قیمت احتمالی کنسول Xbox Series X مشخص شد

قیمت کنسول ایکس باکس ایکس

قیمت کنسول ایکس باکس ایکس مشخص شد. این هفته، مایکروسافت تأیید کرد که کنسول بعدی Xbox ماه نوامبر عرضه می‌شود. به‌ عبارت‌ دیگر، ممکن است در ۶ نوامبر، ۱۳ نوامبر یا ۲۰ نوامبر عرضه شود، زیرا قطعاً در روز جمعه این اتفاق رخ می‌دهد. اما باید قبل از جمعه سیاه و Cyber Monday باشد. گفتنی است که اگرچه اطلاعات مربوط به عرضه این کنسول را می‌دانیم، اما هنوز اطلاعی درباره قیمت نداریم و شایعه شده که تا ماه سپتامبر اطلاعی از قیمت دستگاه نسل بعدی به دست نخواهیم آورد.

درباره افشای اطلاعات جدید هم باید بگوییم همه‌ چیز به یک تبلیغ Halo Infinite x Monster Energy Drink ارتباط دارد. این تبلیغات هم تا ۱ سپتامبر شروع نمی‌شود، اما جزئیات آن اکنون مشخص شده است. بخشی از این تبلیغ شامل Monster Energy است که ۲۰۰ جایزه را اهدا خواهد کرد و این جوایز شامل یک نسخه از Halo Infinite و کنسول Xbox Series X است.

صحبت‌های Monster

برای این تبلیغ، Monster بیان کرد که کل ارزش فروش این جوایز ۱۱۹۹۹۸ دلار است. این بدان معنا است که هر جایزه ۵۹۹۹۹ دلار ارزش دارد. حال Monster به این نکته اشاره کرده که قیمت پیشنهادی کنسول Xbox نسل بعدی هنوز مشخص نیست. گفتنی است که نمی‌توان قیمت برآورد شده هر جایزه را نادیده گرفت، به‌خصوص وقتی که این قیمت، در واقع رنج قیمت کنسول باشد. اگر فرض کنیم Halo Infinite رایگان است، یعنی کنسول ۶۰۰ یا ۵۵۰ دلار خواهد بود، البته اگر Monster و Microsoft تمام پول هر نسخه از Halo Infinite را دریافت نکنند.

Monster Energy باز هم تأکید کرد که قیمت Xbox Series X هنوز مشخص نیست. به‌ عبارت‌ دیگر، از طرفداران Xbox می‌خواهد زیاد به این موضوع توجه نکنند، اما در واقع این همان کاری است که اکثر طرفداران انجام داده‌ اند.

Xbox Series X قرار است رسماً در ماه نوامبر و با قیمتی نامشخص عرضه شود.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 17 =