قطع موقتی سرور پلی‌ استیشن

سرور پلی‌ استیشن

اگر مشکلی با شبکه پلی‌ استیشن خود دارید، باید بدانید که تنها نیستید. وقفه جدید سرور پلی‌ استیشن نشان می‌دهد که PSN در سطح جهانی فعلاً قادر به سرویس‌ دهی نیست. سونی در حال رفع این مشکل است، اما فعلاً در دسترس قرار نگرفته است.

PSN دان شده است، تمام چیزی که باید در این باره بدانید

همانطور که در وب‌ سایت رسمی PlayStation Status نشان داده شده، این مشکلات به هر روشی در حال تأثیرگذاری روی سرورها هستند. مدیریت حساب، بازی و اجتماعی، PlayStation Now، PlayStation Video، PlayStation Store و PlayStation Direct همگی با رنگ قرمز نشان داده می‌شوند. این مسائل نه تنها سیستم‌های پلی‌ استیشن ۵، بلکه پلی‌ استیشن ۴ و PS Vita را هم تحت تأثیر قرار داده است.

تیم پلی‌ استیشن از این قطعی آگاه است و به سختی در حال کار برای رفع این مشکل هستند. در ضمن، می‌توانید تب‌ها را در سایت رسمی فنی PSN که در بالا قرار دارد حفظ کنید تا به‌ روزرسانی وضعیت را برای سرورهای پلی‌ استیشن به صورت زنده پیگیری کنید.

این مشکل در ابتدا کم بود، اما به طور پیوسته شروع به گسترش کرد و به یک مشکل گسترده در سرور تبدیل شد. این موارد اتفاق می‌افتد، هر دو شبکه Xbox، پلی‌ استیشن با این قطعی‌ها بیگانه نیستند.

هنگامی‌ که مشکل رفع شد، ما مقاله را به‌ روز می‌کنیم تا از آن مطلع شوید. در ضمن، در صورت تمایل در قسمت زیر نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا از هر مشکل عجیبی که هنگام دسترسی به PSN با آن روبرو می‌شوید، اطلاع پیدا کنیم.

 

منبع: GameInformer

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =