry در تاریخ هشتم ماه مارس برای کامپیوتر پلی استیشن ۴ خرید باکس ۱ ارائه شد.اولین نکته ای که در رابطه با بازی devil may cry به چشم می خورد نحوه روایتگری تاریخی این بازی است . این مسئله از دو جهت مورد توجه است اول اینکه کپکام سعی کرده است تا یک تجربه جذاب از Devil May Cry 5 برای بیشتر گیمرها چه کسانی که موفق بودند از قبل این بازی را انجام بدهند و چه کسانی که نتوانسته اند برنامه ها را تجربه کند ارائه دهد.
سناریوی نوشته شده توسط تولید کنندگان این بازی بسیار ماهرانه و جالب توجه بوده است به شکلی که در بخش ابتدایی آن توانسته است هزاران سوال را در ذهن گیمر ایجاد کند و در بخش انتهایی به تمامی این سوالات به نحو احسن پاسخ داده شده است تمامی نکات مبهمی که در این بازی موجود است را از پیشروی گیمر برداشته است.
علاوه بر کیفیت و نحوه روایت داستان بخشی که این داستان را از بقیه بخش ها متمایز می کند روایت خارق العاده داستان Devil May Cry 5به صورتی که یک روایت غیر خطی به همراه فلش بک های متفاوت صورت گرفته است.یکی از نکات مثبتی که باعث می شود هیچ گاه گیمر در طول بازی احساس خستگی نکند و همواره با شوق و ذوق بازی را دنبال کند نحوه روایت داستان به شکل جداگانه و معرفی شخصیت های مربوط به داستان است .
در حقیقت ایتسونو توانسته از با این روش ترفند هایی را در بازی Playstation ایجاد کرده ودر قسمتهای پایانی و در زمان مواجه شدن با بخش های مهم موجود هیجان زیادی را به بازی القا کند و باعث شود که گیمر به طور کامل به صفحه نمایشگر خود خیره بماند . و گاهی اقات از شدت هیجان در بعضی از موارد از جای خود بلند شده و فریاد شادی سر دهد.
طراحی و نوع ساخت این بازی به گونه ای است که توانسته به خوبی که استرس و ناامیدیرا به گیمر انتقال بدهد در حقیقت که کپکام با وجود موتور گرافیکی موفق و با دستیابی به میزان ۶۰ فریم بر ثانیه توانسته تجربه لذت بخشی را برای گیمر ها ایجاد کند. میزان طراحی متنوع در بازی Devil May Cry 5به در سطح بسیار بالایی به عنوان مثال طراحی کوچه و خیابان ها بخش آخر الزمان را به گیمر یاد آور می شود. نحوه معرفی و توصیف هر کدام از شخصیت ها در نسخه های قبل نیزبا استفاده از فلش بک ها متفاوت به نحو درستی انجام شده است.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =