قیمت ۲۹۹ دلاری کنسول Xbox Series S رسماً تأیید شد

قیمت نهایی Xbox Series S

در پی انتشار اخبار شب گذشته که قیمت نهایی Xbox Series S را مشخص می‌کرد، اکنون Xbox رسماً نسخه کوچک‌تر و ارزان‌تر و همچنین قیمت کنسول نسل بعد را هم مشخص کرد.

دیروز، یک ویدیوی تبلیغاتی منتشر شد که در آن طرح کنسول کوچک‌تری از Xbox Series X نشان داده می‌شود و از این طریق شاهد طراحی و قیمت کنسول Xbox Series S بودیم. این کنسول، با رنگ سفید براق و یک نوار بزرگ مشکی در یک طرف آن ظاهر شد که مطمئناً از نظر همگان زیبا بود، همچنین مشخص شد که این کنسول کاملاً دیجیتالی است و هیچ‌گونه دیسک درایوی در تصویر زیر به چشم نمی‌خورد.

Xbox هنوز چیز دیگری غیر از محتوای رسمی و قیمت این کنسول ارائه نداده است. اما می‌دانیم که بازیکنان می‌توانند انتظار قیمت ۲۹۹ دلاری را برای “کوچک‌ترین ایکس باکس” داشته باشند. همچنین لوگوی رسمی Series S نیز در سمت پایین و راست تصویر دیده می‌شود.

مشخص است که این نشت اخبار باعث شد Xbox مجبور به انتشار توییت شود تا افراد این شرکت متوجه اخباری که شب گذشته منتشر شد، شوند.

احتمالاً جزئیات بیشتر به زودی منتشر می‌شود و ما اصلاً تعجب نمی‌کنیم اگر این اخبار اواخر امروز یا در همین هفته از طریق پست بلاگ رسمی Xbox Wire منتشر شوند. همچنین به دنبال این اخبار، Windows Central گزارشی از کنسول‌های Xbox ارائه کرده و تأیید کرد که قیمت کنسول Xbox Series X احتمالاً ۴۹۹ دلار خواهد بود. به علاوه، لازم به ذکر است که کنسول‌ها در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ عرضه خواهند شد. این اطلاعات از منابع رسمی ارائه شده و مشخص شده هزینه سرویس Xbox All Access کنسول Series S ماهانه ۲۵ دلار خواهد بود.

کنسول Xbox Series X نیز ظاهراً با قیمت ۴۹۹ دلار به همراه ۳۵ دلار در ماه و برخی گزینه‌های مالی ارائه خواهد شد، جزئیات مربوط به Series X هنوز رسماً تأیید نشده است.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفده =