راهنمای قدم به قدم قسمت دوم بازی Destiny 2 (قسمت ششم)

قسمت دوم بازی Destiny 2

در این قسمت از راهنمای قسمت دوم بازی Destiny 2 ، مسید آن قدر مشخص و واضح می شود که بتوانید به راحتی نشانگرتان را دنبال کنید. اتاق بعدی، در تاریکی مطلق فرو رفته اما یک وسیله به طرزی خیلی واضح نیاز به صیقل دارد. وقتی این کار را انجام دادید، آژیر خطری در کل این محدوده عجیب فعال خواهد شد. باید سریع از این منطقه خارج شوید؛ اما نه کاملاً با پای پیاده.

قسمت دوم بازی Destiny 2
قسمت دوم بازی Destiny 2

راهنمای قدم به قدم قسمت دوم بازی Destiny 2 (قسمت ششم)

راهروهای بلند و مستقیم همچنان ادامه دارند. در آن ها پیش بروید تا به یک پرتگاه عظیم فلزی برسید. آن قدر عمیق است که به نظر می رسد ته ندارد، ولی شما باید در این دره تاریک بپرید تا به آخرش برسید. در دالانی بی‌ انتها فرود خواهید آمد و باید به سمت درِ هایوی در مرکز آن بروید.

در این قسمت از راهنمای قسمت دوم بازی Destiny ۲ ، مسید آن قدر مشخص و واضح می شود که بتوانید به راحتی نشانگرتان را دنبال کنید. اتاق بعدی، در تاریکی مطلق فرو رفته اما یک وسیله به طرزی خیلی واضح نیاز به صیقل دارد. وقتی این کار را انجام دادید، آژیر خطری در کل این محدوده عجیب فعال خواهد شد. باید سریع از این منطقه خارج شوید؛ اما نه کاملاً با پای پیاده.

تعدادی وسیله نقلیه بزرگ و نیرومنددر آخرین راهرو منتظر شما هستند. آن ها متاسفانه اسلحه ندارند، اما به اندازه کافی پر سرعت و قوی هستند که از روی تعدادی هایو که در انتظار شما هستند رد شوند. اما توجه کنید که این بولدوزرها شکست ناپذیر نیستند؛ پس وقت را تلف نکنید. مثل قبل، مستقیم به سمت نقطه هدف و انتهای این ماموریت بروید.

و تایتن در همین جا به پایان می رسد (بازی را ذخیره کنید تا زاوالا برایتان سخنرانی کند)! پس از آن، به نسوس (Nessus) خواهید رفت، به یک هوش مصنوعی نا متعادل معرفی خواهید شد و در خواهید یافت که Cayde-6 در قید و بند چگونه است. همه این ها و بیشتر از این را می توانید در قسمت دوم بازی Destiny 2 ، یعنی Looped (سر در گم)، پیدا کنید.

Destiny 2 – Nessus: Looped

نسوس: سر در گم

با تسخیر شدن تایتن و گاردین شما که حالا در انتهای Utopia (سرزمین آرزوها) دوباره با زاوالا هم پیمان شده، حالا وقت این است که به دنبال باقی جنگجوهای فرمانده بروید، که با Cayde-6 شروع می شود.

توصیه های این مرحله: مرحله ۷، درجه قدرت ۸۰

قسمت دوم بازی Destiny 2
قسمت دوم بازی Destiny 2

وقتی به نسوس برسید، ماموریت Looped تقریباً بلافاصله آغاز می شود. نشانگرتان را تا نزدیکی یک سفینه خراب و شکسته برسید و در آن جا با ربات دارای هوش مصنوعی صحبت کنید که به شما خواهد گفت کجا ممکن است اربابش یعنی Cayde-6 را پیدا کنید.

سیگنال را دنبال کنید تا به حفره ای به طرف هالو ها (Hallows) برسید و توی آن بپرید. کمی جلوتر یک سازه بزرگ دایره شکل پدید می شود که می توان در آن Cayde-6 را به طرزی اسرار آمیز شناور در هوا پیدا کرد.

با او صحبت کنید، او قبل از ناپدید شدن جند کلمه ای صحبت خواهد کرد. پس از آن شماری از دشمنان Vex – شامل گابلین ها (Goblin) و گاو-انسان ها (Minotaur) – پدیدار خواهند شد و شروع می کنند به شلیک کردن به شما.

