اطلاعات جدیدی از قسمت چند نفره بازی Call of Duty: WWII

قسمت چند نفره بازی Call of Duty: WWII

در دسته Airbourne در قسمت چند نفره بازی Call of Duty: WWII می توانید نبرد ها را در زمان کوتاه تری به پایان برسانید، در دسته Armored قابلیت وارد کردن ضربات آسیب آور زیادی به دشمنان هستید، در استفاده از دسته Mountain اسنایپر ها ترجیح می دهند با اسلحه هایی مثل شات گان به ادامه نبرد بپردازند و در پایان سربازان معمولی و عادی در نیروهای Infantry قرار گرفته اند.

قسمت چند نفره بازی Call of Duty: WWII
قسمت چند نفره بازی Call of Duty: WWII

طی برگزاری نمایشگاه E3 2017، اخبار بیشتری درباره قسمت چند نفره بازی Call of Duty: WWII عرضه و همینطور زمان شروع ورژن بتای آن هم تعیین شد. در روز قبل و طی برگزاری سخنرانی شرکت سونی در نمایشگاه E3 2017، تریلر تازه ای از بازی Call of Duty: WWII منتشر شد. با این وجود با در نظر گرفتن تازه ترین اخبار در رابطه با این بازی، تولید کنندگان این بازی در استودیو اسلح همر خبر های بیشتری درباره قسمت چند نفره بازی عرضه کرده اند.

تولید کنندگان در آغاز بتا درباره دسته ها Division توضیحاتی را داده اند که تصمیم دارند این دسته ها در ورژن جدید بازی به جای تولید کلاس های گوناگون استفاده نمایند. با این وجود با استفاده از هریک از دسته ها توانایی و امکانات جدیدی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین بازیکنان می توانند دسته ها را باب میل خود بسازند و از سلاح ها و امکانات مختلفی بهره ببرند. این بازی دارای تفاوت های بسیاری در مقایسه با نسخه های قبلی خود دارد که یکی از آنها وجود نداشتن پرک ها Perks در این نسخه از بازی است.

اگر شما نسخه های قبلی بازی را استفاده کرده باشید، متوجه توانایی هایی که در قسمت چند نفره برای تغییر کلاس ها در حین مبارزه شده اید. ۵ دسته در این نسخه از بازی قرار داده شده است که نام آنها را Airbourne، Armored، Mountain، Expedition و Infantry گذاشته اند.

در دسته Airbourne در قسمت چند نفره این بازی می توانید نبردها را در زمان کوتاه تری به پایان برسانید، در دسته Armored قابلیت وارد کردن ضربات آسیب آور زیادی به دشمنان هستید، در استفاده از دسته Mountain اسنایپر ها ترجیح می دهند با اسلحه هایی مثل شات گان به ادامه نبرد بپردازند و در پایان سربازان معمولی و عادی در نیرو های Infantry قرار گرفته اند.

از دیگر ویژگی های قسمت چند نفره این بازی، Headquarters می باشد. این قسمت را می توان جز فضاهای مجازی حساب کرد، در این بخش نوع گسترش لابی های تعاملی در بازی Call of Duty: Advanced Warfare را در بر گرفته است. البته اخبار دقیقی درباره امکانات Headquarters عرضه نشده است، ولی در این بازی ۴۸ نفر می توانند در یک بازه زمانی به نبردهای مختلف چه درمقابل یکدیگر و چه در مقابل حریفان دیگر بپردازند و یکی از جالب ترین و هیجان انگیز ترین بازی های عمر خود را تجربه نمایند.

قسمت چند نفره بازی Call of Duty: WWII
قسمت چند نفره بازی Call of Duty: WWII

در قسمت دیگری از مصاحبه ای که با استودیو اسلج همر صورت گرفت، متوجه نوع تازه ای از بازی به نام war شدیم. در این نوع تلاش کاربران باید برای یورش به یک شی یا هر چیز دیگری مثل تانک باید باشد. با استفاده از کمک همیاران خود در این مرحله حتماً موفقیت از آن شما خواهد بود، البته در نوع war تنها در صورتی می توانید از نقشه ها استفاده کنید، که در قسمت چند نفره بازی شروع به نبرد کرده باشید.

همینطور تولید کنندگان هم برای نسخه بتای این بازی امکاناتی را در نظر دارند که یکی از آن ها پلی استیشن ۴ است و در دومین حالت بازی افرادی که از ایکس باکس وان برای پرداخت به این بازی استفاده می نمایند، هم قادر به تجربه این مرحله خواهند بود.

زمان عرضه این نسخه ها را در ادامه برای شما شرح می دهیم:
بتا اول برای پلتفرم های پلی استیشن ۴:

شروع آن از ۳ شهریور و اتمام زمان آن ۶ شهریور می باشد.

بتا دوم جهت استفاده در پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان:

شروع آن از ۱۰ شهریور و پایان آن ۱۴ شهریور ماه می باشد.

در حال حاظر نسخه بتای قسمت چند نفره بازی Call of Duty: WWII برای کامپیتور های شخصی عرضه نشده است. در پایان تولیدکنندگان درباره بکار گرفتن سمبل نازی ها در حسن بازی هم اطلاعاتی را اعلام کرده و گفته اند که درباره این موضوع صبحت های زیادی صورت گرفته است و تولید کنندگان در پایان قصد دارند برای نزدیک تر کردن محتویات بازی به واقعیت، مجبورند از این سنبل ها در قسمت تک نفره بازی بهره بگیرند. تولید کننده بازی هم در ادامه درباره این موضوع مطالبی را بیان کرده است:

این یکی از موضوعاتی است که در زمان های زیادی مورد بحث ماها قرار گرفته است. از سوی دیگر باید تلاش کنیم که بازی به واقعیت زندگی بشر نزدیک باشد و از نظر تاریخی هم معتبر باشد و از سوی دیگر باید احترام اقوامی که در آن زمان ها حضور داشته اند باید حفظ شود.

در این زمان ۱۰۰ میلیون نفر مرده اند و یا طوری شده اند که ما در مقابل آنها مسئولیت هایی را داریم. با این وجود برای استفاده این سنبل ها در بازی تصمیماتی را نهایی کرده ایم که از نظر تاریخی هم دارای اعتبار می باشند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =