قرار نگرفتن بازی Fallout 76 روی استیم

جزئیات و بررسی قرار نگرفتن بازی Fallout 76 PS4 روی استیم

چندی پیش کمپانی سازنده بازی Fallout 76، بتسدا اعلام کرده که این بازی روی استیم قرار نخواهد گرفت و در نتیجه برای شبکه ی استیم فروشی ندارد.

اخبار تازه مربوط به قرار نگرفتن بازی Fallout 76 برای استیم

یکی از بازی های بزرگ سال ۲۰۱۸ بازی Fallout 76 بود. طبق اخبار مربوط به بازی Falloout 76 معلوم شده که این بازی قرار نیست که روی استیم باشد و خود کمپانی بتسدا این خبر را تأیید کرده است و در این صورت زمان منتشر شدن این بازی شما می توانید فقط آن را از سایت کمپانی خریداری کنید.طبق گفته های کمپانی سازنده بازی Fallout 76 این بازی دیگر برای کامپیوترهای شخصی و بتا از طریق استیم دریافت نمی شود و طرفداران این بازی بهتر است به سایت کمپانی بروند.

بعد از اخبار انتشار یافته جدید، یکی از بخش های سازنده بازی Fallout 76 از منتشر نشدن این بازی برای شبکه steam گفته که نتیجه این اقدام را از طریق فروش اختصاصی بازی می توان مشاهده کرد. از جایی که قبلا این بازی روی استیم قرار گرفته بود سودی که از طریق فروش آن به دست می آمد به سایر کمپانی ها داده می شد. به طور کلی از انجایی که بازی Fallout Shelter نخستین بار روی سایت بتسدا و سپس برای استیم انتشار یافت انتظار می رود که بازی Fallout 76 هم روی استیم قرار بگیرد.

بتای بازی Fallout 76

بتای بازی Fallout 76 هنوز معلوم نیست که چه زمانی در دسترس گیمران قرار می گیرد زیرا تاریخ مشخصی را ندارد. اما بتای بازی دارای ۷۶ بازی می باشد که پیشروی گیمران در آن به نسخه اصلی انتقال می یابد. این بازی قرار است در فصل پاییز برای پلتفرم های چون X Box One،Pc و پلی استیشن ۴ انتشار یابد و بر خلاف سایر نسخه ها این بازی یک بازی آنلاین می باشد.

عرضه نشدن بازی Fallout 76 برای استیم

شرکت بتسدا از عرضه نشدن بازی Fallout 76 خبر داده و اینکه عرضه این بازی فقط از طریق خریداری از سایت و استفاده برای PC خواهد بود. شرکت سازنده بازی Fallout 76 در پاسخ سوالات مربوط به این بازی گفته که نسخه بتای بازی برای پلتفرم های گوناگون عرضه می شود اما در کنار فروش این نسخه حرفی از پلتفرم استیم نیامده است و تأیید شده که برای نسخه اصلی بازی استیم وجود ندارد.

جزئیات و بررسی قرار نگرفتن بازی Fallout 76 PS4 روی استیم
جزئیات و بررسی قرار نگرفتن بازی Fallout 76 PS4 روی استیم

بعد از بررسی های کلی در مورد این موضوع معلوم شده که نسخه نهایی و نسخه بتای بازی Fallout 76 (هر دو) برای استیم عرضه نمی شود. به هر حال عرضه نشدن این بازی برای استیم عادی نیست. شاید شرکت بتسدا خواسته که فروشگاه خود را گسترش دهد و تنها این پلتفرم برای رایانه شخصی باشد اما کنار گذاشتن استیم کار عادلانه ای نبوده و هنوز هم احتمال عرضه این بازی برای استیم وجود دارد.

یکی دیگر از موارد لازم در مورد عرضه این بازی که باید بدانید این است که بتسدا اعلام نموده که طبق برنامه ریزی خود پیش می رود و نسخه آزمایشی با اصلی بازی یکسان هستند و این به این معناست که نسخه آزمایشی و هر آنچه از مراحل و فایل های ذخیره شده وجود دارد برای نسخه اصلی هم انتقال می یابد. برنامه کنونی شرکت این است که بتای بازی Fallout 76 بازی اصلی باشد و هر چه که ذخیره شده برای بازی منتشر گردد.

پلتفرم های بازی Fallout 76

با وجود مشخص نبودن تاریخ دقیق عرضه، این بازی قرار است برای پلتفرم های مختلف از جمله کامپیوترهای شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ انتشار یابد و توسعه دهنده این بازی پلتفرم های گفته شده را برای این بازی نام برده است. طبق اطلاعات قرار است این بازی به زودی در اختیار گیمران قرار بگیرد و قرار شده که تاریخ عرضه آن آبان ماه سال ۲۰۱۸ باشد و لازم به ذکر است که فعلا تنها پلتفرم این بازی از طریق کامپیوتر شخصی می باشد.

بازی آنلاین Fallout 76

بازی Fallout 76 از بازی های آنلاین بوده که هرگز نمی توان آن را به صورت آفلاین بازی کرد. حقیقت این است که این بازی یک بازی آنلاین محور می باشد و طرفداران آن برایشان این بازی از بازی های هیجانی بوده که قرار نیست همه ی بازی هایی که در این کمپانی ساخته می شود آنلاین محور باشند. از آنلاین محوری این بازی مطمئن باشید و بدانید که تنها بازی است که هرگز به یک بازی آفلاین تبدیل نمی شود بازی Fallout 76 می باشد.

از آنجایی که این بازی از سرور تک نفره برخوردار است به همین دلیل هیچ گاه آنلاین محوری آن از بین نمی رود. همچنین در کنار این موضوع لازم است بار دیگر در مورد تاریخ و بتای بازی در جریان باشید که این بازی دقیقا تاریخ عرضه مشخصی ندارد و در صورت مشخص شدن تاریخ به گیمران اطلاع داده می شود. در مورد بتای این بازی باید بدانید که به جزء انتقال پیشرفت گیمر این نسخه بسیار شبیه Early Access می بوده است.

جزئیات و بررسی قرار نگرفتن بازی Fallout 76 PS4 روی استیم
جزئیات و بررسی قرار نگرفتن بازی Fallout 76 PS4 روی استیم

بازی Fallout 76

از بازی های ویدئویی چند نفره بازی Fallout 76 را می بایست نام برد که سبکی اکشن و جهان بازی دارد که ساخته شرکت بتسدا در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های گوناگون می باشد. در مورد بخش آنلاین این بازی باید بدانید که بازی کاملا آنلاین می باشد و در صورتی بازی های قبلی آفلاین بوده و در دسترس گیمران قرار گرفته است. در صورتی که گیمر بخواهد یک نفره بازی کند باید همواره به اینترنت وصل شود. به هر حال بخش آنلاین بازی باعث تجربه لذت بخش آن می شود. به هر حال قرار است بازی fallout 76 بر خلاف دیگر نسخه های بازی ساخته شده کمپانی سازنده برای پلتفرم استیم عرضه نشود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + دو =