حالا اگر ابر قدرت، سلاح سنگین یا نارنجک دارید، وقت خوبی برای استفاده از آن هاست؛ چون تعدادی زیادی وِکس برای نابود کردن پیش رو دارید. همچنین تا جایی که می توانید مخفی شوید و پناه بگیرید چون وکس ها با قابلیت پیشروی خشن‌ گروهی شان می توانند به سرعت شکستتان بدهند.

بعد از آن، مسیر شما را به سمت یک غار نمناک هدایت می کند، جایی که نیاز است از لایت خود استفاده کنید تا بتوانید به زمین مسطح نزدیکتان برسید که پر از وکس است. این بار هوبوگابلین ها (Hobogoblin) نیزبه این مخلوط اضافه شده اند. این دشمن ها می توانند هر از گاهی سپر درست کنند و خودشان را شفا بدهند؛ پس زمان حمله هایتان را تنظیم کنید تا بتوانید به طور موثری آن ها را نابود کنید.

بعد از اتمام درگیری، شما باید به پلتفورم پایین تری بروید تا یک درگاه مثلث شکل را در قسمت دوم بازی Destiny 2 ببینید. از آن رد شوید و به سمت در یا تلپورت بزرگ حرکت کنید.

بعد از گذشتن از درگاه تلپورت، شما خودتان را در یک اتاق غار مانند دیگر پیدا خواهید کرد که کمی جلو تر Cayde-6 نمایان است. اما زمانی که به او می رسید، یک باس (Boss) به نام هاپَکس ذهن همگرا (Hapax, The Convergent Mind) خودش را نشان میدهد و شما برای این که بتوانید با کِید (Cayde) صحبت کنید باید او را نابود کنید.

هاپَکس می تواند به راحتی خودش را در جای جای این منطقه بزرگ غیب و ظاهر کند؛ پس از حرکت نایستید تا اطمینان حاصل کنید که او ناگهان با اسلحه آماده پشت سرتان ظاهر نشود. شما نمی توانید به سه سپری که دور دور هاپَکس می چرخند آسیب بزنید؛ در نتیجه باید زمان شلیک هایتان را تنظیم کنید تا از میان شکاف های ایجاد شده به او شلیک کنید. برای تاثیر گذاری بیشتر، چشم وسطی اش را هر وقت که ممکت است هدف بگیرید.

چند دشمن وکس هم در اطراف پراکنده شده اند و استفاده از ابر قدرتتان برای مقابله با آن ها یک استفاده به جا از منابعتان به حساب می آید. با این حساب هنگامی که هاپَکس را کشتید، این دشمنان هم درست با مردن او از بین می روند؛ پس وقتتان را برای کشتن آن ها هدر ندهید.

پس از مردن هاپَکس، سرانجام کید می تواند با شما و شبحتان صحبت کند تا این که ماموریت به پایان برسد و شما را برای قسمت بعدی روی نسوس به نام Six (شِش) آماده کند!

Destiny 2 – Nessus: Six

نسوس: شِش

با وجود تلاش های تحسین برانگیزتان در ماموریت Looped، Cayde-6 همچنان به کمک شما نیاز دارد تا بتواند از مخمصه منحصر به فردش بیرون بیاید. برای پس گرفتن او، باید در جنگل پژواک ها (Glades of Echoes) شیرجه بزنید.

توصیه های این مرحله:  درجه قدرت ۱۰۰

با شروع از روی یک پلتفورم، در مسیر به جلو حرکت کنید تا به یک مخزن آب در سمت راستتان برسید.

از این جا، شما با استخر های سفیدی پر از یک ماده درخشان به نام تابناکی (Luminance) در قسمت دوم بازی Destiny 2 مواجه می شوید؛ تا جایی که می توانید از این ها دوری کنید چون تا وقتی با آن ها در ارتباط باشید، به طور گسترده ای از سلامتتان می کاهند. به سمت غار بروید، از استخر ها دوری کنید و هر وکسی که سر راه خود دیدید را نابود کنید؛ سپس در یک تلپورتر (teleporter) که در جلویتان پدیدار می شود بپرید که شما را به یک محدوده خاص (Restricted Zone) خواهد برد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =