قرار گرفتن بازی PUBG PS4 در سایت رده‌بندی سنی کشور کره‌

قرار گرفتن بازی PUBG PS4 در سایت رده‌بندی سنی کشور کره‌

قرار گرفتن بازی PUBG PS4 در سایت رده‌بندی سنی کشور کره‌

PlayerUnknown’s Battlegrounds جز آن بازی های موفقی است که خیلی زود نگاه کاربران را به خود خیره کرد. این بازی که دارندگان کنسول ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی را به عنوان جامعه هدف خود انتخاب کرده بود، خیلی زود در میان سایر بازی بازان شناخته شد. حالا خانواده بزرگ سونی هم به فکر تجربه این عنوان افتاده است. به نظر می رسد که این تمایل موجب شود تا دنیای PlayerUnknown’s Battlegrounds بسیار گسترده تر از قبل شود.
بـا تـوجـه بـه بـلاگ رده بـنـدی سـونـی در مـی یـابـیم که این نظر به شدت به واقعیت نزدیک شده است و بدین ترتیب احتمالا عـلاقـمـنـدان مـی تـوانـنـد ایـن بـازی را روی پلی اسـتـیـشن ۴  امـتـحـان کنند. هـمـان طـور که پیشتر هم گفتیم، در حال حاضر PlayerUnknown’s Battlegrounds بر روی کامپیوتر و ایکس باکس قابل دسترسی است. در طول مدت زمانی که این بازی برای پلتفرم های مذکور در نظر گرفته شده بود.
کمپانی مایکروسافت تمام تلاشش را به کار گرفت تا دنیای PlayerUnknown’s Battlegrounds را بسیار گسترده تر از قبل کند و این کار را با برپایی رویدادها و استریم های مختلف به خوبی انجام داد. حالا که یک سال از عرضه این بازی بر روی ویندوز و ایکس باکس وان گذشته است، به نظر می رسد که “استودیوی PUBG Corp” تصمیم دارد تا چشم اندازش را تغییر دهد و این بازی محبوب را برای PlayStation ۴ هم در نظر بگیرد.

قرار گرفتن بازی PUBG PS4 در سایت رده‌بندی سنی کشور کره‌
قرار گرفتن بازی PUBG PS4 در سایت رده‌بندی سنی کشور کره‌

آشنایی با بخش های مختلف بازی PUBG
واقعا کم لطفی است اگر بخواهیم در مورد بهترین بازی های سال ۲۰۱۷ میلادی صحبت کنیم و حرفی از بازی PUBG به میان نیاوریم. زیرا این بازی در همان ابتدای کار و در زمانی که دارای دسترسی زودهنگام بود، نظر مخاطبان و کاربران را به خود جلب کرد. PUBG تـاثـیـر بـه سـزایـی در شـنـاخـتـه شـدن سـبـک نـوپـای بـتـل رویـال داشـت. این بازی کار شناساندن این سبک را به خوبـی انجام داد.
حالا بازی های ویدئویی زیادی با این سبک برای مخاطبان ساخته شده است. در حال حاضر بازی های نسل هشتمی زیادی با الگو برداری کردن از PUBG توسعه پیدا کرده اند که اتفاقا آنها هم با استقبال خوبی مواجه شده اند. این موضوع نشان می دهد که تا کنون چه اندازه جای سبک بتل رویال در میان بازی های ویدئویی خالی بوده است.
شاید تا کنون چیزی در مورد سبک بتل رویال نشنیده باشید
اگر همین طور است، باید بگوییم که این سبک تلفیقی از سبک بقا و بخش چندنفره است. البته بخش چند نفره این سبک بسیار متراکم و به صورت آنلاین خواهد بود و قطعا همین ویژگی تاثیر به سزایی بر جذاب تر شدن این سبک داشته است.
شما در این بازی در میان گیم پلی ساده قرار می گیرید که در کمال سادگی از توان بالایی در سرگرم کردن مخاطبان برخوردار است. در این بازی گیمرها در میان نقشه ای قرار می گیرند و باید به دنبال راهی باشند تا بتوانند خودشان را از میان اتفاقات ناخوشایند بیرون بکشند.

قرار گرفتن بازی PUBG PS4 در سایت رده‌بندی سنی کشور کره‌
قرار گرفتن بازی PUBG PS4 در سایت رده‌بندی سنی کشور کره‌

البته در ابتدای بازی برای این کار تجهیزات زیادی در دست ندارند. برای اینکه بتوانند خودشان را به اسلحه و یا سایر تجهیزات موثر برسانند باید در محیط پیرامونشان کنکاش کنند. یادتان باشد که سخت ترین کار شما برای کسب موفقیت در PUBG رسیدن به تجهیزات و اسلحه نیست! این در واقع شروع کار است. شما باید بتوانید خودتان را تجهیز کنید تا بتوانید به سبک بقای بازی وارد شوید و جانتان را از چنگال دشمنان بیرون بکشید.
زیرا در مدت زمانی کوتاه سایر گیمرها پا به میدان می گذارند و کار اصلی شما که همان محافظت از جانتان است، آغاز می شود. شما در PUBG در یک تنش دائمی گیر خواهید کرد و در مراحل مختلف دغدغه های متنوعی را احساس می کنید.
شما در ابتدای بازی PUBG خودتان را در هواپیمایی خواهید دید که بر فراز نقشه ای در حرکت است. یکی از این نقشه ها که در میان دریای سیاه جای گرفته است.
جزیره ای بسیار گسترده است و نقشه دیگر به محیطی بیابانی و صنعتی تعلق دارد. شما می توانید در هواپیما این نقشه ها را ببینید و در هر لحظه ای که تمایل داشتید، در یکی از انها فرود بیایید تا در ادامه جریان های تازه بازی رقم بخورند. اگر به تازگی تصمیم گرفته اید که پا به دنیای PUBG بگذارید، بهتر است به توصیه های ما گوش دهید. شما در دنیای PUBG تنها نیستید. به غیر از شما ۹۹ بازیکن دیگر هم در این نقشه ها حضور دارند و برای بقا در تلاش هستند.
به همین خاطر بهتر است شش دنگ حواستان را در زمان فرود امدن جمع کنید و محیط هایی را برای فرود انتخاب کنید که با کمترین میزان دردسر همراه باشد. زیرا فرود آمدن شما به منزله شکل گرفتن مبارزه ای تازه خواهد بود.
وقتی که بتوانید خودتان را به زمین نقشه برسانید، تازه کارتان شروع خواهد شد!
باید با سرعت زیادی به دنبال اسلحه و تجهیزات بگردید. زیرا در دنیای PUBG هیچ کس به دیگری رحم ندارد. با کمک تجهیزات می توانید قدرتمندتر با دشمنانتان مقابله کنید.
یادتان باشد که پنهان شدن در محیط های امن نقشه چندان به نفعتان نخواهد بود. زیرا نقشه بازی پس از گذشت مدتی کوچک می شود تا افرادی که در نقاط امن پنهان شده اند، نمایان شوند و نبرد اساسی بازی شکل بگیرد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 17 =